Forum Polityka, aktualnościKraj

Otworzyła luksusowy hotel dla zwierząt w kraju, w którym pies śpi w budzie

Otworzyła luksusowy hotel dla zwierząt w kraju, w którym pies śpi w budzie

Wyświetlaj:
cest_moi / 195.85.196.* / 2016-06-03 14:36
mój pies mógłby mieszkać nawet w budzie, byle byłby ktoś kto by go przytulał i dopieszczał, tu nie chodzi o dobrze dobrane kolory wnętrz, ani nawet o wysokojakościową karmę light, tu chodzi o dobrą opiekę, a akurat o tym art.nie wspomina, so.. ciekawam jak tam jest z personelem?
wlascicielka kota / 174.3.188.* / 2015-08-17 23:57
Bardzo mi sie podoba pomysl pani Anety. Mieszkam w Kanadzie, mam kota, corocznie wyjezdzam na urlop, czasami nie ma mnie 6 tygodni. Kota oddaje wtedy do "kociego hotelu" za, ktory place slono a ktory nie umywa sie do opisanego. Za kazdym razem odbieram kota zestresowanego, przeziebionego.....gdyby taki koci club byl w miescie, w ktorym mieszkam, bylabym szczesliwa....i moj kot tez. Pozdrawiam Pani Aneto i wielkie brawa dla Pani.
Aniula77 / 195.72.148.* / 2015-08-17 13:27
Czytam te komentarze i płakać mi się chce... Ile złości, zawiści, jadu i żółci jest w tym naszym narodzie.
Dlaczego nikt z Was zasiadających przed komputerem nie ruszy dupska i nie wymyśli czegoś, czym zachwyci swoich rodaków??? Dlaczego potraficie tylko obrażać ludzi, którzy coś ciekawego robią, tworzą fajne i dochodowe biznesy. Nie chce mi się właściwie pisać, bo po co? W każdym razie Pani Anecie gratuluję z całego serca i życzę powodzenia - bo pomysł i cały biznes jest genialny - po prostu jest genialny:-)
Lo1179 / 79.189.188.* / 2015-08-17 11:37
"Ten świat powiadam jest chory..."
AlexDogglover / 176.97.55.* / 2015-08-17 10:57
Bardzo fajny pomysł, jednakże ja do warszawy mam 6 godzin drogi :/ a poza tym rzadko gdzieś wyjeżdżamy a pies na co dzień śpi ze mną w łóżku, na poduszce.
ares5002 / 78.88.240.* / 2015-08-17 09:56
BRAWO!!dla Pani która odważyła się na taki hotel dla zwierząt,to bardzo szlachetne z jej strony, niesienie pomocy innym ,w tym przypadku naszym zwierzaczkom.Trzeba iść za przykładem,a nie krytykować .Mnie też nie stać na taki hotel dla mojego pupila,ale nie pozazdroszczę tylko cieszę się ,że mniej zwierząt trafi do schronisk lub co gorsze na ulicę.Nie traktujmy zwierząt przedmiotowo,to nie zabawki tylko tak samo jak my żywe istoty;oddychające,czujące i bezgranicznie ufające człowiekowi(zwierzęta udomowione)i tak naprawdę to my ich zawodzimy ,nie one nas.Mam psa,który jest członkiem naszej rodziny i nie wyobrażam sobie żeby było inaczej.Ci którzy tu piszą ,ze jest to chore,głupie itd.to ludzie pozbawieni serca i wrażliwości....Człowiek,który nie kocha zwierząt nie kocha też i ludzi!!! .
euco / 95.40.187.* / 2015-08-17 07:54
Niech otworzy hotel w Indiach dla bezdomnych dzieci spiacych na wysypiskach.
czxczxczx / 188.146.171.* / 2015-08-17 07:36
Widać, ze głupków nie brakuje.
b210 / 95.49.103.* / 2015-08-16 22:42
I bardzo dobrze że takie hotele są. Ja mam dwa psy i traktuję jak członków rodziny, nie stać byłoby mnie na taki hotel, więc staram się nigdzie nie wyjeżdzać na dłużej. Po pierwsze mając w domu psy czuję się bezpiecznie, nawet dzwonka w domu nie posiadam, bo gdy ktoś zjawia się pod bramą to psy dają znać. Jeden owczarek niemiecki długowłosy, kiedy postawiłam budę na podwórku aby mogła się schować w czasie deszczu lub mrozu kiedy jest na podwórku, to tylko mi raz pokazała że wejdzie i się nie boi, ale to był ten jedyny raz, po roku budę skasowałam i od tamtej pory nocuje w domu a w zimę wychodzi tylko na krótko bo zrobiła się leniwa. A drugi pies-suka mały - została przygarnięta z ulicy bo właśnie wyrzucona przez właściciela na ulicę w zimę, biedna szukała właściciela i tak została przygarnięta przez syna i każdego dnia dziękuje za swoje uratowanie życia. Podsumowując ja popieram takie hotele i napewno są potrzebne. Pozdrawiam
Lasandra / 89.72.221.* / 2015-08-16 21:28
Ale Was żółć zalewa ze złości, że to nie wy wpadliście na taki pomysł. Ruszyć d.upę z fotela, wpaść na pomysł i realizować a nie innym zazdrościć. ...typowe polactwo, zawistne jak mało kto
Pan Husky'ego / 178.36.80.* / 2015-08-16 21:21
U mnie też pies śpi w budzie, a do domu w ogóle wstępu nie ma! Zresztą wcale się do tego domu nie pcha, bo tak jest wychowany od szczeniaka. Ja też do jego budy nie włażę. Każdy z nas zna swoje miejsce.
koloolo1999 / 188.146.50.* / 2015-08-16 21:21
Nie wykluczone,że pies mieszkający w budzie będzie bardziej zadowolony
ramzesxxv / 80.213.175.* / 2015-08-16 19:56
ciekawe czy za swoje pieniadze urzadzila ten przybytek , bo wydaje mi sie ze dostala do finansowanie ze srodkow unii europejskiej.na glupotty to h***** europejska ma kase.
Mirek812 / 31.183.34.* / 2015-08-16 19:52
Ludzie to mają nasrane we łbie,faktycznie.A takie jak ona z tego korzystają i podsycają temat.A dodatkowo bzdury mówi.Ja na własne oczy widziałam kotkę,którą mąż uratował przed śmiercią/kilkunastodniowa/ i ona na niego czekała,kiedy wracał z pracy.Stawała koło drzwi,a potem skrabała się po nogach do głaskania. Od tego czasu zupełnie inaczej spojrzałam na zwierzęta,bo za nimi nie przepadam w domu.Ale faktem jest ,że mówienie tylko o instynkcie u zwierząt jest przestarzałe.Dobry pan ich rozumie,a one pana
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy