OVB Allfinance

Bartek887 / 217.153.60.* / 2008-07-24 09:53
Ostatnio miałem kontakt z przedstawicielem OVB Allfinanz, który namawiał mnie do podpisania umowy z nimi co było jednoznaczne z wyrażeniem zgody na zarządzanie moim kapitałem zgromadzonym na koncie OFE. Z tego co wiem nie jest taka sytuacja mozliwa. W takim razie do czego zobowiązywała umowa, którą mi podsuwali?
Zdaje się, że to jacys naciągacze...
prosze o rade!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - marcelus1980.]
Wyświetlaj:
Pracownik były OVB / 62.87.242.* / 2022-06-12 23:54
Użyje słowa dosłownie
Ovb to WAŁ!!!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
milman / 46.169.75.* / 2022-04-02 11:09
człowiek poprosiła was o radę a wy od razu posądzacie go że jest z konkurencji, bravo marcelus 1980, dodatkowo chcecie usunięcia jego komentarza , dodatkowe brava, a może wytłumaczyłbyś na czym polega OVB IKZE itd. zdarzają się przypadki naciągania i podszywania się pod przedstawicieli, więc brawo Panie marcelus za profesjonalizm.... Jeżeli tak rozmawiasz z klientami to pogratulować
marcelus1980 / 2022-01-16 19:38
Straszne bzdury piszesz!
Jeżeli jesteś z konkurencji to zacznij pracować nad swoim dobrym imieniem, a nie podajesz nieprawdę o OVB.
marek_swierczynski77 / 2021-04-29 22:26
Oni nie oferują OFE i jak słusznie zauwazyles nie ma takiej możliwości zeby w twoim dlubali, musiało dojść do jakiegoś nieporozumienia. Oni oferują rozwiązania finansowe pod kątem emerytury. Może pomyliło ci sie z IKE IKZE
Piramidka / 89.64.15.* / 2021-04-08 16:46
2 lata temu poszedłem na rozmowę o prace w tej firmie. Nie polecam produkty słabe, pracownicy nie mający pojecia o produktach, które sprzedają. Przyjmują każdego kto ma maturę. Jeżeli chcecie robić z siebie pajaców, to myśle ze można do jakiś tam pieniędzy dojść, ale niestety świadome srodowsko będzie was traktować jak z*****. Niemniej jednak ja poszedłem we własny biznes i tą drogę polecam. Nie muszę biednym ludziom nic wciskać, tylko sami jeśli chcą to kupują, a myśle ze zarobki wyższe niż dyrektor który w takich piramidach zarabia 4000-6000 😂😂. W moim mniemaniu osoba która zarabia mniej niż 15.000 miesięcznie nie powinna się nazywać dyrektorem, chyba ze szkoły podstawowej 😂🤪
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Pracownik PZU / 37.225.80.* / 2022-10-04 17:24
Moi drodzy, czytam opinie ponieważ chcę przejść na agenta posiadającego więcej towarzystw w ofercie. Kwestie rozliczeń prowizyjnych czy sprzedazy produktów to dokładnie to samo co w innych firmach, każdy agent pracuje w innych firmach dokładnie tak samo. A polisy ludzie podpisują z firmą ubezpieczeniową a nie z OVB. OVB to narzędzia do pracy z tego co widzę. Jeżeli nie posiadając odpowiedniej wiedzy ktoś wcisnął zły produkt, niedopasowany do potrzeb klienta to niech teraz dźwiga :( owszem... Tutaj nie może pracować każdy, trzeba mieć pojęcie o tym co sprzedajesz. Teraz tak samo szukam klientów, tak samo dzwonię, tak samo sprzedaje, tylko mam mniejsze pole manewru oferta. Nie jest to łatwa praca, ale daje możliwości, czy to w OVB czy innym towarzystwie ubezpieczeniowym czy u pośrednika. Pozdrawiam.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Współpracownik OVB / 192.162.175.* / 2022-05-02 20:03
OVB jest pośrednikiem ubezpieczeniowym i posiada w ofercie produkty większości towarzystw (oprócz m.in PZU, UNUM, AVIVA, które mocno stawiają na agentów wyłącznych), więc ciężko jest zarzucić OVB złych produktów w ofercie. Pracując w OVB jest się przedsiębiorca, ponieważ współpracownik OVB zawiera umowę agencyjną, a jak dobrze wiemy z k.c jest to umowa między przedsiębiorcami tzn. samozatrudnienie, gdzie rozliczamy się we własnym zakresie i wystawiamy fakturę do OVB. Co do zarobków zgodzę się z tym, że jeśli ktoś nie jest w stanie wyciągnąć 4-6 tysięcy to nie powinien sobie głowy zawracać, bo nie zarobi nawet na koszty, tylko postąpić tak jak ten Pan - pójść gdzieś indziej. A zostawić ten biznes dla osób, które miesięczne na sprzedaży w OVB potrafią zarobić powyżej 15 tyś (nie będąc dyrektorem).
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
OVB Allfinanz Polska / 2019-12-23 10:55
Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy życzyć Państwu radosnych i pięknych Świąt. Wielu niezapomnianych chwil spędzonych wśród Bliskich i ogromnych sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku 2020.

Pozdrawiamy serdecznie
OVB Allfinanz Polska
to ja ze zmi / 88.199.88.* / 2016-01-31 03:06
nawet nie mam ochoty czytac wszystkich waszych komentarzy. po przeczytaniu pewnej czesci doszedlem do w wniosku ze wolicie "pewna" prace ktora daje złudne poczucie bezpieczenstwa. tak naprawde nigdy nie mozecie być pewni w 100% ze ktos was nie zwolni z tego etaciku. Ta praca natomiast daje wielkie możliwosci rozwoju. oczywiscie nic za darmo, aby osiagnac dobre wynagrodzenie trzeba poswiecic kilka lat. jestem natomiast przekonany ze warto. Pozdrawiam serdecznie etatowiczów i zycze wam wszystkiego najlepeszego, pracujcie do konca zycia dla pieniędzy bo tak jest najlawiej i "najbezpieczniej"
Ninka905 / 83.26.120.* / 2017-01-09 11:27
Proponuję być grzeczniejszym. OVB na tym najbardziej traci, że reprezentują go ludzie, którym się wydaje, że im wolno. Tym czasem lepiej przyglądnąć się temu co oferują. Nie każdy musi z nimi podpisywać umowę. Dobrze mieć doradcę, bo zna więcej niż jeden produkt. To w zasadzie jedyna firma ubezpieczeniowa tego typu.
były ovb / 46.149.216.* / 2017-09-16 09:50
bzdury chłopczyku piszesz są firmy które posiadają dużo szerszy przegląd rynku. ovb współpracuje tylko z kilkoma firmami zrynku kapitałowego. I stwierdzenie jedyną jest tutaj fałszywą reklamą
Krasińskiego / 83.30.169.* / 2015-09-08 10:31
Po rocznej pracy w oddziale OVB przy Alejach w Krakowie mam słabą opinię o tej firmie. Możliwe, że akurat biuro przy Alejach było słabe, bo firma często zasłania się przed krytyką mówiąc o zróżnicowanym poziomie panującym w poszczególnych biurach wynikającym z różnego podejścia lokalnych kierowników. Sądzę jednak (na podstawie komentarzy i plotek nt właścieli firmy rozpowszechnianych przez znanych krakowskich biznesmenów), że sytuacja wygląda podobnie wszędzie.

Co nie grało?
Mało przejrzysty system wynagrodzeń - rozumiem pracę z prowizji, ale w OVB trzeba było spełnić dużo wymagań formalnych, walczyć z masą papierków, kruczków czy niedorzecznych sytuacji wynikających z zaniedbań ludzi w centrali. Przełożony wcale nie pomagał. W efekcie często zdarzały się kilkumiesięczne opóźnienia wypłat lub niektóre po prostu gdzieś znikały. Przełożony to bagatelizował.

Kierownik oddziału nie radził sobie z kierowaniem zespołem (prawdopodobnie jest to winą tego, że w OVB tak szybko dochodzi się do takich pozycji). Głównie wciskał motywacyjne gadki, natomiast spóźniał się ze swoimi zadaniami lub zapominał o zadbaniu o różne rzeczy, o które klienci prosili. W takich sytuacjach oczywiście pracownik musi świecić oczami, bo najczęściej pierwsi klienci, to są znajomi i rodzina. Większość pracowników przyjmuje się zresztą tylko po to, żeby opchnąć kilka produktów ich rodzinie. Serwis i obsługa posprzedażowa? Istnieje w teorii, ale praktyka kuleje i sami szefowie firmy to przyznają.

Atmosfera na początku wydaje się być ciekawa - mami się świeżaka kasą, szybką i przejrzystą ścieżką kariery, polem do popisu dla własnej przedsiębiorczości, spotykaniem ciekawych ludzi. W biurze jest luźno i nieoficjalnie, ale dla niektórych picie piwa z przełożonym w miejscu pracy, może wydawać się niepoważne. Mnie odstraszał brak szacunku dla klientów i pracowników prezentowany przez przełożonego w prywatnych wypowiedziach. W firmie panuje atmosfera Wyścigu Szczurów i nieudanej imitacji Wilka z Wall Street. Szkolenia nie dają w ogóle żadnej wiedzy na temat rynku i produktów - są raczej zorganizowane jako pranie mózgów... eee motywowanie.

W praktyce jest to robota akwizycyjna - wciskamy ludziom słabe produkty, o których mamy słabe pojęcie, bo akurat góra je w obecnym czasie lansuje i szef tak każe. OVB jest niemiecką firmą i najczęściej w moim biurze sprzedawało się prawie wyłącznie produkty niemieckich i austriackich firm. Przypadek? Firma reprezentuje moim zdaniem wszystkie patologie systemu finansowego i się do nich aktywnie przyczynia.

Na pewno są ludzie, którym się udaje w takim tworze jak OVB zakręcić. Jeżeli jesteś sprytnym cwaniakiem, który umie wywierać presję na kliencie lub nim manipulować, jest gotów na poświęcenie prywatnego życia dla firmy i mało przejmuje się takimi rzeczami jak etyka... ta firma jest dla Ciebie. Nie musisz nić wiedzieć o rynku finansowym - liczy się garnitur, pracowitość, dobre zarządzanie czasem, uśmiech i gadane :)

Weźcie ludzie lepiej zakładajcie własne przedsiębiorstwa i spółdzielnie, żeby rozkręcić ten kraj - OVB to jest kolejna zagraniczna firma, która drenuje pracowników i klientów. Jak jesteś potencjalnym klientem, to poszukaj autentycznych, niezależnych doradców i korzystaj z usług odpowiednich portali.

Pracownicy z OVB (co widać tutaj w komentarzach) próbują wkręcić ludziom, którzy zobaczyli jaka firma jest, że są nieudacznikami i to oni się nie nadawali. Być może. Coś jest jednak na rzeczy skoro firma sama szuka ludzi na rozmowy kwalifikacyjne, zaprasza byle kogo i nie mówi na czym tak naprawdę polega praca. Coś jest też nie tak skoro OVB tak bardzo się boi reklamy - przełożony zalecał nie podawać nazwy obdzwanianym klientom, żeby nie sprawdzali opinii w internecie.
monia8722 / 79.173.30.* / 2014-11-04 16:18
To zwykli oszuści! Wystawiają ogłoszenia na portalach z ofertami z pracą, oferując "drobne prace biurowe, pomoc przy rekrutacjach, atrakcyjne zarobki". Odpowiadając na ofertę, zapraszają na pierwszą rozmowę, podczas której przedstawiają charakter pracy (cały czas trzymając się wersji,że jest to praca biurowa), następnie zapraszają na szkolenie, które odbywa się w jednym w poznańskich hoteli. Podczas tego szkolenia, w którym uczestniczy ok 50 osób (rzekomo wszyscy do pracy biurowej), nie dowiadujemy się praktycznie nic. Ceremonie prowadzi "Dyrektor" oraz jego najlepszy pracownik, również "Dyrektor" (do tego stanowiska można dojść w 3 miesiące). Szkolenie trwa ok. 4h, dowiadujemy się jak wyglądają struktury firmy, jakie są korzyści z lokat, funduszy itp, kilka scenek improwizujących rozmowę kwalifikacyjną i tyle. Następnego dnia odbywa się szkolenie stanowiskowe w biurze na ul. Racławickiej. Szkolenie, a raczej rozmowa pt "czy są jeszcze jakieś pytania" trwa ok 10 minut, ponieważ pierwsze pytanie jakie się nasuwa, to czy będę działać jako przedstawiciel firmy i namawiać (naciągać) ludzi do lokowania pieniędzy bądź podpisania umowy o fundusz emerytalny. Rekruter skutecznie przekonuje, że to nie prawda, jednak pod natłokiem pytań o zarobki (gdzie nie mamy podstawy, tylko procent z podpisanych umów), gubi się w zeznaniach i finalnie przyznaje, że jest to wyszukiwanie ludzi, którzy są potencjalnymi klientami. Trzeba jednak pamiętać, że są to ludzie wyszkoleni w tym co robią, wiec sporo osób się nabiera na ich argumenty. Z wypowiedzeniem umowy nie ma najmniejszego problemu, bez dalszych konsekwencji, w trybie nastychmiastowym. Ludzie uważajcie na takich oszustów! Nie dodałam jeszcze, że przyjmując współpracę po obu szkoleniach, musisz podpisać zobowiązanie o fundusz emerytalny. Ku przestrodze !
słuchacz 23 / 46.169.157.* / 2018-05-09 21:01
Bzdury piszesz! Miałaś pecha i tyle. Jak wolisz pracę w Biedronce to zapraszam.
damian110 / 95.160.59.* / 2014-06-11 08:03
witam bylem na szkoleniu w listopadzie zeszlego roku i po tym szkoleniu weszedlem na tego typu podobne opinie to co ludzie tu pisza odrazu mnie zniechecilo i olalem sprawe .Po ok 3miesiacach za namowa kolegi postanowilem sprobowac.Jakie wy tu glupoty piszecie to zal teraz wiem ze pisza to osoby ktore przyjda spisza umowe z mamusia a potem sobie nie radza .Firma ma prosta sciezke kariery nie nadajesz sie do tego to nie pisz i idz na etat do Biedronki tam sie rozwiniesz moze i kierownika dostaniesz.
juras722 / 89.231.94.* / 2014-07-06 15:57
poczekaj kolego i popracuj kilka lat a zobaczysz efekty polis które wcisnąłeś rodzinie
Moi byli klienci mają polisy już od 8 lat i na każdej jest -30% a nie jak obiecywano +50%
a z rodziną widujesz się na codzień.
leehu / 83.20.31.* / 2015-04-16 10:51
Który produkt w OVB daje 50% zysku? Proszę o konkretną ofertę.
verum / 94.254.193.* / 2014-11-23 10:24
Co za bzdury. Pokaz mi choc jedna osboe ktora na tym zarobiła? Jakos po 10 latach ie widzialem ani jednej. Marzenia. Wiesz ile ludzi skrzywdziles?
Za ich umowy masz prowizje, wycieczki itp.
Hamstwo
Mertillo / 94.254.176.* / 2017-04-30 10:53
Ja pracuję w OVB od 3 lat i jakoś nie narzekam , zarabiam tyle ile zrobię . Tylko pytanie czy ty w ogóle pokazałeś coś od siebie -żeby zdać państwowe egzaminy na agenta ubezpieczeniowego.Osoba która wcale nic nie robi to narzeka.Tam trzeba ludzi ambitnych chętnych do pracy , jeśli umówiony klient , z tobą nie podpisze umowy to nie kulisz ogon tylko dziękujesz za udane spotkanie ;) Mi się jeszcze nigdy nie zdarzyło żeby z pośród 35 naszych partnerów nie znaleść dogodnego produktu dla klienta . Więc moi drodzy agenci którzy nawet nie umówili jednego spotkania -pokaż jaki jesteś mądry ale przedstaw swoje umiejętności klientowi Powodzenia :)
Ren / 151.227.76.* / 2014-06-28 10:02
Owszem jak naklamiesz swoim potencjalnym klijentom to zyski masz a potem oni sie bujaja z problemem, a Ty zwijasz kase [...]. Agenciki cwaniaki

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###


damian110 / 95.160.59.* / 2014-06-11 08:03
witam bylem na szkoleniu w listopadzie zeszlego roku i po tym szkoleniu weszedlem na tego typu podobne opinie to co ludzie tu pisza odrazu mnie zniechecilo i olalem sprawe .Po ok 3miesiacach za namowa kolegi postanowilem sprobowac.Jakie wy tu glupoty piszecie to zal teraz wiem ze pisza to osoby ktore przyjda spisza umowe z mamusia a potem sobie nie radza .Firma ma prosta sciezke kariery nie nadajesz sie do tego to nie pisz i idz na etat do Biedronki tam sie rozwiniesz moze i kierownika dostaniesz.
OVB ALFONS / 78.8.100.* / 2014-01-23 00:58
ta firma "krzak" to ściema. Podkładają umowę żeby tylko podpisać, a później bujaj się. Dobry sposób na pozbycie się pieniędzy i resztek nerwów.
Alexis04 / 83.5.188.* / 2014-04-12 11:15
Firma „krzak”? O czym Ty piszesz? Podkładanie umów? W jakim świecie żyjecie, ludzie nim coś napiszecie zastanówcie się dwa razy! Każdy z Was potrafi czytać i pisać, więc nie ma możliwości podkładania umów. Jeżeli ktoś ma trochę oleju w głowie, wie że nie ma czegoś takiego jak dostęp do środków OFE powierzone osobie trzeciej. Środki mogą być dziedziczone w testamencie, a sam posiadasz może je wybrać rok przed emeryturą! Chcecie poniżać i obrażać firmę, wypowiadać się w kwestiach o których nie macie pojęcia. Wiecie dlaczego ciągle są rekrutacje? Ponieważ ciężko znaleźć odpowiednie osoby na te stanowisko. W firmie trzeba pracować solidnie i doradzać, a nie naciągać. Jeżeli ktoś nie chce pracować to najlepiej narzekać ;) Tutaj wypowiadają się negatywnie same nieudaczniki życiowe, którym się pracować nie chce ;) Moi drodzy najpierw coś pokażcie, a potem dyskutujcie. Jak się Wam coś nie podoba, to nikt Wam nie każe pracować! Nie to nie, ale nie zniechęcajcie osoby które chcą spróbować !
Piotr660 / 185.56.211.* / 2015-09-04 19:41
Prawda, ciężko znaleźć odpowiednią ilość naiwnych i głupich.
Polowanie na jelenie, albo piramidka. Jak kto woli;)
Ren / 151.227.76.* / 2014-06-28 10:12
Skoro tak to dlaczego ja zostalamm naciagnieta i oklamana prosto w oczy przez agenta ktoremu zadawalam mnostwo pytan a teraz okazuje sie ze to wszystko co mi mowil agent jest nie prawda. Ponadto moja znajoma byla na szkoleniu i na szkoleniu uslyszala to samo. Czyli potencjalnie tez oklamywala by swoich klijentow wierzac ze mowi prawde. Wiec cos jest nie tak z ta firma. Teraz jak probuje otrzymac jakiekolwiek informacje to agent nie ma czasu na spotkanie juz od dwoch lat( bo siedzi za granica )a przed podpisaniem umowy przyjezdzal codziennie. Poza tym firma unika podania jakichkolwiek konkretnych informacji na temat mojej polisy a straty sa ogromne i jesli tak dalej pojdzie to po 10-ciu latach wybiore 50zl. Wniosek jest taki przed podpisaniem umowy jestescie jak do rany przyloz a po podpisaniu jak juz wezmiecie swoja prowizje to macie klijentow gdzies.
Xxx598 / 185.56.211.* / 2020-01-04 22:39
Klientów
słuchacz 23 / 46.169.157.* / 2018-05-09 21:13
KLIENTÓW-dziewczyno :( Pisać się naucz.
kajka1111 / 83.31.58.* / 2014-07-09 19:01
to nie OVB ponosi winę za straty na polisie. każda osoba dostaje od instytucji w której ma polisę login i hasło do swojego konta i sama powinna tymi środkami zarządzać, a nie po 5 latach przypomnieć sobie_ "o, mam polise.ciekawe co sie dzieje z moimi pieniędzmi" do polisy trzeba zaglądać minimum co 6 miesięcy! samemu! a nie winić za to doradcę
KM121 / 213.241.96.* / 2016-02-08 10:57
to właśnie doradca jest od zarządzania, ja pracuję podobnie tyle że w firmie DSA investment i u nas albo zajmujesz się klientem do końca albo lecisz z hukiem, szkoda tylko że takie cyniczne gbury jak wy niszczą nam rynek i potem kojarzą nas z wami
xZofia / 185.170.104.* / 2020-12-08 16:48
Sama pracuję pod OVB już od ponad dwóch lat.
Spotkałam masę fantastycznych i fachowych doradców, ale niestety też i masę dupków, którzy pośredniczą dla własnej korzyści.
Ci drudzy stosunkowo szybko się wykruszają. Efekty pracy zbiera się tutaj z opóźnieniem, więc jeśli praca była mało jakościowa właśnie pod kątem ofert proponowanch klientom i serwisu to po wysokich wypłatach przychodzą te gdzie musisz zwrócić pieniądze, bo umowy zostały rozwiązane, a nie każdy potrafi przyjąć taką lekcję od życia.

To jedna z najlepiej płatnych ciężkich prac i najgorzej płatna lekka praca.
NR1304 / 78.22.251.* / 2014-04-17 13:03

W firmie trzeba pracować solidnie i doradzać, a nie naciągać.

[...]Nie dajcie się naciągnąć! Wielki pan kierownik Drozd, tak mi doradził, polise SuperFundusz w compensie, że teraz jestem jakieś 3000 zł w plecy. Na początku przez 2 lata mówił, że tak to działa, na początku trzeba stracić ale po 3 latach będzie już tylko lepiej. Polisę mam już ponad 5 lat a moje składki zamiast rosnąć dalej maleją! Szkoda gadać! Pracownicy ovb mają teraz taka wymówkę, że winny jest kryzys, sytuacja na rynkach w ostatnich latach, spadek dolara i cen złota itp. Mówią że trzeba czekać... chyba na "lepsze czasy", gorzej jak takie już były. Jestem pewny, że wszystkie pozytywne opinie jakie znajdziecie, są napisane przez obecnych pracowników, którzy muszą pisać jacy to oni nie są wspaniali, ponieważ to ich praca.
[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
fidelio2014 / 46.113.7.* / 2014-06-02 23:06
jak taki odważny jesteś w podawaniu nazwisk i wykazywaniu swojej niewiedzy publicznie to podpisz się pod swoim postem przynajmniej będą wszyscy wiedzieć z kim mają do czynienia :)
konstancjamozart / 77.45.77.* / 2013-12-11 15:14
Może i jest solidną firmą ale w stosunku do poszukujących pracy to zachowują się po chamsku. Ja nie nadaje się do takiej pracy więc szukam raczej stanowiska sekretarki, pracownika biurowego itp. Niestety marnuje moje pieniądze na zupełnie niepotrzebne rozmowy kwalifikacyjne dlatego, że szukając pracowników firma co chwile zmienia nazwy wolnych stanowisk pracy, a mianowicie, w jednaj ofercie piszą, że szukają specjalisty do spraw rekrutacji, potem pracownika biurowego, potem pracownika do weryfikacji dokumentów (w opisie znajdują się typowo biurowe obowiązki). A co się potem okazuje to chodzi o zupełnie inna pracę niż widnieje w opisie. Dodatkowo, w moim przypadku to juz dwa razy gdy zadzwonili umówic się na rozmowę nie chcieli podać nazwy firmy tłumacząc sie, że wszystkiego dowiem sie na miejscu.
Hecia / 83.8.58.* / 2014-05-14 14:54
dokładnie miałam to samo dziś wróciłam z kolejnej "rozmowy kawifikacyjnej" podziwiam tych którzy dają się w to w kręcić, psełdo biura masakra uważajcie!
zyga miśko / 194.99.117.* / 2013-10-17 10:46
Byłem wczoraj na rozmowie niby na 1 stanowisko dla 1 osoby. rekrutacja polegała na tym, że dyrektor prosil po 3 osoby na raz i nie pozwolil nikomu dosc do glosu prosil po pol godzinie i wciskal jakies umowy na sile oczywiście go olałem...
ewka jj / 46.205.94.* / 2013-10-29 20:30
Nie wiem gdzie Pan był na tej rozmowie ,ale nikt nikomu nic nie wciska .Ja też byłam na rozmowie rekrutacyjnej miała bardzo rzeczowo przedstawione warunki pracy i wybieram się na szkolenie.
Blankap / 176.102.190.* / 2014-03-08 12:45
Ja tez jak najbardziej zostałam poinformowana o zakresie moich obowiązków na rozmowie rekrutacyjnej, i nie uważam żeby ktoś tak kogoś naciągał na cokolwiek
tomcio895 / 90.156.42.* / 2014-01-22 16:00
tak tak i kase od nich bierzesz za pisanie takich komentarzy bo takie wakaty też tam są :D ściemniać to my ale nie nas :)
jim547 / 188.252.10.* / 2014-02-22 08:40
Tak tak to ty kase bierzesz od konkurencji żeby oczerniać
Franki80 / 89.67.182.* / 2014-02-14 02:16
takich wakatów jak Twój też jest sporo, oczerniać inną firmę by te co się reklamują w telewizji nie miały konkurencji
Ewulczysko / 78.133.238.* / 2013-10-18 12:32
ja bylam na szkoleniu nawet i wedlug mnie Pan Pisze jakas bujde oni nic nie wciskaja zawsze masz praco zadecydowacczy chesz zaczac prace czy nie TY MASZ WYBOR ONI NIE WYBIERAJA ZA CIEBIE!!!!
Angela K. / 95.40.66.* / 2013-06-27 03:31
Śmieszy mnie to co tu piszecie.... W Allianz np. mają kompetentnych ludzi? Bo co, bo wysyłają na kurs z telefonowania za 1708 zł?? To jest śmiech na sali. Bartek887 ---po prostu tak trafiłeś. Bywa. Ale czy jeden człowiek ma prawo odpowiadać za całą firmę?
Anioł Stróż- a co odwaliłeś że cie pociągnęli do odpowiedzialności? Umowa jest jasna i przejżysta, jak coś ci nie odpowiadało to trzeba było nie podpisywać. Wnerwiają mnie ludzie wszechwiedzący, co nie czytają umów a potem welkie wąty co oni mi wcisnęli...;/
Kamil Ba.--- idź do kościoła- tam może nikt o tb nie zapomni, a jak nie potrafisz sam o siebie zadbać to po co sie pchasz w takie rzeczy? Nie dla psa kielbasa! Sami pakujecie sie w kłopoty a potem wielkie żale.

Nie ma zadnych 3 tyg szkolen, tylko 4 dni, jesli chodzi o znajomych to tak zyskujesz baze klienta, a na samym poczatku mowia ze zostanie z gr tylko 5 %

MAXYMILIAN-- popieram w całosci
do początku nowsze
1 2 3

PODOBNE WĄTKI NA FORUM

Najnowsze wpisy