Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Państwo "cóśdaków" kontra państwo wolności

Państwo "cóśdaków" kontra państwo wolności

Wyświetlaj:
Rubo / 83.17.17.* / 2007-04-07 15:37
Panie Profesorze! Jeszcze raz serdecznie dziękuję za narodowych bolszewików. To jest strzał w dziesiątkę. Życzę wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiej Nocy.
MacMurphy / 84.40.135.* / 2007-04-09 13:19
Nienerytoryczne i obskuranckie komentarze proszę zamieszczać na innych portalach.
eurostrateg / 83.17.92.* / 2007-04-03 09:04
temat Le MAdame juz mamy chyba za sobą mądralo. twoje tewusy właśnie sa od yakich prezentów dla obywateli polskich. Saimon antyfaszysta z Kamerunu chyba wypełnił w cąłości wasza misję, geje i lesbije też nie moga narzekać na wasze wsparcie. Mam nadzieję, że w najbliższej manifie gejowskiej będziesz szedł zuchu z Senyszyn w pierwszym rzędzie trzymając wasza sztormówkę pt hasłem "pora dla opiekunów, precz z matka i ojcem !" A dla feministek macie automaty aborcyjne w miejskich szaletach i w biurach feministek.
Swoim wnukom tez będziesz czytał te bajki o królewiczu który zakochął sie w parobku. No sa już takie programy pilotazowe w Angli skierowane do zerówek. No brawo durnie , więcej wolnosci ! Co za szabmo !
MacMurphy / 84.40.135.* / 2007-04-09 13:21
Niemerytoryczne i obskuranckie komentarze proszę zamieszczać w innych portalach.
Bernard+ / 83.30.211.* / 2007-04-04 16:52
Jak na "eurostratega" masz coś słabą zdolność wypowiadania się na temat. Czym się tak denerwujesz? Za to masz sporo lęków i dziwnych skojarzeń. Dziwne są Twoje wnioski, że jest jakiś wpływ zjawiska "homoseksualizmu" na Polską Gospodarkę? Natomiast uczyło mnie w młodosci kilku katechetów, że jak się nie ma argumentów merytorycznych aby wykazać swoje racje to uciekanie się do bezpodstawnego pomawiania rozmówcy o złe cechy charakteru jest tym samym co nazywanie osoby ludzkiej mającej krótszą jedną nogę "Kuternogą" lub nazywanie niewidomego ślepakiem. Jakoś Twoja eurostrategu wypowiedź nie mieści mi się również w zasadach szacunku do każdej osoby ludzkiej którego nauczał JP2
marek 19-53 / 83.24.40.* / 2007-04-02 22:56
Jestem ciekaw co ta mądrala robiła kiedy Gierek demolował gospodarkę a Jaruzel ją potem skutecznie wykańczał a w Polsce mieliśmy przytoczony model peruwiański.

Chyba się nie urodził profesorem w 1994.
Floyd / 2007-04-02 14:56 / Tysiącznik na forum
Jak tak czytam tych wszystkich mądrali, tych poniżej i tych powyżej to się zastanawiam czy to sami 20 latkowie, a jeśli nie to co robili w latach 80 i wcześniejszych. Z mojego doświadczenia wynika, że większość siedziała jak myszy pod miotłą i się zastanawiała czy już poprzeć 'solidarność' czy jeszcze zaczekać bo można by jakiś tam stołeczek stracić gdyby się nie udało Teraz błyszczą pełnym blaskiem, a słowo solidarność wzbudza w nich odruch wymiotny jak to okreslił jeden z dyskutantów na tym forum.
Aćping Ćwik / 87.99.44.* / 2007-04-02 16:34
Chłoptyśku w latach 80-tych to ja jeszcze na stojąco pod dywan wchodziłem...
acomitam / 83.11.24.* / 2007-04-09 08:14
To czuć w wypowiedziach...
Floyd / 2007-04-02 20:50 / Tysiącznik na forum
No to zwracam honor. W tym wieku to masz prawo nie widzieć dalej niż koniec własnego nosa. Nie tak dawno przecież tupałeś nóżkami gdy mamusia nie chciała ci kupić loda no to i teraz tupiesz z przyzwyczajenia, jak ci się coś nie podoba.
Aćping Ćwik / 87.99.44.* / 2007-04-02 23:05
Ty mózg jesteś niesamowity , tylko co ma piernik do wiatraka? Napewno nie chciałbyś zebym cie tupnął noga bo wykop mam dobry, dostałbyś kopa w dupę to byś moze zaczął z sensem cos pisać, piszesz narazie jak nieprzytomny gamoń
Gnom / 83.238.1.* / 2007-04-02 15:58
"Z mojego doświadczenia ... ". Nie wstyd się przyznawać do tchórzostwa?
marek 19-53 / 83.24.40.* / 2007-04-02 23:04
Jeszcze trudniej przyznać się do nierozumienia tekstu pisanego ( a przecież można przeczytać kilka razy).
Jeżeli ktoś pisze: "z mojego doświadczenia wynika, że małe dziewczynki lubią malować paznokcie" nie oznacza to wcale, że jest małą dziewczynką i lubi malować paznokcie.

Niektórym trzeba tłumaczyć łopatologicznie z polskiego na ich
Floyd / 2007-04-02 20:54 / Tysiącznik na forum
Nie ma to jak komuś sprawić przyjemność. Gnom jak widać bardzo zadowolony ale i tak wiadomo o co chodzi. :)
. / 2007-04-02 13:28 / ................
Ja bym to nazwal "coskiedystamdakow",bo wszystko co istotne,ma byc kiedys tam.
Juz teraz licza sie z tym,ze przegraja nastepne wybory i podkladaja bomby nastepcom.Ale bedzie wtedy ekstra:
MY wszystko przygotowalismy,MY wszystkim chcielismy zrobic dobrze a to WY wszystko psujecie i nie realizujecie.
Sabre / 2007-04-02 09:38 / Tysiącznik na forum
Nasi populiści grają na tylu arenach, że mają czasu zająć się gospodarką. I bardzo dobrze. Może należałoby też zainicjować jakąś akcję podsuwania politykom tematów zastępczych? Niech hufce radiomaryjne wojują parasolkami w obronie biskupa-donosiciela, niech damy w wieku od 70 lat wzwyż dyskutują na temat aborcji z lesbijkami. Niech dalej pomstują na ewolucję.
Zapomniana gospodarka, dla której interwencjonizm państwa może być zabójczy (zwłaszcza kiedy interweniuje IV RP), w podzięce za tę niepamięć rozwijać się będzie dalej. Oby tematów zastępczych nie zabrakło.
Aćping Ćwik / 87.99.44.* / 2007-04-02 09:35
Tak jak blokowane jest wprowadzanie źródeł wolnej energii, tak samo blokowane jest wprowadzanie systemów społecznych dających wolność. Kasta posiadaczy niewolników i czerpiąca z nich zyski, nigdy nie pzowoli na propagowanie czy rozpowszechnianie wolnych systemów społecznych dopóki nie zostanie zniszczona przez kastę ludzi wolnych, tylko czy ludzie wolni będą chcieli narzucić reszcie ciemnoty wolność... ciemnota pozostanie zawsze ciemnotą. Ciemnota jest zawsze podatna na wszystko co jest związane z niewoleniem nie zdając sobie sprawy z tego , ze uczestniczy wkręceniu bata na własną szyję...
Tak jak ciemnota poddaje się np indoktrynacji religijnej czyli zakładaniu cugli na własne umysły, tak samo ciemnota poddaje sie indoktrynacji czyli ubezwłasnowolnieniu na innych polach, schemat psychologiczny jest jeden i ma zastosowanie do wszystkiego.
Idee wolności nalezy propagować tylko , kto to ma robić, skoro ciemniak na ciemniaku jak nie katolik, chrześcijanin to socjalista , ludzi normalnych jest jak na lekarstwo, teraz nawet poziom lichej edukacji sie obniża , zeby z ciemnoty można było zrobić jeszcze wiekszą ciemnotę do czerpania z niej zysków
acomitam / 83.11.24.* / 2007-04-09 08:13
Szanowny Ać... to chyba jakić dzieciak albo życiowa fajtłapa, który swoje kompleksy usiłuje leczyć wmawiając innym, że są idiotami. Znamy takich, rozumiemy i po chrześcijańsku wybaczamy.
Fqrwiony / 83.27.138.* / 2007-04-04 16:55
jesteś dla mnie bogiem; jestem za r*********.niem tego bagna bazookami - wiejska - to jest to
Ech! / 83.15.97.* / 2007-04-02 10:02
Kolego Aćping coś tam! Z twojego postu wynika,że tylko ty jesteś normalny a reszta wokoło to ciemnota z cuglami na umyśle. Zgłoś się sam kolego a oszczędzone Ci bedzie zakładanie kaftanika z nmieco przydługimi rękawkami.
Aćping Ćwik / 87.99.44.* / 2007-04-02 10:16
Cóż prawda w oczy Cię kole, nie twierdzę, ze tylko ja jestem w miarę normalny tylko to , ze ponad 80% ludzi jesli nie wiecej to debile.
Takie środowisko zawsze uzna jesli ktoś jest inny od nich to powinien zgłosić się na leczenie, podczas gdy to leczenie jest potrzebne zindoktrynowanym debilom, podlegającym indoktrynacji religijnej społecznej i naukowej itd itd, ale debilom jest to trudno zrozumieć wiec nie trudź się wiecej....
marek 19-53 / 83.24.40.* / 2007-04-02 23:52
Mamuuuusiu, skąd takie cóś się bierze?
To pewnie mutant.
Ech! / 83.15.97.* / 2007-04-02 13:07
Powiedz mi Aćping cos tam, możę ty nadczłowiek jesteś? No wtedy to już wariatkowo nic Ci nie pomoże, jeno krasnaja armia z tego leczy.
Aćping Ćwik / 87.99.44.* / 2007-04-02 14:16
Zadać pytanie powinieneś kim są wspomniane wyżej debile, czy to jeszcze ludzie czy trutnie, czy zombie moze a nie czy jestem nadczłowiekiem.
Armii za przykład nie stawiaj i to jeszcze czerwonej, ale jak widać wszystkie zwyrodniałe organizacje społeczne imponują ci nad wyraz.
Stan_zwyczajny / 83.6.248.* / 2007-04-02 17:02
Z przerażeniem czytam Twoje wywody *Aćping Ćwik. Skąd tyle pogardy dla innych ludzi. Jakaż to doktryna czy filozofia uczy takiej postawy? Jak Ty możesz funkcjonować w społeczeństwie z takimi poglądami? No chyba, że żyjesz na bezludnej wyspie i tylko prymitywa Piętaszka masz pod ręką.
Aćping Ćwik / 87.99.44.* / 2007-04-02 17:48
Tyle pytań naraz, postaram sie nie pozostawić ich bez odpowiedzi.....
Po pierwsze mylisz stwierdzenie stanu faktycznego przeze mnie , co do poziomu umysłowego wiekszości ludzi z pogardą, po drugie mógłbym Ci napisać, gdzie mam doktryny i filozofię ale nie bede uzywał radykalnych słów, jednym słowem tam gdzie system socjalistyczny.
Jeśli chodzi o funcjonowanie w społeczeństwie debili, to nic trudnego jestem elastyczny jak gumka od kaleson...
Mam nadzieje , ze zaspokoiłem Twój głód informacyjny ...
MN1 / 80.51.231.* / 2007-04-02 18:20
Rodion Romanowicz Raskolnikow też kombinował podobnie.
Aćping Ćwik / 87.99.44.* / 2007-04-02 20:10
Masz duży problem ze sobą, bo nie umiesz myśleć samodzielnie a jesli cos się ci nieopacznie wymsknie to odrazu przewidujesz katastrofę, ze nie uda się jesli nie bedzie się prowadzonym przez chierarchię koscielną. Człowiek inteligentny i przyzwoity wie, ze bez moralności daleko sie nie zajedzie ma to we krwi, chrzescijanom to trzeba powtarzać w jak najprymitywniejszy sposób a i tak robią inaczej, wiec te twoje przykładziki jak zwykle psu na budę...
marek 19-53 / 83.24.40.* / 2007-04-03 00:10
Czegoś tak prymitywnego dawno nie czytałem.
Gwoli wyjaśnienia mojej uwagi - wskaż mi ćwiku źródło moralności, przyzwoitości, o której piszesz. Czyż w Europie nie jest nim właśnie chrześcijaństwo?
Wszak inteligencja, przymiot umysłu, nie jest związana z przyzwoitością - przymiotem ducha. Nie istnieje żaden związek pomiędzy inteligencją a etyką, przyzwoitością, moralnością.
Wręcz przeciwnie, inteligentni mają inklinacje do interpretowania słów: przyzwoitość, etyka, moralność. W dodatku do interpretowania na potrzebę chwili.
Aćping Ćwik / 87.99.44.* / 2007-04-03 01:20
O czym ty chcesz ze mną dyskutować, szpagartowy inteligencie, nie słyszałeś nigdy o tym , ze inteligencja wzrasta wraz ze wzrotem moralności, myslisz ze funcjonowanie umysłu nie jest powiązane ze sferą emocjonalną, którą kształtuje moralność, twoje tezy są puste jak miejsce po twoją kopułą. Tak chrześcijaństwo wniosło miłość bliźniego i wartosći na mieczach a bożkowie z Watykanu , którym oddaje cześć ciemnota, której pewnie w swoim mniemaniu nie reprezentujesz, też krew mają na swoich pulchnych paluszkach, ale 1000 argumentów nie trafi do ciebie bo jesteś zindoktrynowanym osłem jak rzesza tobie podobnych...
2J4 / 84.40.202.* / 2007-04-03 18:05
Panie Ćwok, o przepraszam Aćping Ćwik, Pan może i masz coś pod tą koułą ale chyba nie rozum...
2J4 / 84.40.202.* / 2007-04-03 18:04
Panie Ćwok, o przepraszam Aćping Ćwik, Pan może i masz coś pod tą koułą ale chyba nie rozum...
Aćping Ćwik / 87.99.44.* / 2007-04-02 20:13
P.S. "hierarchia" oczywiście
Jaromir1 / 83.238.39.* / 2007-04-02 08:36
Oprócz cóśdaków są też cóśwziątki. To warunek funkcjonowania układu. Jak w naczyniach połączonych. Partie chłopskie zabiegają, aby broń Boże, rolnictwo się nie zrestrukturyzowało. Jedna chłopska rodzina, to potencjalnie 4 wyborców. Im więcej gospodarstw, tym elektorat szerszy. Im większy elektorat, tym więcej cóśwziątków, ale i cóśdaków przybywa. Jest PSL zwykły, są też niezwykłe, Piast, Jagiellon, Odrodzenie, Zejście, Samoobrona Leppera, Antyleppera, do wyboru, do koloru. Inny elektorat, o który się zabiega, to elektorat, za przeproszeniem, schodzący. Premier ogłosił, że będziemy pluć krwią, ale damy podwyżki. Kto będzie pluł? Pan Premier ze swoim dworem, czy, jak zwykle podatnicy, oczywiście Ci spoza układu cóśdakowo-wziątkowego. Szansa w tym, że elektorat wziątkowy się, na szczęście, nie powiększa.
Ech! / 83.15.97.* / 2007-04-02 09:57
Jaromir1, podwyżki dotyczą emrytur a emerytom politycy łaski nie robią. Chodzi o rozdawnictwo pieniędzy za darmo a to nierobom a to cwaniakom a to lewackim organizacjm co to kondomy w podstawowej szkole chcą rozdawać. Drudzy z kolei chcą uczyć młodzież na temat penetracji odbytu w rękawicy gumowej. Ponadto fundację, które w większości służą do wyciągania budżetowych pieniędzy w celu ogłupiania społeczeństwa. Stanowiska rodem z kabaretu jak rzecznicy czy to praw dziecka czy to praw małp na Krupówkach. Ustrój Europy i Polski ewouluje w stronę komunofaszyzmu więc nie ma się co dziwić. Jeżeli ewolucja skończy się KOMUNOFASZYZMEM to będzie coraz gorzej, jeżeli skończy się FASZYSTOKOMUNĄ bedzie trochę lepiej co oznacza mniejsze rozdawnictwo pieniedzy za friko.
MN1 / 80.51.231.* / 2007-04-02 08:03
Tłumaczenie zjawiska na poziomie ekonomicznym jest nieskuteczne. Trwa to od lat na całym świecie i ludzie dalej wolą rybę niż wędkę.
Tłumaczyć trzeba na poziomie psychologicznym: jeżeli chcesz kogoś oszukać, to najskuteczniejsze jest danie mu czegoś na podpuchę.
Albo na poziomie fizycznym: entropia zawsze wygrywa, gdy układ pozostawia się samemu sobie.
Tłumaczenie, że 2 plus 2 nie może być 5 jest mało skuteczne.
Kaja / 88.220.40.* / 2007-04-02 07:50
Ciekawy artykuł publicystyczny - dla Peruwiańczykow, piszacy
zapomnial jednakowoz iz zyjemy w RP a o niej zero konkretów
tylko czcze gadanie i poco to bylo pisac? Moze móglby Pan skonkretyzowac te katastrofy?
armator / 83.144.109.* / 2007-04-02 09:11
jest w logice coś tak takiego jak wnioskowanie per analogiam,
proponuję koleżance jeszcze raz, powoli tym razem przeczytać tekst......

Najnowsze wpisy