Forum Polityka, aktualnościPolityka

PiS chce referendum w sprawie Małkowskiego

PiS chce referendum w sprawie Małkowskiego

Money.pl / 2008-08-01 17:09
Komentarze do wiadomości: PiS chce referendum w sprawie Małkowskiego.
Wyświetlaj:
semeo / 2008-11-11 18:06 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
a ten mosiek seksualista to z jakiej jest partii?
jestem na tak, czyli za Małkowskim / 83.9.157.* / 2008-11-11 11:16
a ja wole Pana Małkowskiego od wszystkich pis-owców, pewnie referendum nie wygra, a to wlasnie po referendum z braku dowodów pewnie śledztwo umorzą. i cały ten cyrk to pewnie tylko poto zeby go odwołać. ciekawe czyj to pomysł , pewnie pis-u. to by było na ich poziome. bedę głosować za tym żeby pan Małkowski został. brzydzą mnie reklamy w polskim radiu olsztyn nt. Małkowskiego chwyty ponizej pasa, czyli znowu coś w stylu PIS-u
Agit / 2008-08-01 17:09 / Bywalec forum
haha. Czyli w sprawie tarczy nie mogli zrobić referendum (za swoich rządów), za to teraz będą wydawać kasę na takie g***o jak referendum w sprawie Małkowskiego?!? No to to już jest szczyt cynizmu...
Czy PiS naprawdę nie ma lepszych rzeczy do roboty?!?
aaaagg / 83.9.43.* / 2008-08-01 22:01
Agit opowaiadasz bzdety.
Albowiem PiS z Olsztyna to jest PiS lokalny, a zatem nie ma nic do centtralnego.
A poza tym Czesiek był kierownikiem cenzury w Olsztynie za komuny i jako taki w normalnym (niesocjalistycznym kraju) powinien być pozbawiony prawa do wykonywania funkcji publicznych, ale w POlsce w bolszewicko-ubeckim kraju to nie nastąpiło. To dobrze się stało, że przynajmniej z tego powodu przestasł piastować ten publiczny urząd. Ale też nie jestem PiSiorem, albowiem uważam, że w Polsce bolszewicko-ubecko-GWyborczym kraju ciągle dochodzi do bezprawia. Wprawdzie twierdzę, że dobrze się stało, że taki komunista jak Czesiek nie sprawuje urzędu, a z drugiej strony w Polsce na podst. Konst. stworzonej przez z bolszewika Kwacha dochodzi ciągle do bezprawia, albowiem z jakiej racji można trzymać w areszcie ludzi bez wyroku przez kilka lat, albo miesięcy. Przecież tymczasowe aresztowanie następuje wówczas, gdy dowody są niezbite, a zatem niezwłocznie szybko powinien być wydany wyrok skazujący, ale w Polandii możliwe jest kilkuletnie trzymanie człowieka w pudle, a następne wypuszczenie, np. sprawa Łyżwińskiego, Pęczaka, itd.
aaaaag / 83.9.63.* / 2008-08-02 07:00
chociaż Łyżwiński to chyba jeszcze siedzi.
aaaaag / 83.9.63.* / 2008-08-02 06:59
Zobaczycie, że Cześka potrzymają ze 2 lata, naturalnie bez wyroku, a następnie umorzą postępowanie z powodu braku wystarczających dowodów na to by go skazać.
a mówią, że w Chinach jest bezprawie.

Najnowsze wpisy