Forum Polityka, aktualnościKraj

"PiS flirtował z kibolami". Kaczyński chce procesu z Tuskiem

"PiS flirtował z kibolami". Kaczyński chce procesu z Tuskiem

Wyświetlaj:
Triz / 2011-11-22 10:41 / Bywalec forum
Prawda jest taka, że PiS wypuścił starucha na wolność. Trzeba było to inaczej ubrać w słowa.
ździcho gienowefa / 213.146.43.* / 2011-11-22 17:40

Trzeba było to inaczej ubrać w
słowa.

I bez tego wiadomo o co chodzi. To są ziomale. Kaczyński zionie przemocą w sposób werbalny, a tamci fizycznie. Ideologię maja tę samą: tępić wszystko, co inne.
Orzeł Polski / 178.42.18.* / 2011-11-23 11:29

logię maja tę samą: tępić wszystko, co inne.

Prawidłowa ideologia. Nazjeżdżało się tu szumowin z całego świata, a wszystkim lekką rączką nadano status obywatela Polski. oto skutki; bieda, bezrobocie itp. A tępienie to trzeba zacząć najpierw od ciebie, bo też nie wiadomo kto ty jesteś, a raczej - co ty jesteś.
markoniec / 79.184.75.* / 2011-11-21 05:08
w kaczyńskiego trzeba walić aż zniknie z polityki.tyle zla co on uczynił polsce i polakom nikt w minionym dwudziestoleciu nie uczynił.
pajchiw / 2011-11-21 09:34 / Tysiącznik na forum
Ależ uczynił.
Układ, który wypracowali sobie Tusk z Kaczyńskim w 2005.
Układ wojny, który dzieli wszystkich Polaków skuteczniej niż cokolwiek.
I jednocześnie rozmywa odpowiedzialność każdego z nich - bo "przecież, ta druga strona nie pozwoliła nam nic zrobić prawda"?
Idealny układ dla partyjniaków.
A partyjniacy nami od IIWŚ rządzą.
Co do samej prawicy to jest raczej normalne, że się ze sobą gryzie - przy naszej skłonności do kłótni, to cud, ze PiS tyle przetrwał.
Kiedyś słyszałem, że największym wrogiem prawicy, są jej działacze. Bo każdy ma "jedyną słuszną" wizję kraju...
I zgadzam się z tym.
Powiem więcej - my wszyscy czujemy, ze jesteśmy robieni w trąbę - stąd taka duża część co wybory głosuje na jakiś pajaców typu Lepper/Palikot/Kalisz.
Jest tak dużo gniewu i chęci zmian, że przy - niestety - niskiej świadomości ekonomicznej, kierujemy się do skrajnych wizji Polski. Oczywiście żaden z tych delikwentów też nie ma nic do powiedzenia, ale za to ruszają nośne tematy, co sprawia wrażenie działania "wreszcie".
Bąk12 / 2011-11-21 14:31 / Bywalec forum
A ja bym proponował żeby pozwać zbiorowo Donalda Tuska za to iż działa On na szkodę kraju i jego obywateli !!
ździcho / 77.254.244.* / 2011-11-21 15:32
To też. Jednakże nie zmienia to faktu, ze Kaczyński to neohitlerowiec.
książe krwi / 74.120.13.* / 2011-11-22 17:32
hahaha. Każdy z twojego poziomu cywilizacyjnego, jest neohitlerowcem. Niemiec, Anglik, Włoch, tzn, każdy kto może się wylegitymować pochodzeniem z cywilizacji europejskiej. Gdybym wprost i bezpośrednio pochodził z jednej z nagorszej swołoczy, która gnieździ się kątem po różnych krajach Europy to prawdopodobnie przeżywałbym podobne rozterki. Rozumienie szumowiny nie oznacza jej akceptację, aby nie było przypadkiem jakichkolwiek wątpliwości.
ździcho gienowefa / 213.146.43.* / 2011-11-22 17:43
Nie zrozumiałeś. Neohitlerowiec to ten, który ma ideologię opartą o Mein Kampf, tyle, że zmodernizowaną i dopasowana do xxi wiecznych realiów.
meemento / 199.48.147.* / 2011-11-22 18:02
gardzę dziczą i mam do tego prawo. Natomiast zastanawiającą jest próba drażnienia, jak to ktoś już celnie określił, Lachów. Faktycznie można się po takiej prowokacji spodziewać od Lacha walnięcia w mordę, a najczęście solidnego kopa (eliminującego kwestię kontaktu z juchą). Inne nacje, te bardziej zorganizowane i dysponującą wyższą kulturą techniczną, owe prowokacje kwitują natomiast zorganizowanymi,"przemysłowymi", metodami, o czym uczy niedowiarków historia. Tak więc wywoływanie po omacku, z sakramencką satysfakcją, przysłowiowego wilka z lasu jest ewidentnie debilnym zajęciem, chyba że się pochodzi z tak zdziczałego plemienia, na tyle ograniczonego, że nie będącego w stanie powiązać przyczyny ze skutkiem.
ździcho / 213.146.43.* / 2011-11-22 18:09

nie będącego w
stanie powiązać przyczyny ze skutkiem.

Bo nie ma potrzeby takiego wiązania, chodzi o sama satysfakcję, gdy się tego wilka wywoła. Dziczą okazuje sie ten, który daje sie wywołac najszybciej. Żadne technologie nie sa do tego, potrzebne. Wystarczy tylko niepochlebna opinia o przewodniku stada, którego ten wilk jest członkiem.
ździcho / 62.244.139.* / 2011-11-21 08:44
dla mnie on od Hitlera on się różni jedynie tym, że Hitler mówił wprost, co zamierza robić, a ten owija, ale jego sposób myślenia Kaczyńskiego jest ten sam.
bolos / 85.237.164.* / 2011-11-21 07:09
proszę przestańcie w końcu powiecie że to papież namawia jak tak można
2342323423234242 / 85.237.164.* / 2011-11-21 06:39
ile was wszystkich nienawiści obłudy , jak mozna sie tak wyzywać jedni pisowscy jedni posrańńcy aż głupio to czytać takiego bałaganu nie chcemy
ździcho / 62.244.139.* / 2011-11-21 08:40
A kto zaczął i kto to robi przede wszystkim? Zaczęli sami politycy, a kontynuują ten proceder ich bałwochwalcy. Dlatego jedni drugich wyzywają.
tesa1959 / 2011-11-21 15:49 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Niestety, muszę z przykrością zgodzić się z tą opinią:(
ździcho gienowefa / 62.244.153.* / 2011-11-22 10:35

Niestety, muszę z przykrością zgodzić się z tą opinią:(

Prawda niezależnie od tego, czy się z nią zgadzamy, czy nie - pozostaje prawdą. Ja napisałem tylko jakby pierwszą połowę swoich spostrzeżeń tj. że to politycy są inicjatorami tych sytuacji. Zreszta w pełni świadomymi. Nie napisałem o tym (bo to i tak wiemy), ze celowo ten stan PODTRZYMUJĄ - podkładają jak do pieca, żeby nie wygasło. a potem - rzecz oczywista - winni sa ci, którzy skaczą sobie do oczu, bo ich widać - są na swieczniku. A prawdziwi sprawcy niczym Piłat - umywają ręce i fałszywie nawołują do zgody, do pokoju...
tesa1959 / 2011-11-22 10:41 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Prawda niezależnie od tego, czy się z nią zgadzamy, czy nie - pozostaje
prawdą.

I to jest najprawdziwsza prawda :)
to politycy są inicjatorami tych sytuacji. Zreszta w pełni świadomymi. Nie
napisałem o tym (bo to i tak wiemy), ze celowo ten stan PODTRZYMUJĄ -
podkładają jak do pieca, żeby nie wygasło. a potem - rzecz oczywista - winni
sa ci, którzy skaczą sobie do oczu, bo ich widać - są na swieczniku.

i to też jest najprawdziwsza prawda:). Ale bez polityków życie byłoby nudne :D, no i nigdy nie dowiedzielibyśmy się o swoim istnieniu:)
ździcho gienowefa / 62.244.153.* / 2011-11-22 10:58

no i nigdy nie dowiedzielibyśmy się o swoim istnieniu:)

No, to akurat fajny żarcik (i zgodny z faktami).
Ale bez polityków życie byłoby
nudne :D

To też, ale ja osobiście wolałbym się nudzić niż konfliktować. Akurat w miniony weekend mój 45-letni sąsiad - zapiekły Kaczynista - pobił swojego 20 letniego syna, tak, ze wylądował w szpitalu, tylko za to, ze pozytywnie wyrażał się o Tusku, Palikocie itp. A wcześniej siedli razem do flaszki. To wcale nie jakaś patologiczna rodzina, nie żadni żule, tylko normalni ludzie. Tata weterynarz, syn studiuje farmację. Wystarczy tylko TV do flaszki i mamy. Ja wolałbym sie nudzić, niż coś takiego przeżyć.
tesa1959 / 2011-11-22 11:03 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
No, ja też wolałabym się nudzić w takiej sytuacji. Ale moja wypowiedź dotycząca braku nudy też była żartem. Mam już szczerze dość tej wojny polsko-polskiej. Tak mi się marzy normalność, porozumienie (nie twierdzę, że brak różnic, bo w różnorodności jest piękno), gdzie jeden drugiemu bratem a nie wilkiem....
ździcho gienowefa / 62.244.153.* / 2011-11-22 11:10

Tak mi się marzy normalność,
porozumienie (nie twierdzę, że brak różnic, bo w różnorodności
jest piękno), gdzie jeden drugiemu bratem a nie wilkiem....

Kiedyś, gdy byłem młodszy, ktoś mi powiedział, ze marzenia to fajna rozrywka, ale niebezpieczna. Miał wtedy tyle lat ile ja mam dzisiaj. Teraz rozumiem dlaczego z marzeniami trzeba uważać - upadek na twarde skały jest bolesny.
tesa1959 / 2011-11-22 11:12 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Fakt, ale moje marzenia nie kolidują z moim mocnym, twardym stąpaniu po ziemi. Moje marzenia to nie bujanie w obłokach, a zawsze przyjemniej jest zobaczyć chociaż w marzeniach ten lepszy świat.
(@) / 89.79.218.* / 2011-11-21 05:41
A na Ciebie wystarczy tylko dmuchnąć i już znikniesz na zawsze gnido dworska.
~Kris / 2011-11-20 23:54 / Tysiącznik na forum)
Zaczyna mi być żal Kaczyńskiego, chociaż uczciwie sobie zapracował na taki marny koniec.
ździcho gienowefa / 62.244.153.* / 2011-11-22 10:36

Zaczyna mi być żal Kaczyńskiego

A mnie nie. Ma co chciał. Inni mają gorzej, choć tego nie chcieli.
tesa1959 / 2011-11-22 11:16 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
A mnie jest go żal, bo jest nieszczęśliwym człowiekiem i dlatego jest jak jest. Żaden człowiek nie jest zły sam w sobie, a tylko nieszczęśliwy i dlatego uwydatnia swoją złość, nienawiść. Każdy, kto nie potrafi kochać ludzi takimi, jakimi są, jest nieszczęśliwy.
ździcho gienowefa / 213.146.43.* / 2011-11-22 17:50
Mnie jest żal jedynie tych, którzy padli ofiarą okoliczności od siebie niezależnych, a nie tych, którzy sami narobili sobie bigosu poprzez swoje parcie na szkło niejednokrotnie po trupach innych. Mógł zostać aktorem. Ale on musiał dominować nad innymi. Chciał to ma.
tesa1959 / 2011-11-22 18:32 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Niby tak, chciał, to ma. Jednak uważam, że chciał dobrze, a wyszło jak zawsze, bo nie umie współżyć z ludźmi. Dlaczego nie umie? Przyczyna może leżeć po stronie kompleksów jeszcze z dzieciństwa lub młodości. Nic nie dzieje się bez przyczyny i postawy ludzi tez mają swoje podłoże psychologiczne. Dlatego nie życzę mu źle i po ludzku jest mi go żal, ale nie mam zamiaru popierać jego działań z tego powodu. To będę krytykować zawsze, ilekroć nie będzie to postępowanie szanujące godność drugiego człowieka. W ten sam sposób oceniam postępowania (nie osoby) innych ludzi niezależnie od przynależności partyjnej czy też bezpartyjnych. Nie ma dla mnie znaczenia światopogląd, ale stosunek do drugiego człowieka.
ździcho / 213.146.43.* / 2011-11-22 19:28

Jednak uważam, że chciał dobrze

????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Chciał dobrze co? Komu?!
tesa1959 / 2011-11-22 19:34 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Mam nadzieję, że Polsce, bo jeśli kierował
się prywatą, to już nie chciał dobrze. Co nie zmienia faktu, że jest zagubionym, nieszczęśliwym człowiekiem i jest mim go żal.
ździcho / 213.146.43.* / 2011-11-22 20:28

Mam nadzieję, że Polsce

Polsce w jakim sensie? Państwu, czy ludziom? Wątpię, żeby to drugie. Był już taki jeden, co przedkładał państwo ponad naród. Zgadnij kto?
jest
zagubionym, nieszczęśliwym

Bo się zagubił i unieszczęśliwił na własne życzenie. Panowanie nad innymi nie daje szczęścia.
tesa1959 / 2011-11-22 20:44 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ale nerwus z Ciebie. Dla mnie Polska to ludzie, bo państwo bez ludzi nie ma racji bytu.
zagubił się na własne życzenie... być może, ale może był ktoś,lub coś, kto mu w tym pomógł. Mówię o kompleksach być może spowodowanych tym, że był wyśmiewany z tego czy innego powodu. Teraz, kiedy "coś znaczy" może nawet nieświadomie się odgrywa. Chce się poczuć ważny, chce zaistnieć, a tylko tak potrafi. Dlatego jest mi go żal co nie znaczy, że aprobuje takie postępowanie.
Ździchu, ja go nie wybielam, ale staram się zrozumieć. Zawsze i każdego człowieka staram się zrozumieć. Zanim osądzę czyjeś postępowanie, najpierw tworzę różnego rodzaju scenariusze, które doprowadziły do takiego, a nie innego postępowania. Oczywiście, że to nikogo nie usprawiedliwia w pełni, bo ma własny rozum i powinien kierować się raczej "nie rób nikomu, co tobie niemiłe". Ale "któż z was jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem"(J 8,7).
ździcho / 213.146.43.* / 2011-11-22 21:16

Ale nerwus z Ciebie.

Czemu nerwus?
Dla mnie Polska to ludzie

Ale my nie mówimy o tym czym jest Polska dla Ciebie tylko czym ona jest dla Kaczyńskiego. A jest ona terytorium, hymnem, godłem, mapa i historią. A ludzi to on chciał wieszać, nie pamiętasz? Tych co mogliby być jakoś zamieszani w tamten stary system. Ja bym uniknął stryczka, bo urodziłem sie w 1974.
A wszystko to, co piszesz poniżej to mozna podsumowac tak: "On nie chciał". zastanów się nad zdaniem: "robi coś, czego nie chce" widzisz tu sens?
Oczywiście, że to nikogo nie usprawiedliwia w pełni

O!
tesa1959 / 2011-11-22 21:41 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

A ludzi to on chciał
wieszać, nie pamiętasz? Tych co mogliby być jakoś zamieszani
w tamten stary system. Ja bym uniknął stryczka, bo urodziłem
sie w 1974.

No, to musiałby powiesić także sam siebie :), bo był także zamieszany w tamten system: ukradł księżyc, kiedy przeciętne dziecko nienależącego do partii nie miało na nic szans, skończył studia i zrobił doktorat, w czasie, kiedy niepoprawni politycznie rodzice nie mogli liczyć na możliwość studiowania dzieci, zrobił doktorat co zupełnie jest ewenementem dla niepoprawnych politycznie, no i nie skakał przez płot.
Nie napisałam, że on nie chciał, ale że
zagubił się na własne życzenie... być może, ale może był
ktoś,lub coś, kto mu w tym pomógł.


Teraz, kiedy "coś znaczy" może nawet nieświadomie się
odgrywa. Chce się poczuć ważny, chce zaistnieć, a tylko tak
potrafi.

"może nieświadomie" - słowo "może" oznacza przypuszczenie, a nie pewność. Przecież napisałam Ci, że ja zawsze i wszystkich staram się zrozumieć rozpatrując różne scenariusze. Wiem, to nie jest zbyt mądre, ale taka już jestem i nie zmienię się, bo na to jest za późno. Może nie tak późno jak Kaczyńskiemu, ale jednak. W pewnym wieku ludzie nie zmieniają się diametralnie, nie są już do tego zdolni, bo są ukształtowani. ja mam tak ukształtowane sumienie i wyobraź sobie ukształtowałam na swój obraz swoje dzieci. Nie czuja się przez to nieszczęśliwe, bo nie czują do nikogo nienawiści, bo po prostu nie potrafią nienawidzić. Nie mają kompleksów (ja miałam, ale dzięki takiemu myśleniu pozbyłam się ich).
O!

Właśnie: OOOOO!:)))
ździcho / 213.146.43.* / 2011-11-23 00:13

Przecież
napisałam Ci, że ja zawsze i wszystkich staram się
zrozumieć rozpatrując różne scenariusze. Wiem, to nie
jest zbyt mądre

Rozpatrywanie jest mądre, ale rozstrzyganie na korzyść i stawanie w czyjejś obronie dla samej tylko zasady - nie. W tym wypadku należałoby zlikwidować wymiar sprawiedliwości, policję i w ogóle kary jako takie. A co do Kaczyńskiego - on ma kompleks cezara i tyle. Nawet gdyby chciał robic dobrze komuś oprócz siebie, to i tak w ramach środka do celu.
tesa1959 / 2011-11-23 07:09 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

W tym wypadku należałoby zlikwidować wymiar
sprawiedliwości, policję i w ogóle kary jako takie.

Czym innym jest zrozumienie przyczyn, a czym innym kara za czyny. Jedno drugiego nie wyklucza. Ja przecież nie uniewinniam, tylko trochę bawię się w psychologa.
on ma kompleks cezara i tyle. Nawet
gdyby chciał robic dobrze komuś oprócz siebie, to i tak
w ramach środka do celu.

Ale ten kompleks prawdopodobnie jest wywołany poniżaniem w przeszłości, co go w żadem sposób nie usprawiedliwia, a jedynie tłumaczy jego postawę.
byczy facet / 67.19.54.* / 2011-11-21 00:08
koniec Tuska będzie bardziej żałosny niż Zapatero w Hiszpani - to dopiero będzie BUL
ździcho / 77.254.238.* / 2011-11-20 22:56
A Tusk to niby jakąś amerykę odkrył? Przecież Kaczyński już w 2005 roku dał się poznać jako faszysta z krwi i kości, a tu się obrusza? Można pęc.
(@) / 89.79.218.* / 2011-11-21 05:43

Można pęc

No to pękaj ofiaro pękniętego kondona.
ździcho / 62.244.139.* / 2011-11-21 08:38
A ty kto jestes niewychowany człowieku? czy ja wyzywałem ciebie? Ja po prostu faszyste nazwałem faszystą i tyle. a ty co, jego syn?
(@) / 89.79.218.* / 2011-11-22 04:15
Nie masz zielonego pojęcia o faszyzmie ty nędzna kreaturo.
A ty kto jestes

Jestem obywatelem tego kraju i takich jak ty pajaców, zawsze będę nazywał po imieniu, czy Ci się to podoba czy nie.
ździcho / 62.244.153.* / 2011-11-22 10:27

Jestem obywatelem tego kraju

Nie musisz wcale tego pisać nędzny szary Polaczku. Od razu po tobie widać, ze jakbyś tylko mógł, to byś bił. Wy tacy jesteście Lachy. Bandziory i pięścią i słowem, tyle, ze bez odrobiny własnego zdania w jakiejkolwiek sprawie. A jak zabraknie wodza, lub jest on merytorycznie niedysponowany jak w tym przypadku, to juz całkiem tragedia. Tylko rzucić hasło do boju, zamykacie oczy i przed siebie i kopa i w mordę. Faszysta Kaczyński właśnie takich potrzebuje - takiego bezmyślnego i bezwolnego mięsa armatniego.
(@) / 89.79.218.* / 2011-11-22 14:07

tacy jesteście Lachy

Tak, my jesteśmy Lachami a Ty ukraiński matole jesteś barbarzyńcą, bo Twoje nędzne plemię czerni z dzikich pól więzi bezbronną kobietę Panią Tymoszenko. Jestem prawie pewny, że Twoi protoplaści służyli w Wehrmachcie, a możliwe też że brali udział w rzezi wołyńskiej 1943 roku Ty wredna gnido dworska.
ździcho gienowefa / 213.146.43.* / 2011-11-22 17:54

Ty ukraiński matole

Pudło Kaczaku! Dupa z ciebie nie antropolog. Nie jestem Ukraińcem. Nie udała ci się obelga, tylko się zaplułeś. Obetrzyj sobie gębę, bo ci jad wypali dziurę w klawiaturze.
(@) / 89.79.218.* / 2011-11-23 00:46
Spytaj się swojej mamy Lachożercu, jak to z Tobą było. Moja intuicja nigdy mnie nie zawodzi. Ty też uważaj na klawiaturę bo jak poznasz prawdę to Ci szczena opadnie i klawisze pogubisz.
asdasdasdasdasdasdasd / 86.111.99.* / 2011-11-20 22:45
a Kempa i Romaszewski byli odwiedzić w areszcie Starucha. Czy to nie wystarczy?
zby79 / 2011-11-20 22:18 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Większy związek ma Tusk z mordercą politycznym Ryszardem C. (członkiem PO) niż Kaczyński z kibicami.
Jot 23 / 83.24.250.* / 2011-11-20 22:14
Policjanci działali jak pensjonarki a nie jak faceci z jajami. A Wuc pislamu powienien mieć nową ksywę, Egon, bo wszystko potrafi popsuć.
door / 83.12.255.* / 2011-11-20 21:45
http://bernardo.salon24.pl/366067,jak-kidawa-blonska-zdjela-zakaz-klubowy-staruchowi-wideo

czarno na białym
i w technikolorze
mmar / 212.49.52.* / 2011-11-20 19:02
ojoj biednego Kaczynskiego prawda w oczy kole, jak najwiekszy bandzior staruch pisze komentarze do gazet pisowych to jest ok, jak pisowcy podpisywali poreczenie za kiboli to ok, ja ma dosc badnytow w kominiarkach demolujacych nasz kraj, a Kaczynski dla zdobycia wladzy zrobi wszystko, modli sie o totalny kryzys dla Polski, sprzymierzyl sie z bandizorami stadionowymi i tolerje tylko wazeliniarzy wokol siebie
zby79 / 2011-11-20 22:00 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Przed wyborami to Tusk lizał tyłki kibicom i wciskał kity, że jest kibicem i chodził "na młyn". Nie dali mu się podejść to zrobił z nich bandytów. Kiedy zaczęła się wojna z kibicami? Od pamiętnej wielkiej koszulki pokazanej w przerwie meczu podsumowującej dokonania premiera.
3 grosze / 77.255.60.* / 2011-11-20 19:36
a to, że premier naszego kraju mówi z mównicy sejmowej ewidentne kłamstwo to Cię nie niepokoi? bo to że kibice i premier się nie lubią to jest fakt, ale prywatna wojenka premiera z określoną grupą społeczną prowadzona w sejm przy używaniu w ewidentny sposób kłamstwa jak dla mnie jest niedopuszczalne. Wiesz jak to działa dzisiaj się kibole nie podobają premierowi, niedługo będzie jakaś inna grupa społeczna, która głośno będzie się sprzeciwiać polityce obecnej ekipy rządowej i co premier też będzie kłamał w sejmie i będzie oki? ... nie wydaje mi się, że premier wojujący z obywatelami z jakiejkolwiek grupy społecznej i to bez względu czy osobiście lubimy daną grupę społeczną jest dobrem dla nas wszystkich, ostracyzm jest generalnie faszystowski,
franzu / 89.78.165.* / 2011-11-20 20:04
A z czym donald sklamal ze trzeba krus likwidowac, wiek emerytalny podniesc, mundorowkom tez wydluzyc wiek emerytalny. Mam nadzieje ze zrobi co powiedzial chociarz uwazam ze nie da rady a ty swoja kaczora idz ukochaj razem z kibolami dobranoc
3 grosze / 77.255.60.* / 2011-11-20 21:19
Skłamał, że burdy podczas marszu niepodległości były przede wszystkim winą kiboli. Mierzi mnie, że premier naszego kraju walcząc z obywatelami kłamie. Mierzi mnie jak podchodzi do rozwiązywania konfliktów. Mierzi mnie to w jaki sposób podchodzi do obywateli. Jeżeli chodzi o reformy to się zgadzam i mam nadzieje, że w końcu dojdą do skutku, ale mając na uwadze poprzednie 4 lata rządów naszego premiera to raczej jestem pesymistą. Po za tym sytuacja jest kiepska a ja jako obywatel wymagam, aby premier zaczął szukać konstruktywnych rozwiązań a nie szukał tematów zastępczych, które zresztą zostały sprowokowane przez samo PO, bo w końcu Hanna Gronkiewicz-Waltz to z PiS-u nie jest i nikt mi nie wmówi, że nie miała jako Prezydent Warszawy możliwości prawnej uniknięcia tych zadym, bo sorki takie twierdzenie, że Sąd wcześniej odrzucił jej zakaz Marszu Legalizacji Marihuany, nie oznacza, że i w tym przypadku Sąd by orzekł tak samo, bo to nie prawda, a w tym przypadku były inne przesłanki. nie wiem czemu miało to służyć
door / 83.12.255.* / 2011-11-20 18:40
Kibice są nadstawieni do tuska wrogo i PiS i jego zwolennicy są nastawieni do tuska wrogo- nie bez powodu, tusku.
Od 2005 roku nie możesz się pozbierać po sromotnym laniu?
I nie cieszy nic, ani dwukrotne zwycięstwo w wyborach parlamentarnych, ani prezydent z PO.
Kiedy będziesz usatysfakcjonowany?


Może czas udać się do specjalisty?
bsf / 87.205.145.* / 2011-11-20 19:03
Co tu komentować to STANDARDY rodem z POdwórka.
Tusk POpisał się w Sejmie profesjonalnym kłamstwem i obłudą stawiając za przykład POlicję POlityczną i sadystę POlicjanta a takich tam było wielu po cywilnemu z ukrytą kamizelką z napisem POlicja.
brawo PIS / 83.4.71.* / 2011-11-20 18:30
No cóż PIS to taka dziwna partia że sobie szkodzi - Kempa , Romaszewski i inni z PIS dawali rękojmie albo odwiedzali w więzieniu patriotów stadionowych popularnie nazywanych kibolami - po wyrokach.
oborowy / 79.185.97.* / 2011-11-20 18:13
teraz Donek przydłuży prace do 67 r. zycia niby dla wiekszych emerytur.

PO nastepnych wyborach POwiesi na wiejskiej napis Arbeit macht frei i nakaże pracę do końca życia
SmyczNaJarka / 190.228.0.* / 2011-11-20 17:45
... i nazywanie kiboli jedynyni prawdziwymi Polakami to co to było jareczku?

Pamiętasz to jareczku czy masz aż taką sklerozę?

PS.
PiSoubecki cenzorze - zanim usuniesz ten wpis wskaż, który pkt regulaminu on łamie.
I traktuj pisoubecki cenzorze wszystkie wpisy tak samo!!!
oborowy / 79.185.97.* / 2011-11-20 16:33
PO działa jak V Kolumna. najpierw prowokacja a pózniej zwalanie winy na PiS. POmedia im w tym skutecznie Pomagają i lemingi są uradowane.
Maciek_WWA / 2011-11-20 15:55
Strasznie dużo nienawiści u Pana prezesa Kaczyńskiego. Nie dziwię się, że jego partia przegrała wybory skoro cały czas oczerniają dotychczasowy rząd, zamiast pokazać społeczeństwu co mają do zaoferowania... Choćby mieliby się zgadzać ze zdaniem premiera, to i tak oficjalnie wypowiedzą się negatywnie. Tego typu "łapanie za słówka" to efekt zwykłej zawiści i braku pomysłów na kampanie.
ździcho / 77.254.244.* / 2011-11-21 15:51

zamiast pokazać
społeczeństwu co mają do zaoferowania...

Przecież pokazali. Mieli tropić, ścigać, rozliczać i wieszać.
ManiFEST SWIŃSKIEGO RYJA / 83.10.150.* / 2011-11-20 16:08
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
sdfjkjkdfcv / 89.76.112.* / 2011-11-20 16:18
Klepiesz te puste slogany usłyszane gdzieś na podwórku. Twoja wypowiedź tylko świadczy o tym jaki poziom sobą reprezentujesz. Typowy słaby człowiek, który pod naciskiem swoich kolegów kształtuje swe poglądy.
Tako rzecze Zaratustra / 87.96.118.* / 2011-11-20 17:55
Pilnuj kolego swojego poziomu jaki reprezentujesz. W momencie jak osiągniesz odpowiedni poziom rozwoju to wtedy poziom i poglądy innych przestaną ci przeszkadzać. A teraz widzę,że odmienne poglądy Cię irytują.
sdfjkjkdfcv / 89.76.112.* / 2011-11-20 18:22
Dziękuję bardzo za radę. Co do mojego poziomu i rozwoju to go kontroluję, w przeciwieństwie do osób, które udzielają takich płytkich komentarzy typu: "Wierny SSynu". Jedyne co potrafi taki człowiek napisać to bezpodstawne obelgi. Również rada dla Pana drogi "kolego". Zanim zechcesz zostać adwokatem, naucz swojego klienta porozumiewać się w języku polskim, bo administrator portalu skasował jego wszystkie komentarze.
drdr / 83.23.39.* / 2011-11-20 16:16
Masz gosciu szczęście ,że to na co chorujesz nie boli. Wierz mi albo nie ale łeb by ci rozwaliło.
Tako rzecze Zaratustra / 87.96.118.* / 2011-11-20 17:49
Jeżeli ktoś ma inne od twoich kolego poglądy to nie powód żeby uważać go za chorego umysłowe.
ManiFEST SWIŃSKIEGO RYJA / 83.10.150.* / 2011-11-20 16:24
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
asdfdffg / 89.76.112.* / 2011-11-20 16:34
Wierny mój słuchaczu radia Maryja. Żeby Twój guru był premierem to do szkoły mama by Cię stroiła codziennie w mundurek. Popatrz jak jest zamiast popadać w skrajności.
MłodyWarszawiak / 95.49.79.* / 2011-11-20 16:01
PO to zwyczajne oszustwo. Jak przyjrzymy się faktom, to się okaże, że jako pierwsi o kiboli
upomnieli się posłowie PO. Posłanka Kidawa - Błońska i posłowie Platformy wystąpili z poręczeniem
i zniesieniem zakazu stadionowego dla Starucha..., a co gorsze, w trosce o bezpieczeństwo na
stadionach zalegalizowali produkty alkoholowe...

http://tv.rp.pl/video/Antysalonik-Ziemkiewicza,Wydarzenia,Kraj,Publicystyka/Dostalo-sie-polskim-b
ankom-Antysalonik-Ziemkiewicza

Do tego trochę więcej o Neobolszewikach:

http://www.rp.pl/artykul/10,756433-Spis-tresci-tygodnika-Uwazam-Rze--21-27-XI-2011--numer-42-.
html
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy