Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Płaskoń: Nowy słownik języka polskiego

Płaskoń: Nowy słownik języka polskiego

Money.pl / 2007-11-02 10:21
Komentarze do wiadomości: Płaskoń: Nowy słownik języka polskiego.
Wyświetlaj:
acomitam / 83.25.236.* / 2007-11-05 07:15
Mamy rok 2020. Wiele się w Polszcze i na świecie przez ostatnie 13 lat zmieniło. Ludzie wylądowali na Marsie, zlikwidowano problem otyłości, świat zapomniał o kompromitacji Polski w związku z Euro 2012. I tylko red. Płaskoń na portalu Money.pl ciągle krytykuje PiS, chcociaż nikt już nie pamięta, co to było takiego. Pewnie ktoś zapomniał wydać red. Płaskoniowi rozkaz, że już nie trzeba.
Handel wyrokami / 83.21.86.* / 2007-11-04 11:16
Najważniejszym słowem lumpen - elity jest "łapówka" Po wspisaniu w wyszukiwarke Google tego słowa dostajemy blisko 170 tysiecy odnosników.
Tresc trzeciego odnośnika :
"Dwa francuskie hipermarkety przy granicy z Niemcami powstały dzięki 13 mln zł łapówki dla szczecińskich radnych - twierdzi prokuratura...."
Po prostu kolonizator z Francji przekupił łapówką w Polsce szefów miejscowych Irokezów i teraz bedzie ich eksploatował.
Jestem ciekawa czy hoć jeden hipermarket w Polsce powstał bez łapówki ?
Dlaczego polskojezyczne (ale zagraniczne ) media sie tym nie interesuja . Dlaczego prokuratura udaje ze nic nie widzi.
Moze były ober prokurator, nepota i łapówkarz, Kaczmarek i Ziobro wzieli łapówki !
Wcale bym sie nie zdziwiła gdyby ZERO wziął wielką łapówę i za nią odwraca uwagę od wielkich przekrętów i kierują cenergię prokurartorów na koniaki lekarzy "morderców" i wymyslajac rózne idiotyczne bzdury.
MN2 / 2007-11-04 16:51 / Bywalec forum
Nieudacznikom to nawet łapówek nie dają.
hen / 83.12.76.* / 2007-11-03 12:34
"Pomysł radnej PO, jak pomóc młodym rodzicom, podoba się politykom i pracodawcom. Pełne wynagrodzenie mimo choroby i dwa tygodnie okresu ochronnego po urlopie macierzyńskim proponuje działaczka PO. Jej program może pomóc młodym rodzicom bardziej niż becikowe - ocenia "Życie Warszawy".
Warszawska radna Agnieszka Gierzyńska-Zalewska, która sama zamierza wkrótce zostać mamą, od dawna śledzi zmiany w przepisach. - Becikowe pomaga, ale chwilowo. Nie pomoże utrzymać pracy po powrocie z urlopu macierzyńskiego - mówi. Przygotowała więc swój program "Pomóż mamie" przewidujący zmiany w kodeksie pracy.

Posłanka PO Elżbieta Radziszewska zapewnia, że jej partia nie zamierza robić zamachu na becikowe kosztem innych rozwiązań. - Do już istniejącego świadczenia trzeba dołożyć kolejne zmiany - mówi posłanka. I dodaje, że propozycje radnej są warte przedyskutowania.

- Największy nacisk trzeba położyć na uświadamianie pracodawców. Oni często nie wiedzą, jak mogą pomóc pracownicy, która rodzi dziecko - uważa Radziszewska. - Pracodawcy muszą zrozumieć, że kobieta, która na kilka tygodni odeszła, by zająć się dzieckiem, jest więcej warta, niż taka, którą od początku trzeba przyuczać do pracy - mówi posłanka i dodaje, że projekt radnej powinien szybko trafić na biurko nowego ministra pracy.

Zgodnie z programem radnej PO, jeśli kobieta w ciąży źle się poczuje lub będzie miała wizytę u lekarza, i nie będzie w stanie przepracować ośmiu godzin w ciągu dnia, to i tak otrzyma pełne wynagrodzenie. Jeśli już po urodzeniu dziecka i urlopie macierzyńskim młoda mama będzie chciała wrócić do pracy, mogłaby w porozumieniu z pracodawcą ustalać godziny pracy. Pracowałaby np. zawsze w godz. 10-14, a pozostałe cztery godziny odrabiałaby albo rano, albo po południu. Po powrocie z urlopu macierzyńskiego lub wychowawczego mamie przysługiwałby dwutygodniowy okres ochronny. W tym czasie mogłaby np. wyjść wcześniej, a niedokończoną pracę wykonać w domu lub w miejscu pracy w innym terminie. Raz w tygodniu byłaby też możliwość pracy w domu, za pośrednictwem internetu lub telefonu. Oczywiście pod warunkiem, że pozwalałaby na to specyfika danego zawodu.

Radna PO proponuje, by program "Pomóż mamie" objął także młodych ojców. - Ale pracownik sam ustalałby to z pracodawcą i tylko wtedy, gdy matka dziecka nie miałaby takiej możliwości w swoim miejscu pracy."

tak panie o panowie pracodawcy pomysł radnej PO się wam PODOBA
~Kris / 2007-11-03 10:48 / Tysiącznik na forum)
Jego dziwaczne teksty pochodzą z 'raportu nowaka'.

Naruszasz kolego prawa autorskie (publikacja bez podania źródła). Chyba już czas, żebyś zmienił forum.
arch / 2007-11-03 11:22 / Tysiącznik na forum
Olechowski, Kwaśniewski, Wałęsa: -
" Nie tworzymy nowej partii "
- tylko robimy rewitalizację lodziarni "Zielona budka "
2007-05-17 23:00 Współautorzy: Paulina Nowicka -
czwarty grosz / 83.10.145.* / 2007-11-02 21:28
Do słownika dodał kolejne trzy grosze prezes RM i PiS w jednej osobie w ostatnim [?] darmowym lansie w TVP występując z odkrywczą tezą, iż asesor sądowy antycypując nadejście [powrót] tych, co to z poduszczenia Tuska nakazali UOP inwigilować prawicę, polecił zakuć pana Sakiewicza w kajdany i dostarczyć przed swoje niecne oblicze, co jest oczywiście dowodem na nadciągającą putinizację Polski.
Proszę zatem uprzejmie Pana Redaktora o dołączenie do słownika ww. 'trzech groszy' autorstwa Jarosława K.
1) antycypujący asesor
2) putinizacja PO-lski
3) Tusk - polityk, który podpisał by z pewnością Instrukcję UOP nr 0015/92, gdyby tylko umiał PiSać
, gdyby tylko umiał się podpisać
scorpion1 / 213.76.106.* / 2007-11-02 21:24
Można było poruszyć mnóstwo różnych tematów w mininego tygodnia!. Jak chociażby powołanie na ministra gospodarki osobnika o cielecym spojrzeniu ekonomisty wiejskiej zagrody - Pawlaka, przez partię która głosiła zrewolucjonizowanie gospodarki do poziomu Irlandii. Czy chociażby pomysł HGW budowy stadionu we Warszawie poza nią. Osobiście nic nie mam takiemu pomysłowi bufetowej, warszawka zasługuje na taki sadion, najlepiej w Tworkach. Ale Tobie Płaskaty najważniejszy się wydał się wątek prokuratorów.... Podnieśli oni lament w obliczu nowej władzy, przedtem byli oczywiście zniewoleni przez system totalitarny (to potwierdzi nawet Płaskaty bowiem sam był zapewne szykanowany, już zresztą ogłosiła to Rapaczyńska). Teraz odzyskali wigor. Zaiste otważni ci strażnicy prawa, zapewne bedą dobrze bronić obywateli przed przestępcami. Od razu wzięli się do roboty i już chcą wsadzać dziennikarzy z "Gazety Polskiej". Jeżeli by podzilić stosunek wszyskich wypicin Płaskatego na tym portalu do liczby pozytywnych (w stosunku do poprzedzniej ekipy bo o tym tylko pisze) wyszłaby nieskończoność (dzielenie przez zero). Więc albo Płaskaty jesteś nieomylny albo łżesz jak Michnik. Ta pierwsza teza nie wchodzi w rachubę. Zaczeliście ze wzmożoną propagandą po "spektakularnym" zwycięstwie! Czyżbyście się czegos obawiali? Tak, młodej gawiedzi nie da się wykarmić wizją Irlandii. No i muszę powiedzieć, że przed wami, lewactwem, ciężka praca..... Waszej nieudolności zapewne winien będzie prezydent!
Ojciec Tadeusz / 2007-11-03 01:01
Powiedz "wesz" (bądź polski partiotą, i bierz polskie, swojskie ksywki), a będziesz pamiętać o swoich wodzach, gdy będą kiblować?

Jak człowiek honoru, a na pewno nim jesteś, musisz o nic zadbać w niedoli!

Nie zauważyłem, by Płaskoń się zmienił. Łoi wam tyłki niemiłosiernie tak samo jak dawniej - o czym świadczą wasze wściekłe wymysły pod jego felietonami
scorpion1 / 213.76.106.* / 2007-11-03 17:51
O jakim łojeniu tyłka mówisz? Łże jak najęty co też udowadniam co tydzień. Czyżbyś sugerował że Płaskaty jest stroniczy? Czy można Ci wysuwać takie tezy w stosunku do niego?
pps / 83.238.237.* / 2007-11-03 19:04
Nic z tego co napisał PAN (dla Ciebie) Płaskoń nie jest łgarstwem - to tylko bolesne dla Ciebie fakty, które być może wypierasz ze swojej świadomości.
werbalniepitoliityle! / 83.24.221.* / 2007-11-03 16:17
a co to za łojenie?. Strzępi komuch czerwony ryj na daremno. Ze dwadzieścia lat temu zakablowałby kogoś, to dopiero by delikwentowi nery odbili.
pps / 83.238.237.* / 2007-11-03 19:08
O, widzę tutaj salonowy język pisiaka chrześcijanina (no bo jaki inny światopogląd pisiak może wyznawać).
dwórpuł-Tuska? / 83.24.239.* / 2007-11-03 21:18
a co, myślicz POkrętusie, że masz monopol na salonowy ton?
real60 / 81.219.244.* / 2007-11-02 22:20
Scorpion - pisz o cudach o Irlandii i o innych bzdurach - jak musisz, ale za matematykę się nie bierz, bo to jest kierunek ścisły, nie tolerujący idiotów.
Nieskończoność TO NIE JEST WYNIK Z DZIELENIA PRZEZ ZERO !!!!
Odszukaj zeszyty z podstawówki i powtórz materiał.
scorpion1 / 213.76.105.* / 2007-11-02 23:14
Widać frajerze, matematyka skończyła się u Ciebie na Szkole Podstawowej. Zapamiętałeś, że nie ma dzielenia przez zero. Dobre i to. I tak trzymaj!
real60 / 81.219.244.* / 2007-11-02 23:36
I tylko tyle z wykładu??? Jestem zawiedziony.
I tylko "frajerze" ??
A liczyłem na wyprowadzenie jakiegoś nowego wzoru, jakiejś definicji nieskończoności otrzymywanej przez całkowanie progresywne zera.
A tu tylko "frajerze".
Oj cieniutko skorpion, całe szczęście że w łepetynce zostało ci chociaż coś z zasad dzielenia.
Ale za to pochwalić cię niestety nie mogę.
scorpion1 / 213.76.105.* / 2007-11-02 23:51
No ale w końcu możesz dowiedzieć się czegoś nowego, oby to nie zmąciło Twojego światopoglądu zanadto. Terapia szokowa jest niewskazana. Coś podobnego przechodziła Polska już za Balcera.... Nie powinieneś skupiać się na samych wzorach. To mogę na razie Ci powiedzieć. Sedno mojej wypowiedzi dotyczy czego innego....
real60 / 81.219.244.* / 2007-11-03 00:00
""No ale w końcu możesz dowiedzieć się czegoś nowego,"" - no fakt, myślałem że czegoś nowego się dowiem , brzmiało obiecująco (.... Jeżeli by podzilić stosunek wszyskich
wypicin Płaskatego na tym portalu do liczby pozytywnych .... wyszłaby nieskończoność (dzielenie przez zero) ), a tu klapa i kompromitacja na poziomie podstawówki.

Ale głowa do góry, z taką wiedzą do pisu przyjmą cię zaocznie.
Oni TYLKO takich mądrych inaczej przyjmują i nawet są z tego dumni.
Masz szansę, wykorzystaj ją, bo może się nie powtórzyć. :):):)
scorpion1 / 213.76.106.* / 2007-11-03 17:40
Jeszcze raz Ci powtarzam! Na poziomie podstawówki TAK! Zmiataj do bufetowej ze swoimi kwalifikacjami.....
pps / 83.238.237.* / 2007-11-03 19:00
Też buraku zmiataj. Lecz swoją frustrację u psychiatry.
niedoinformowanyjakiś / 83.24.239.* / 2007-11-03 19:10
O uważaj!. Buraku?, Czy nie wiesz palancie lekko kręcony, że buractwo jest teraz w koalicji z POrąbańcami?
DA-old / 195.225.71.* / 2007-11-02 18:26
Propaganda głoszona przez Pana Płas-konia na stronach money.pl przypomina mi zapewnienia rosyjskicj mediów kierowane do rosjan, że żyją w demolratycznym państwie.

Poszukiwenie temacików i błachostek, które próbuje się wyobrzymić lub nadać im jakieś znaczenie nie jest zdolnościa nabytą w Polsce otatniego dwudziestolecia. Te umiejetności były szlifowane o wiele wcześniej. I nie był to z pewnością periodyk podziemia....

Leśnicżówka jest najlepszym rozwiązaniem. Na kilka lat najlepiej...
stefan101 / 85.128.51.* / 2007-11-02 15:37
I niech już te zakłąmane Ziobry i Kaczyńskie oderwą się od mikrofonów.
To, że wzorem PZPR manipulowali śledztwami - może zostanie wyjaśnione przez sąd lub komisje. Ale niech już nie plują w obiektywy kamer i przestaną jątrzyć i kłąmać!!!
DA-old / 195.225.71.* / 2007-11-02 18:15
Więcej i więcej takich bezkrytycznych wyznawców POstkomuchow i będziemy mieć nie drugą irlandię lecz druga rosję...
gitludziewnatarciunaZiobrę / 83.24.254.* / 2007-11-02 16:01
a jakże, przy tak słabym poparciu PIS-u uzyskanym w wyborach przeprowadzonych w zakładach karnych i aresztach - jest wręcz nie możliwe, aby przeciętnie kumający przestępca podobnych wniosków nie wyciągnął.
ortograf / 83.9.216.* / 2007-11-02 17:29
Pan też jest "przeciętnie kumającym", gdyż "nie możliwe" pisze się razem.
jan23 / 88.156.44.* / 2007-11-04 15:20
Takich nam potrzeba do wiejskich szkół uczyc j.polskiego. Marnujesz sie chłopie na tym forum sprawdzając ortografię postów.
IlovePL / 2007-11-02 15:59
Zobacz, że to wychodzi na to iż ty nie masz racji.
Piękny dowodzik.
Cały czas opluwacie Ziobrę, Kaczyńskiego, Macierewicza.
Bardzo pluliście na listę Macierewicza.
Mijają lata i cały czas potwierdzają się informacje tam zamieszczone.
Michał Boni był tajnym współpracownikiem SB - nie tak jak podają niektóre media kandydatem czy coś w tym stylu.
To się wyjaśnia dlaczego ludzie Kongresu Liberalno Demokratycznego robili takie kariery na początku lat 90-tych i skąd te fortuny. Mieli przychylność.
Cały czas tego nie rozumiesz?
Handel wyrokami / 83.21.72.* / 2007-11-02 13:13
W jakiej proporcji są łąpówki płacone sadowi w stosunku do wartości przedmiotu sporu ?
Po sprawie posłanki łapówkarki Sawickiej Platforma powinna zalegalizowac przyjmowanie łapówek tak aby mozna jej było bezpiecznie i komfortowo przyjmować.
UBecnie bezkarnie łapówki moga przyjmowac namaszczeni bezkarnoscią sedziowie - stąd i moje początkowe pytanie bowiem jest to praktyka powszechna. Według zasłyszanych opini kupuje sie ponad 80% wyroków.
W badanich opini publicznej 70% badanych mówi ze można bez problemu kupić wyrok.
Słyszłam ze reguła jewt łapówka w wysokości 25-30% przedmiotu sporu zas w sprawach rodzinnych przewaznie 5000 -10000 złotych.
Odemnie przewodnicząca wydziału sądu okręgowego zażądała w sekretariacie łapówki ale nie wiedziłam jaki jest cennik łapówek.
Ojciec Tadeusz / 2007-11-03 00:53
A za co grozi ci wyrok?
Katowałaś dzieci?
Okradłaś szefa?
Chciałaś pozbawić rodzeństwo spadku po rodzicach?
A może nie płaciłaś swoim pracownikom?
Jeśli była to sprawa karna, to dlaczego nie wykorzystałaś Ziobry, póki można było? Przecież ukręcał łeb wszystkim sprawom, które dotyczyły pisiorów!

PS
Dlaczego ty, jak większość pisiorów nie znasz dobrze języka polskiego i kaleczysz go niemiłosiernie? Nie jesteś Polką, a może jesteś tępa albo leniwa?
scorpion1 / 213.76.106.* / 2007-11-03 17:56
Co za cham i prostak!!!
pip / 83.238.237.* / 2007-11-03 18:58
O sobie chyba piszesz.
walsięskunsie! / 83.24.239.* / 2007-11-03 19:12
ale niewątpliwie o tobie myśli!
handel wyrokami / 83.21.81.* / 2007-11-03 09:16
Moim przeciwnikiem procesowym są łapówkarze a sprawa trwa 8 rok. Jest to powazna sprawa i musieli zapłacić ogromna łapówkę ale jest to firma która prowadzi podwójną księgowość i ma "lewe" nieudokumentowane pieniadze. Jestem ciekawa czy przewodnicząca sadu okręgowego chciała wziac łapówki od obu stron, bo ja oczywiscie nie zapłąciłam a taki sedziowskim robactwem sie brzydze.
prawnik / 83.9.216.* / 2007-11-02 17:32
A ja słyszłem, że aby oskarżać nie wystarczy słyszeć, trzeba jeszcze mieć dowody.
IlovePL / 2007-11-02 13:57
Schetyna i Pitera byli bardzo blisko posłanki Sawickiej. To byli bardzo dobrzy znajomi - nie tacy tylko z klubu parlamentarnego.
Zastanawiam się, czy gdyby się okazało iż te powiązania były w skali przestępczej, to czy PO "wycięła" by swoich posłów.
Chyba nie.
PIS nie miał skrupułów - jesteś przestępcą, nawet jeśli jesteś u nas - musisz za to odpowiadać.
Jestem przekonany, iż platforma zamiatać będzie takie sprawy pod dywan.
zwolennik wolności / 83.9.216.* / 2007-11-02 17:35
A ja jestem przekonany, że Platforma będzie uczciwie ścigała łapówkarzy i nie posunie sie do niezgodnej z prawem prowokacji. A najpierw stworzy prawo, któr zminimalizuje mozliwość korupcji, usunie przyczynę, a wówczas nie będzie trzeba ścigać skutków korupcji, bo taka nie wystąpi.
miś koala / 88.156.44.* / 2007-11-04 15:22
zwolennik wolności czy dzieciak?
jliber / 212.180.147.* / 2007-11-02 15:33
Matko skad sie u was bierze taka naiwnosc i wiara w uczciwosc politykow? Jestescie dalej na etapie bajek dla dzieci gdzie jest "zlo" i "dobro". Nie widzicie ze w kazdej partii sa przestepcy i w kazdej partii zamiata sie to pod dywan? Wazne sa rozwiazania systemowe, a jedynym takim ktory zmniejszy korupcje to zmniejszenie wladzy urzednikow, liberalizacja gospodarki. A jaka to zaleta Kaczynskiego skoro zatrudnil ludzi o ktorych wiadomo ze byli podejrzani? Ze jest głupi ale uczciwy? No nie wiem, skoro jest taki glupi ze nie rozumie co sie do niego mowi to nie powinien sie pchac na wyzsze stanowiska niz przy tasmie w fabryce gwozdzi.
kangoor / 88.220.40.* / 2007-11-02 12:39
szkoda że wypowiedzeń nie złozyli przed wyborami, czy nie byliby nieco bardziej wiarygodni... ciekawe czy po przeszłych
wyborach też złożą wypowiedzenia... hehe:)
PO ma "bohaterów" na jakich zasługuje
hm... / 81.210.21.* / 2007-11-02 10:24
Oby tylko literówka "Lech i Jarosława Kaczyńscy" nie była prorocza ;)
Sabre / 2007-11-02 10:21 / Tysiącznik na forum
Pan prezydent PiSu bardzo się stara, by przegrać następne wybory prezydenckie.
Najpierw żebranie o przeprosiny (według pana prezydenta, bezkarnie można obrażać tylko jego żonę i mogą to robić tylko pewni zakonnicy), a teraz macierewiczowskie oskarżenia, czy też skróty myślowe/niewłaściwe zwroty semantyczne (można się w tym wszystkim pogubić).
Już myślałem, że PiS będąc w opozycji, może nawet odrobić swoje poparcie ... . Ale zapomniałem o panu prezydencie (łatwo się o nim zapomina) - od trwa i trwa mać jeszcze trzy lata! Trzymając obecny "styl",może on naprawdę dużo zdziałać dla swojej partii.
Życzmy panu prezydentowi PiS dalej owocnej "pracy", niech skutecznie skieruje PiS w miejsce zajmowane dotychczas przez LPR i Samoobronę.
poczekamyjeszczeizobaczymy / 83.24.254.* / 2007-11-02 15:56
też mi odkrycie. Cały esbecki zapał skoncentrowany zostanie teraz na prezydencie. Hołota esbecka jest zdeterminowana, ponieważ przeżyła faktycznie chwilę grozy, związanych z lustracją. Niezwykłym szokiem było samo dojście PIS-u do władzy. Uświadomili sobie, że "oszołomy" dorwały się tym samym do mnóstwa informacji, o ludziach, ich biznesach, powiązaniach międzynarodowych. Wszystko podane, jak na tacy. Taka wiedza procentuje latami, o czym przeciętny esbek wie doskonale i czego tłumaczyć mu nie należy. Sama świadomość, że do prezydenta docierają dalej podstawowe informacje o stanie państwa, również intelektualnie przeciętnego esbeka powala. Przypadek ze śmieciem Bonim jest zresztą najlepszym tego przykładem. Nie da się już iść w zaparte i cieszyć się tym, że jedynie niewielki krąg "wtajemniczonych" zna przeszłość szubrawca. Nie da się już zatem uwierzyć w jedno, że całość tej wiedzy, prędzej, czy później nie zostanie odpowiednio wykorzystana.
pm / 213.17.168.* / 2007-11-02 16:40
Nie za bardzo rozumiem, jakoś nie zauważyłem tysięcy spraw związanych z lustracją, rozbicia układu, procesów sądowych. Likwidacja WSI - OK, ale wyszedł z tego postrzał w nogę samego PIS-u (trzeba było opublikować dane szubrawców, wytoczyć procesy, a nie robić przecieki i miny "a ja coś wiem, ale nie powiem" - to przecież przedszkole, afery były, ale raczej z udziałem działaczy PIS-u i partii koalicyjnych, z PO złapano płotkę, a łapano ją przez długi czas i malowano ją na rekina przed wyborami. Jeżeli jest jakiś układ (niech będzie, że jest - nawet w to trochę wierzę, choć PIS ustawicznie stara się mnie przekonać, że go nie ma - bo walczy z nim tylko w ramach pakowania kiełbasy wyborczej) to rządy PIS-u szkód mu specjalnych nie wyrządziły.
Ojciec Tadeusz / 2007-11-03 01:07
Tak, ale jeśli PiS postawił na czele lustrantów Macierewicza - lesera i głupka, to sam sobie strzelił w nogę.

Proszę zbadać, jaką opinię mają nim ludzie, którzy z nim mieli "szczęście" pracować w PAN-ie. Ten człowiek ponoć nie bardzo wie, co oznacza słowo "praca"
hahaha! / 83.24.191.* / 2007-11-03 11:31
"co oznacza słowo praca" - dla esbecji?
cheapczad / 2007-11-02 11:22 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jeszcze tylko 1147 dni
pps / 83.238.237.* / 2007-11-03 19:02
A może nie wytrzyma i poda się do dymisji (po kolejnych kłopotach żołądkowych).
liberał44 / 83.9.216.* / 2007-11-02 17:36
oby je jakoś przeżyć
żadenwysiłek / 83.24.253.* / 2007-11-04 14:05
najlepiej z palcem w d...ie, jak zawsze zresztą
real60 / 81.219.244.* / 2007-11-04 14:21
A feeee, cóż za nawyki!!!
Sabre / 2007-11-02 13:20 / Tysiącznik na forum
Pan prezydent PiS działa powoli, dużo wypoczywa, czasami znika bez śladu w swoim pałacu, ale tyle czasu powinno mu wystarczyć by dobić Populizm i Socjalizm.
Byle tylko utrzymał dotychczasowy kurs, to z pewnością awansuje na nowego spin doktora ostatecznej porażki Populizmu i Socjalizmu.
Wnioskuję z tego co ostatnio wyprawia - jego błazenada ustawi go w jednym rzędzie z posłem Kurskim, Faktami i Mitami, czy ludzikami z podstępnej reklamówki.
Jaq / 2007-11-02 11:53 / Bywalec forum
PiS to jest w opozycji ale raczej do zasad, które głosi...
ijakośfunkcjonujesz / 83.24.253.* / 2007-11-04 14:06
a ty jesteż w opozycji do rozumu, którego nie masz.
Sochers / 193.41.230.* / 2007-11-02 13:22
... bo może uważa, że własne zasady są po to żeby je łamać :)

Najnowsze wpisy