Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Płaskoń: Przyroda jak ludzie - też oszalała

Płaskoń: Przyroda jak ludzie - też oszalała

Wyświetlaj:
~scorpion / 87.207.202.* / 2007-01-19 23:30
Dzisja w TV Polonia piosenki Wysockiego w wersji polskiej......Ale jakże inaczej brzmią, gdy istnieje w świadmosci, że śpiewał je także przy ognisku dla funkcjonariuszy KGB. Podobnie jak i Ty Chytry Lisie i pozostali lewacy, gdy piszeszecie o przyrodzie, sprawiedliwości, uczciwości, patriotyźmie itd. jest to inna przyroda, sprawidliwość, uczciwość, patroityzm, dla których to pojęć i wartości należałoby stworzyć inne ramy i klasyfikacje......
loop / 83.15.97.* / 2007-01-19 17:18
nie ma wątpliwości. Głupota jak metan zbiera się w atmosferze a przyroda musi sobie z tym poradzić i sobie radzi. Prawidłowość jest taka, im więcej głupoty (czytaj poprawności politycznej) tym silniejsze będą wichry.
NoDucks / 213.158.197.* / 2007-01-19 16:54
Każdy lewak, który dopuszcza wypłaty rekompensat dla rolników z powodu suszy, niech nie próbuje robić z gęby cholewy - bo powinien popierać również wypłaty rekompensat dla górali. W obu przypadkach mamy do czynienia z anomaliami pogodowymi i w obu przypadkach powodują one straty finansowe w poczynionej długoterminowej inwestycji.

Jak socjalizm to socjalizm - i nie ma zmiłuj!
Handel wyrokami / 83.21.42.* / 2007-01-19 14:15
Kupowanie wyroków w sądzie. Zostałam wezwana do sądu jako swiadek. Czekałam na korytarzu ponad godzine. Temat rozmów : kupowanie wyroków, łapówki, dojścia, przekupstwo, znajomosci, kupowanie wyroków.
Wzywają mnie jako swiadka. Sedzia dyktuje protokółantce co ma mówie , dosłownie kabaret. Przekreca moje wypowiedzi. Zwracam sedziemu na to uwage uwage po raz trzeci. Ten dostaje szału, zaczyna mi wygrazać. Wstaje adwokat powodki i zgłasza wniosek o wyłaczenie sędziego z powodu matactw i przekrecania zeznan swiadka. Sędzia znów dostaje szału, oglasza przerwe 5 minut. Wychodzimy z sali. Czekamy na korytarzu 30 minut. Przychodzi sekretarka i mówi ze sędzia jest chory.
To było ponad rok temu. Jak słyszłam sprawa jest zawieszona.
Jak wam sie podoba kabaret nazwany dla żartu Sądem.
Coż tu można powiedzic , skoro Lepper jest premierem a Skrzypek pierwszym bankierem to pierwszy lepszy gnojek moze być sędzią.
Tak wyglada kupowanie wyroków w Tanim Państwie.
Państwo tanie niesłychanie - to pasuje na refren piosenki
Autor / 217.197.79.* / 2007-01-19 23:12
Czy mogę prosić Panią o kontakt?
wnikliwy / 83.143.40.* / 2007-01-20 12:08
0 700 72566 (0 700 SALON)

A co p. Płaskoń - po sponsoringu pani Anety k. zostało jeszcze trochę wolnych środków do "zadań specjalnych" na koncie u Michnika? :-)))
jetj / 83.15.97.* / 2007-01-19 17:07
Twój post pokazuje, że wyrok i ofszem kupisz ale ROZUMU już nie.

Najnowsze wpisy