Forum Polityka, aktualnościGospodarka

PO chce odwołać ministra skarbu

PO chce odwołać ministra skarbu

Money.pl / 2005-11-24 10:29
Komentarze do wiadomości: PO chce odwołać ministra skarbu.
Wyświetlaj:
Stary makler / 83.31.2.* / 2005-11-24 12:55
Chęć odwołania ministra tylko dlatego,że wceśniej był doradcą spółki, która zaoferowała najlepszą cenę za pakiet-to już przesada! Przecież to nie on wybrał najlepszą ofertę
tylko Agencja Rozwoju Przemysłu.Poza tym szermowanie
argumentem, że mała spółka kupuje wielką jest dużym
nadużyciem.Co mi z dużych przychodów Jelfy jak jej zysk
jest b.mały...
Gites / 83.31.226.* / 2005-11-24 12:48
Tym sposobem akcjonariuszami Jelfy nie zostana koledzy Donalda Tuska i Grzegorza Schetyny z dawnego KL-D i rządu Jana K. Bieleckiego - partner zarzadzajacy w Enterprise Investors Jacek Siwicki (sekretarz stanu w Ministerstwie Przekształceń Własnosciowych w 1991 r.) i jego guru Michal Boni (minister pracy w rzadzie Bieleckiego, a obecnie glowny ekspert od zarzadzania zasobami ludzkimi w funduszach EI). Nie beda mogli sprzedac Jelfy za kilka lat zgarniajac od docelowego inwestora premiii za kontrolny pakiet nad spolka.
Nie zarobi tez na Jelfie ulubieniec Enterprise'ów i Platformy, który ma biuro przy Mysiej, obok dawnej cenzury, a ktorego nazwiska na razie nie zdradze (zgaduj, zgadula!), który zaslynal niegdys doprowadzajac do wielkich strat w Elektrim Online, a dzisiaj doradza restrukturyzujac Zelmer.
Placze biedny Szmajdzinski Jerzy, bo Jelfa bez udzialu kapitalu panstwowego wypadnie ze strefy wplywow i konsupcji konfitur wladzy posla ziemi jeleniogorskiej.
Ot i cala przyczyna dla wrzasku, jaki podniosla ta tluszcza komunistyczno-psedoliberalna w Sejmie z powodu Jelfy.
silver / 2005-11-24 10:29 / Bywalec forum
To by tłumaczyło dlaczego na stronach Amnesty International nadal widnieje "Head of government Leszek Miller". Kiedy z pozycji obok Burkina Faso spada się o dalsze 10 pozycji pewnie załoga przestaje aktualizować informacje o kraju. Czekają aż na wzór Liberii poprowadzi nas Jerzy Dudek albo Adam Małysz. W każdym razie Belka doradzał Millenium i był dym, czemu teraz PiS nie zastosuje bata wobec swojego człowieka?

Najnowsze wpisy