Forum Forum inwestycyjneFundusze

Po co fundusze gwarantowane???

Po co fundusze gwarantowane???

maggda23 / 83.10.228.* / 2007-07-23 14:58
Mam prośbę niech mi ktoś wytłumaczy po co w AEGON proponują fundusze gwarantowane skoro każdy odradza transfer do tego funduszu nawet kiedy są spadki i radzi aby to przeczekać. czy ma to za zadanie uspokoić nerwy nowicjuszy że ewentualnie jest taka możliwość. Jeśli ktoś uważa że jednak fundusz gwarantowany jest przydatny proszę o przykład kiedy tam najlepiej przelać pieniądze?
Wyświetlaj:
analityk / 2007-07-23 23:29 / portfel / Bywalec forum
bo widzisz ja też odradzam , bo chwilowe spadki nie są oznaką korekty i weź sytuacje że po trzech dniach spadków dajesz zlecenie transferu które zostanie zrealizowane w szóstym dniu , a tu masz "babo placek" zaczynają się wzrosty i znowu transfer , - efekt końcowy kupiłaś drożej niż sprzedałaś, fundusz gwarantowany służy do przeczekania okresu bessy a nie kilku dniowych spadków.
Fundusz gwarantowany jest przydatny a mnie bardzo się przydał w maju 2006r
pozdrawiam
TaS / 2007-07-23 17:02 / Tysiącznik na forum
fundusze gwarantowane są dla tych którzy chcą mieć gwarancje :)
za gwarancje się płaci - jak we wszystkich produktach, opłatą jest niższa stopa zwrotu :)

oczywiscie napisałem w skórcie i przenośni ;)
Przemek82 / 2007-07-24 00:39
Witam co sądzicie o przyszłości funduszu KBC FIZ Niruchomości II. W Stanach spółki z tej branży zaczynają podawać fatalne wyniki czy ta sytuacja może się przenieść też na Europę. Podobno cykl hossy w tym segmencie jest w końcówce jeśli sie nie skończył. Wskaźnik Epra od jakiś 2-3 miesięcy spada ciekawe czyjest to chwilowe załamanie czy odwrócenie trendu. Co o tym myslicie?
TaS / 2007-07-24 23:34 / Tysiącznik na forum
mam papier GTC brany po 51... pomysl co mysle ;)

ehh...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy