Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Po sesji 11 stycznia >>>

Po sesji 11 stycznia >>>

Morfeusz / 2007-01-11 19:34
No co leszczyki buzie uśmiechnięte, trochę zdziwione a trochę zaskoczone (a żeby się nikt nie obraził to siebie też do leszczy zaliczam) ?! Jak grubasy grają tak śpiewajmy.
Znowu nam się szykuje mini hossa koszykowa ale tu jedna uwaga co koszyki wzieły to muszą oddać a co oddały to muszą wziąść. Czy ktoś jeszcze ma wątpliwości że indeksem sterują kontrakty ???
Pozdrawiam wszystkich leszczy w tym optymistycznym dniu, oby jak najwięcej takich dni w których można przewidzieć ruchy grubasów.
Wyświetlaj:
strokuś / 2007-01-12 09:20 / Uznany Bywalec forum i giełdy
moim zdaniem wczorajsza sesja niczego nie zmieniła
sądząc po skoku optymizmu dzisiaj po dobrym początku będziemy mieli nieco bardziej przygnębiające zakończenie
definitywnego rozstrzygnięcia (na korzyść byków) spodziewam się dopiero w przyszłym tygodniu
Morfeusz / 2007-01-12 20:09 / Tysiącznik na forum
Dzięki Strokuś, że się czasami odzywasz bo jakby nie bylo to jesteś naszą wyrocznią.
Big Lebowski / 2007-01-11 20:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
leszczyki takze pozdrawiaja...
gabrik / 2007-01-11 19:47 / portfel / Wierny Forumowicz
morfi jak masz ochotę i czas to po 22 zapraszam na czat na skypa z futurkiem ,zapraszam serdecznie także STROKUSIA jeśli to przeczyta myślę że jest o czym porozmawiać.
na razie muszę lecieć
Morfeusz / 2007-01-11 20:30 / Tysiącznik na forum
Dobra tylko jak to zrobić może jakaś krótka instrukcja obsługi. Skypa mam, login mam,
ale zawsze gadałem głosowo.
futurek_LOGO / 2007-01-11 20:35 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
to ma byc czat czyli klepiemy w klawiature mnie znajdziecie pod nick dr_husky
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy