Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Po sesji 12 stycznia >>>

Po sesji 12 stycznia >>>

Morfeusz / 2007-01-12 23:00
Myslałem, że dzisiaj podejdziemy w okolice dna luki, którą rozpoczeliśmy ostatnie spadki.
Grubasy zadecydowały inaczej, zamiarem ich było na dzisejszej sesji wywalić trochę koszyków, spadel LOP przez całą sesję, utrzymywanie niskiej bazy zapowiadały ruch w dół.
Prawdopodobnie pretekstem do wywalenia koszy miały być złe dane o 14:30, a ponieważ dane były dobre więc dało się odczuć trochę zaskoczenia po stronie koszykarzy.
Nie zmieniło to faktu że trochę koszy wyrzucono.Prawdopodobnie te dzisiejsze kosze i część zapasu w LOP-ie zrobiony na ostatnich spadkach zostanie wykorzystany do wyciągnięcia indeksu w poniedziałek, okoliczności będą bardzo sprzyjające.
Wyświetlaj:
futurek_LOGO / 2007-01-14 18:53 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
http://finance.google.com/finance?q=EEM
coz czekam na komentarz walutowy Strokusia ale w pon kierunek juz wyznaczony
futurek_LOGO / 2007-01-14 22:15 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
STROKUS czy moglbys sie odniesc do tego co tutaj pisze B.S i relacji Nasdaq/W20? http://www.rgemonitor.com/blog/setser/172805
Big Lebowski / 2007-01-12 23:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
dlatego ze USA zakonczylo na plusie i wponiedzialek gielda wUSA nie pracuje - tak wiec nie ma zagrozenia za wielkiej wody...
chris / 2007-01-12 23:27 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
czyli jest szansa na podwójną zieleń ... lub nawet do środy up a w czwartek klasyczne down ... czego życzę bo i okoliczności przyrody sprzyjają
janusz / 2007-01-13 00:37 / Bywalec forum
Ja bym powiedział tak , spadek różnicy i LOP wprowadził w błąd niedzwiedzi i rozczarował arbitrów . Mimo koszyków nie zabardzo mogli coś zdusić w dół Spodziewam się dużej luki hossy (30pkt co najmniej) i do tego te wzrost po wynikach w US.
gabrik / 2007-01-13 18:26 / portfel / Wierny Forumowicz
wczoraj wszystko pod kontrolą,delikatnie koszyczki S bo bazunie trzymano niską,dodatkowo był piątek i do końca zachowanie USA było zagadką(realizacja zysków) ale zakończyło się dobrze.
Spadek LOP i baza nikogo nie zaskoczył (nie powinien) to skutek "gry" zamykano L po ładnym wzroście a także S na wyższych poziomach graczy nie wierzących w dalsze wzrosty oraz arbitrażowych(zarobek plus uwalnianie kapitału) najprościej pokazuje to niezdecydowanie rynku i dopiero dalsze sesje zdecyduja w którą strone podłączy sie niezdecydowany kapitał.,wczoraj nikt nie chciał już zwalania rynku bo to zle by wyglądało tak samo jak dalszy duży wzrost ,wybrano więc wariant "płaska korekta" czwartkowego wzrostu.
Co do poniedziałku luka hossy jest pewna i będzie to poziom 3305-3315 (prosty sposób na opór 3300) oczywiście to przy warunku że azja nic złego nie wykręci.
Morfeusz / 2007-01-13 19:26 / Tysiącznik na forum
No to chłopaki rozumiem że jesteście zapakowani po uszy w długie po fixingu bo ja nie mogłem sobie odmówić.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy