Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Po tragedii w Newtown Arizona rozważa uzbrojenie dyrektorów szkół

Po tragedii w Newtown Arizona rozważa uzbrojenie dyrektorów szkół

Wyświetlaj:
waz(USA) / 46.194.220.* / 2012-12-28 14:17
Nie bylo zadnej tragedii, tylko "collaterall damage" - postronne szkody, tak Pentagon, a za wojskiem amerykanska prasa okresla zabitych przez amerykanskie wojsko cywili po stronie nieprzyjaciela, np. cywile zamordwani w Iraku to po prostu "collaterall damage".Oczywiscie Pentagon (na wszelki wypadek) nie liczu ilu wymordowano Irakijczykow, ani Afganczykow.

Od czasu do czasu zdarza sie "collaterall damage" w USA. Ot wypadek w wolnym kraju tez sie zdarza.
eqeqweqw / 83.12.121.* / 2012-12-28 11:26
ile czasu zabierze dyrektorowi pobranie broni z " zabezpieczonego miejsca'? nie kazdy też potrafi faktycznie pociągnąc za spust i zabic człowieka nawet jeżeli jest to pier.... świr. wg mnie głupi pomysł
edf`2ee2ee12e12e / 83.12.121.* / 2012-12-28 12:50
powinno sie również rozdac broń nauczycielom- pani od matmy rozwiązując na tablicy rownanie kwadratowe odstrzeliłaby z glocka łeb napastnikowi i spokojnie kontynuowała szukanie watrości x. pan od chemii mogły zostać wyposażony w miotacz płomieni a woźny powiniem miec moździeż.
pełna życia / 2012-12-28 13:49
wyobrażacie sobie uzbrojonych dyrektorów? przecież to będzie komicznie wyglądało po prostu, to tzreba przeszkolonych przez psychologów ludzi a nie obdarowywać bronią kogo popadnie
bandzia / 2012-12-28 14:38
myślę że dobrym pomysłem byłoby uzbrojenie dyrektorół w szkół w karabiny maszynowe , bazooki granaty... każdy z dyrektorów powinnien również przejść szkolenia wojskowe...

Najnowsze wpisy