Początki

Trebor2 / 80.53.131.* / 2007-05-07 20:59
Witam
Rozpocząłem inwestycję od drobnej kwoty i jestem bardzo zadowolony. Mam zamiar w miarę postępu i czasu i środków zacząć na poważnie interesować się giełdą. Jednakże jest to zajęcie na pewno dla wytrwałych jak i posiadających co najmniej podstawową wiedzę z ekonomiczną i psychologiczną.
Zachęcam wszystkich do pogłębiania wiedzy i wejścia małymi kroczkami w świat na prawdę fascynujących wrażeń.
Pozdrawiam
TaS / 2007-05-07 22:58 / Tysiącznik na forum
hmm. zawsze mnie fascynował zwrot "mała kwota" :) jakkolwiek milo wiedzieć, że nie jest sie samemu wśród "wielkich wyjadaczy".

Jesli chodzi o wiedze - no coż ja wciaz traktuje gielde jako szkole, wiem, ze moge zyskac i stracic. Dlatego sam troche eksperymentuje (dzieki Bogu narazie bez strat), a inwestowanie powierzylem funduszom niech wielkie glowy mysla jak zarabiac, ja chce sie uczyc :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy