Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Podwyżka składki rentowej przed trzecim kwartałem

Podwyżka składki rentowej przed trzecim kwartałem

Wyświetlaj:
kateyyyy / 78.154.84.* / 2011-11-23 09:41
Tak bardzo się cieszę że będę płacić za przekręty ludzi na których nie głosowałam. BTW kiedy ten kraj stanie się przyjazny młodym wykształconym ludziom, którzy chcieli by w nim wychować swoje dzieci? Chyba nigdy.
jakub2 / 91.94.79.* / 2011-11-22 19:13
Podnoszenie składek jest celowe , żeby polak nie był w stanie sam prowadzić działalności gospodarczej , ale był parobkiem u niemca , anglika czy żyda, jest potrzebna tania siła robocza .
koleśgit / 46.113.100.* / 2011-11-21 12:24
Panie Ministrze a kiedy sobie zabierzecie i swoim dzieciom? Co? Podłe Świnie! Oszuści i Zdrajcy!
ryntjung / 2011-11-21 11:47
Panie Rostowski - kiedy zabierzecie się za szarą i czarną strefę ? Nie chce się wam czy nie umiecie? ! Przecież nam dokopiecie podniesieniem kosztów pracy i w ten sposób pomożecie lewusom! My już nie bardzo możemy płacić więcej.!!! Nie mamy z czego i dawno się nie rozwijamy !!! Nie mamy na kontach odłożonych pieniędzy a jeśli tak ktoś sądzi to znaczy, ze zna się najwyżej na dobrym winie!
Czy prawnicy, lekarze i rolnicy będą wreszcie płacili podatki tak jak zwykli ludzie ? Żądamy równości wszystkich wobec prawa w tym podatkowego !!! Kasy winny byc też na targowiskach skoro mają je taksówkarze !
Adrian12a / 77.252.246.* / 2011-11-21 11:34
Podwyżka składki rentowej - uzasadniona chyba łajdactwem rządzącej ekipy. Bo na pewno nie tym, że w ostatnich paru latach wzrosła liczba rencistów i kwota wypłacanych rent. Jak zwykle, zamiast prostej konstrukcji budżetu, czyli wpływy z podatków versus plan wydatków, sięga się po parapodatki i korzysta z pieniędzy przeznaczonych na zupełnie inny cel (tak samo jest z Funduszem Pracy, Fuduszem Rezerwy Demograficznej, OFE). Parszywa propaganda zamiast uczciwej polityki. Ale od kogo tego wymagać? To jak wołanie na puszczy.

Najnowsze wpisy