Forum Forum prawneCywilne

podział majątku-proszę o pomoc!

podział majątku-proszę o pomoc!

Caren / 83.22.158.* / 2007-10-10 20:15
Jestem po rozwodzie i wniosłam sprawę o podział majątku. Wychowuję sama dwoje dzieci więc nie stać mnie było na adwokata w przeciwieństwie do mojego ex męża. Składniki majątku wyceniałam sama, obniżając o 100-200 zł ich zużycie przez 9 lat. Tak samo wyceniłam ruchomości.( Auta dwa i motocykl, jedno auto mam ja a motocykl i drugie auto ma mój ex mąż. ) Ich adwokat zgodził się na sumę za jaką wyceniłam swoje auto a za wycenę auta i motocykla nie, więc podali swoją wartość ale dużo zaniżając, Ja w Sądzie nie chciałam się z tym zgodzić, więc za moją zgodą Sąd powołał biegłego rzeczoznawcę i wpłaciłam zaliczkę 500 zł. Dzisiaj na rozprawie okazało się,że rzeczoznawca kosztuje 1750 zł, Sędzia powiedział,że kwestionuje koszty dojazdu rzeczoznawcy ( tzn,że za dużo policzył sobie pieniążków) i się z tym nie zgadza, do mnie sędzia zwrócił się z odpowiedzią że mam termin 7 dni na złożenie zażalenia do Sądu za wynagrodzenie dla rzeczoznawcy, i tu zaczynają się schody, nic nie rozumiem,. Sędzia nic nie mówił że muszę zapłacić resztę kwoty za rzeczoznawcę, więc jakie zażalenie mam złożyć. Pomocy , bo już nie wiem kto i ile ma zapłacić za rzeczoznawcę. Jeżeli będę musiała zapłacić czy mogę domagać się o zwolnienie z kosztów??? Pomocy
Wyświetlaj:
kwus7 / 178.42.111.* / 2018-12-05 21:29
polecam skontaktować się z www.piotrbanczyk.pl
EEDEK / 91.123.191.* / 2018-11-30 11:19
Jak jesteś mężczyzną i się rozwodzisz, a wiesz, jak ma się sytuacja w sądach rodzinnych to polecam kontakt z kancelarią https://grzybkowskiguzek.pl. Mnie żona po prostu chciała okraść ze wszystkiego, a dzięki prawnikom ocaliłem, co się dało. Samodzielnie do sądu rodzinnego nie idź w żadnym wypadku, bo cię zjadą od ręki.
paulewan / 83.3.53.* / 2018-11-19 11:11
może jednak spróbuj zagadać chociaż o poradę prawną, jeśli nie stać cię na prawnika .. ja korzystałam z ich usług http://adwokat-hera.pl/
HenrykT34 / 91.221.27.* / 2018-11-09 15:36
Miałem trudny czas i bez dobrego prawnika nie poradziłbym sobie. Adwokat Cejrowski z Tczewa bardzo mi pomógł, choć wiele osób twierdziło, że ta sprawa jest dla mnie przegrana. Okazuje się, że potrzebny był po prostu doświadczony adwokat.
kaw101 / 83.6.15.* / 2018-04-04 12:13
75% sukcesu to porządny prawnik, jak szukasz sprawdzonego to polecam www.piotrbanczyk.pl
zadowolony z kętrzyńskiej sprawiedliwości / 212.23.105.* / 2010-07-16 09:45
Załóż sprawę w Kętrzynie!!! Tam do wygrania sprawy wystarczy twoje zdjęcie przy miotle które będzie dla tamtego sądu wystarczającym dowodem do tego aby to tobie przyznać cały majątek!!!!!! Te super sędziny są cudownie sprawiedliwe!!! Działają według najwyższej światowej wiedzy i z największym profesjonalizmem!!! Czyż to nie jest wspaniałe!!!
GOŚĆ / 62.87.243.* / 2007-10-12 21:13
Weż adwokata ,bo Cię wykiwa ex mąż Przez 9 lat to zużycie mająku jest 100% ,sama wychowujesz dzieci ,więc Tobie więcej się należy ( podział ułamkowy ).Koniecznie weż sobie adwokata ,bo przegrasz !!!!
puzon / 83.12.64.* / 2007-11-05 13:35
jestem po rozwodzie i po podziale majątku. dogadajcie się sami a nawet lepiej oddać część majatku drugiej stronie lub przepisać go dzieciom niż iść do adwokatów bo to hieny i tak się dogadaja miedzy sobą lub co gorsza z sędzią i trzeba będzie zapłacić. Ja mając dochód 524 zł musialem ponieść opłaty sądowe i biegłego w wysokości ponad 15000 zł (piętnastu tysiecy zł) a sąd zwolnił złodziejkę z opłat za sprawę.
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy