Forum Polityka, aktualnościPolityka

Polacy chcą PO-PiS i Marcinkiewicza

Polacy chcą PO-PiS i Marcinkiewicza

Money.pl / 2007-09-08 11:27
Komentarze do wiadomości: Polacy chcą PO-PiS i Marcinkiewicza.
Wyświetlaj:
wczoraj / 2007-09-09 02:49 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
2007-09-08 23:10:38 | 80.53.157.* | prawdziwypolak
Re: Giertych chce pozwać premiera [0]
Oglądałem dzisiaj fakty na TVN i dziennik na TVP1 i uderzyła
mnie propaganda prorządowa prowadzona w mediach publicznych. W
TVN pokazano Kurskiego jak mówi o becikowym, że to był pomysł
PIS'u a następnie pokazano scenę jak to posłowie PIS'u głosowali
p/w becikowemu. Natomiast na TVP1 pokazano Kurskiego w dobrym
świetle i nie zwrócono zupełnie uwagi jak było faktycznie.
PIS steruje publicznymi mediami. Wygraną w wyborach mają w
garści chyba, że ktoś się tym zainteresuje.skomentuj
2007-09-08 20:34:34 | *.*.*.* | dawneelity
Re: LPR przygotowuje pozew przeciwko premierowi [0]
Podziwu godny nokaut zadany Kurskiemu!
Na miejscu pana Romana poprzestałbym na tym oczekując oceny
wyborców.
Chyba, że znowu przedobrzy jak z amnestią maturalną.skomentuj
jan kowalski / 2007-09-08 20:48 / Tysiącznik na forum
to byłoby najlepsze rozwiazanie. Na dziś najważniejszym celem jest niedopuszczenie do koryta SLD (czyt. LiD-u). Panom pokroju Kwaśniewskiego, Millera, Szmajdzinskiego, Kalisza czy Geremka, Frasyniuka już dziekujemy. Szkodników trzeba trzymać jak najdalej od rządzenia. Ostatni wywiad Kwaśniewskiego to niewyobrażalny skandal, czystej krwi chamstwo polityczne.
marek 19-53 / 83.24.0.* / 2007-09-08 21:45
Proszę Pana, to nie dowcip. Do waaaadzy rwą się dwa LiD-y, z których jeden, ten o którym Pan myśli używa tej nazwy nielegalnie.

Kilka dni temu zarejestrowana została partia pod nazwą Lewica i Demokraci. I wcale nie jest to koalicja SLD-Demokraci. To jest ciągle stowarzyszenie wyborcze, które nie zarejestrowało nazwy.

No i najlepsze - LiD zarejestrowała ...... Młodzież Wszechpolska. Pyszny kawał.
tompot / 2007-09-08 20:54 / portfel / Bywalec forum
Najlepsze rozwiązanie to samodzielne rządy PO. Po wyczynach PiS-u z ostatnich dwóch lat to już sam nie wiem co gorsze - PiS czy SLD?
Marketingowiec / 83.175.191.* / 2007-09-08 11:27
Zawsze uważałem i uważam, że PO powinno zająć się gospodarką, a PIS sprawiedliwością.

Tyle marzeń, teraz odrobina realiów:

Otóż, Platforma ma idiotów, a nie speców od PR.
Dzięki tym idiotom, PIS będzie miał blisko 37% !!!!!, a PO ledwie 27-29%.

Znam sie na tym, bo to mój codzieny chleb i już widze co będzie robił PIS i jak kampanie prowadził, już widać jak zrobi to PO.

Zobaczycie sami, PIS prawie 37%, a PO ledwo 30%.

Po raz drugi Platforma pokaże, że nie potrafi wybrać doradców. Za to PIS imponuje mi znajomością podstawowych zasad marketingu wyborczego.

I prosze, nie mowcie mi, ze za wynik wyborów odpowiadaja wyborcy, bu ha ha ha. Ten wynik znany jest na 2 miesiące przed wyborami w kręgach pewnych ludzi, bynajmniej nie zwiazanych wcale z rządzeniem, a bardziej z nauką. Niektóre reakcje są tak łatwe do przewidzenia, że to aż wstyd, żeby ich nie znać.

Na przykład jedna z nich:

Kiedy robimy analizę potrzeb, odkrywamy co chcą słyszeć wyborcy, jak to odkryjemy, wtedy dobieramy polityków, którym ten temat leży i ich lansujemy.

PIS tak robi. Najlepszym przykładem jest Marcinkiewicz, perfekcyjnie dobrali człowieka i jego predyspozycje, tak zwany "image" do pełnionej finkcji.

PO ma strategię "lidera", "człowieka", "twarzy", ktorej kaza mówić, wręcz grać, to co lezy opinii. Na marginesie: Komorowski jest swietna "laleczka" barbie. Brakuje mi jeszcze "Kena". Wkrótce się pojawi :-)

Efektem jest wizerunek:
dla PIS-u powstaje "wiarygodnego polityka - działacza o ludzkiej twarzy" bardzo wiarygodnego, a dla PO tak zwanej "kukiełki" polityka, który nie mówi szczerze, ale mówi pod publikę, bo jego słowa gryzą się z jego osobowością.

Sorry, ale Tusk, Komorowski i inni politycy Platformy, na pewno są dobrymi politykami, ale nie mają "MARKETINGOWCA", który by tą ich świetność pokazał.

W PO są idiotyczne przekonania, że to politycy rządzą.
Tak, racja, politycy rządzą, ale to nie politycy wygrywają wybory. :-) to specjaliści od marketingu, reklamy, wizerunku, socjologowie i inni, ludzie NAUKI, to oni wygrywają wybory.
?! / 2007-09-08 16:38 / Tysiącznik na forum

I prosze, nie mowcie mi, ze za wynik wyborów odpowiadaja
wyborcy, bu ha ha ha. Ten wynik znany jest na 2 miesiące przed
wyborami w kręgach pewnych ludzi, bynajmniej nie zwiazanych
wcale z rządzeniem, a bardziej z nauką. Niektóre reakcje są tak
łatwe do przewidzenia, że to aż wstyd, żeby ich nie znać.

Skoro tak jest zgłoś to prawemu i sprawiedliwemu "Ziobro-ziobro-7"!
absurd / 85.255.177.* / 2007-09-08 23:43
niebardzo rozumiem komentarz pani/pana ?!
mysliciel / 83.175.191.* / 2007-09-08 17:18
Kampania wyborcza jest jak sprzedaż. Prawie to samo, a już na pewno podobne narzędzia marketingu.

Czy wiedze o spodziewanych rezultatach sprzedazy tez mam zglaszac?
kminek / 217.97.199.* / 2007-09-08 16:06
No nie zgodzę się jedynie z tym, że Tusk i Komorowski są dobrymi poltykami. Oni są - czy byliby - dobrymi dyplomatami, ale politycznie moim zdaniem leżą. Szczególnie Tusk. I istotnie dziwne jest że Platforma - partia kreująca się na nowoczesną, inteligencką, synamoczną itd - zachowuje się często na poziomie Samoobrony. Demagogia, bełkot itd. Ale cóż, ich sprawa.
ten sam / 83.175.191.* / 2007-09-08 17:09
masz racje, to jest właśnie doradztwo PR, jeśli jest u nich coś takiego, to po prostu jest dnem. Aż wstyd, nie wiem, nie znam tej partii od środka, ale jeśli są tam jacyś marketingowcy, to dają nieźle d..y.
kminek / 217.97.199.* / 2007-09-08 16:06
miało być oczywiście "dynamiczną" a wyszło "synamoczną" hehe

Najnowsze wpisy