Praca dla studenta

Witold01 / 2012-02-16 14:09
Jestem studentem drugiego roku na wydziale Górnictwa Nafty i Gazu na Akademii Górniczo-hutniczej. Chciałbym odciążyć moich rodziców finansowo i zacząć oprócz chodzenia na uczelnie , pracować...czy są może w Krakowie jakieś agencje które pomagają znaleźć pracę dla studentów?!
Wyświetlaj:
AGA T / 87.248.72.* / 2013-08-16 22:10
WITAM WSZYSTKICH ! JA ZE WSZYSTKICH SIL POLECAM PRACE W MARKETINGU WIELOPOZIOMOWYM TAK ZWANYM MLM GDZIE KAZDY MA SZANSE NA ROZNE ROZNISTE PIENIADZE OD MALYCH KIESZONKOWYCH PO WIELKIE FORTUNY . NAJWAZNIEJSZE W TEJ PRACY JEST STWORZENIE SOBIE SWOJEJ STRUKTURY DZIEKI KTOREJ PO PROSTU PIENIAZKI SAME SIE ROBIA . TEN SYSTEM JEST DLA KAZDEGO MLODEGO STARSZEGO STUDENTA I EMERYTA WYSTARCZY CHCIEC.
NAJBARDZIEJ ZNANA FIRMA NA CALYM SWIECIE JEST ORIFLAME GDZIE WLASNIE DZIEKI MLM KAZDY ZNAJDZIE COS DLA SIEBIE . WYSTARCZY KILKA GODZIN NA TYDZIEN ABY ZAROBIC SOBIE FAJNE PIENIAZKI NA WSZELKIE WYDATKI. A DODATKOWO ODNAJDYWAC PASJE W CUDOWNYM POZNAWANIU I POLECANIU KOSMETYKOW . I ODRAZU POWIEM ZE NIE TRZEBA WYKONYWAC WIELKIEJ SPRZEDAZY I BIEGAC Z KATALOGIEM PO WSZELKICH ZNAJOMYCH PROSIC ABY COS KUPILI WYSTARCZY POLECAC SWOJA PRACE INNYM ! JA POLECAM I KORZYSTAM I POMOGE KAZDEM KTO ZECHCE SPROBOWAC DLATEGO ZE MI KIEDYS KTOS POMOGL I DZIS MAM SPOKOJNY BYT CZAS DLA RODZINY I ZADOWOLENIE. INWESTYCJA W PROBE UDA SIE LUB NIE TO JEDYNE 1 ZL WPISOWEGO! POWODZENIA!
Twój specjalny link sponsorski: www.oriflame.pl/recruits/online-registration.jhtml?sponsor=1712813
Bogumił22 / 2012-02-16 14:47
Musisz też się zastanowić czy chcesz pracować w kraju podczas trwania roku akademickiego , czy też może wolisz wyjechać gdzieś na wakacje po za granicę Polski żeby dorobić przez dwa . trzy miesiące...
baron84 / 2012-02-16 14:31 / Bywalec forum
Spróbuj się zorientować czy masz na uczelni Studenckie Biuro Karier, powinno być, bo zdaje się, że każda uczelnia czymś takim dysponuje. Tam się fajne ofery często trafiają. Może nawet coś w zawodzie Ci się uda znaleźć. Powodzenia

Najnowsze wpisy