Forum Polityka, aktualnościKraj

Premier już zdecydował, kto go zastąpi w Davos

Premier już zdecydował, kto go zastąpi w Davos

Wyświetlaj:
Wytępić frajerów / 93.147.74.* / 2010-01-14 22:26
- wstydu zaoszczędzi...
JanuszPOlikot / 2010-01-14 11:50 / Tysiącznik na forum
"W ubiegłym roku to Donald Tusk reprezentował Polskę w Davos (towarzyszyli mu minister finansów Jacek Rostowski oraz prezes NBP). Premier rozmawiał w Davos m.in. z premierem Rosji Władimirem Putinem, a także z premierem Kataru szejkiem Hamadem Bin Jassim Bar Jar Al-Tani."

Masz rację Dyzma nie jedź do Davos bo jak sam widzisz nic nie POtrafisz załatwić.
Z tym szejkiem nie ubiłeś targu w sprawie stoczni a z Putinem w sprawie gazu.
Taki z ciebie jak sam widzisz DYZMA cienki BOLEK (żeby nie obrazić tw. Bolka) z którym się nikt nie liczy!!!!
maxymili / 2010-01-14 12:11 / Tysiącznik na forum
Bardzo coś chcesz udowodnić? Szkoda tylko, że argumenty masz bardzo kiepskie, niezbyt przemyślane.
ask^ / 89.77.45.* / 2010-01-15 01:55
Czego się dziwisz, odkąd internet trafił pod strzechy z każdym dniem przybywa kolejne dziecko neostrady :D
JanuszPOlikot / 2010-01-14 13:02 / Tysiącznik na forum
Masz dowód niekompetencji Tuska
Sądzę że Dyzma nie potrafi prowadzić negocjacji międzynarodowych.
Kto o zdrowych zmysłach rozmawia na jednej ważnej konferencji z dwoma przeciwstawnymi potencjalnymi dostawcami gazu.(Ruscy i Araby)
Przecież druga strona rozmów nie będzie nas traktowała POważnie gdy widzi jak umizgujemy się w międzyczasie do drugiej.
Efekt takich rozmów jest z góry skazany na POrażkę
Ale ta cała PO jest jedną wielką POrażką więc nic nie dziwi.
Donkowi sądzę chodziło głównie o sfotografowanie się z tymi panami i pokazanie zdjęć w Polsce....dla dobrego PR
Jak sam widzisz skuteczność PO w prawdziwej polityce jest niewielka .
JanuszPOlikot / 2010-01-14 12:30 / Tysiącznik na forum
Jak pewnie zauważyłeś ja tylko przytaczam cytaty i weryfikuję je z rzeczywistością..
W przeciwieństwie do innych POpulistów na tym forum nie atakuję innych forumowiczów personalnie.
Ale tak to jest jak ktoś PISze bolesna prawdę to jest krytykowany.
Mam propozycję do ciebie może wysuniesz jakieś argumenty na rzecz obrony niektórych POlityków.
dgen / 2010-01-14 11:45 / Tysiącznik na forum
a już myślałem , że pojedzie Sobiesiak i doradzi szwajcarom jak szybko i tanio budować wyciągi narciarskie

Najnowsze wpisy