Forum Polityka, aktualnościKraj

Premier o raporcie BBN: To skandal!

Premier o raporcie BBN: To skandal!

Money.pl / 2009-06-04 08:57
Komentarze do wiadomości: Premier o raporcie BBN: To skandal!.
Wyświetlaj:
cs1 / 193.111.166.* / 2009-06-05 10:38
Gdyby PO nie rozpętało we wszystkich mediach tzw "brutalnego ataku BBN na rząd", to informacja utonełaby w tłumie, bo PIS jej nie nagłaśniał.
koprowy las / 84.38.26.* / 2009-06-04 15:56
A nawet jeżeli, to czy go zrozumiał?
kukariusz / 88.220.40.* / 2009-06-04 14:33
Ciekawe że nie poznaliśmy raportu tylko opinię o nim Donalda T.
koprowy las / 84.38.26.* / 2009-06-04 15:57
Takie mamy niezależne media. Cała prawda całą dobę ale po autoryzacji przynajmniej dwóch Suboticów.
mirek3011 / 2009-06-04 14:24 / Tysiącznik na forum
Tak jest Tusk to skandal że nie potrafiliście wynegocjować uwolnienia Polaka.
Amerykanie i Chińczycy jakoś lepiej sobie poradzili.
Dlatego proponuję żeby rząd PO zabrał się do roboty bo rządzenie to nie zabawa a spraw do rozwiązania wiele aby w końcu osiągnąć stan nirwany w tym "raju"
Nirvany ci sie zachciewa? / 195.35.80.* / 2009-06-04 14:37
Grzmotnij sobie w nos lub w żyłe by
w końcu osiągnąć stan nirwany w tym "raju"
, bo małpki u VetoslavaKłamczyńskiego chyba ci już nie wystarczają...
mirek3011 / 2009-06-04 14:44 / Tysiącznik na forum
Nie nirwany się zachciewa raczej tym oszołomom co głosują za PO.
No chyba że nie wiesz co to jest nirwana!
koprowy las / 84.38.26.* / 2009-06-04 15:58
Tusk - palacz marychy i amator wina i przemocy w rodzinie powienin doradzać jak osiągnąć stan nirwany - platfusianej.
mirek3011 / 2009-06-04 14:47 / Tysiącznik na forum
A Vetosława to z tego małpkowania trochę głowa boli bo prawda to już go chyba przestała boleć!
obywatelka / 78.157.167.* / 2009-06-04 14:08
No cóż , nie będę się rozwodzić nad tym, czy raport BBN jest skandalem czy nie. Jednak faktem jest , że został on opublikowany tuż przed wyborami do PE, jeszcze oburzający dla mnie jest fakt, że szefem BBN jest Szczygło/osoba z obozu bracki Kaczyńskich/Nie jestem zwolenniczką żadnej opcji politycznej, jednak jak obserwuję , to wszystkie partie polityczne nie posiadają kultury. Jest mi wstyd za nich , a przede wszystkim, że mnie reprezentują jako obywatelkę Polski.
koprowy las / 84.38.26.* / 2009-06-04 16:00
Szkoda, że z zamordowaniem tego Polaka też nie poczekali aż skończą się wybory.
Sikorski mógł załatwić choc tyle.
Prawda?
Elendir / 2009-06-04 20:44 / Łowca czarownic
To było 7go lutego. Teraz mamy czerwiec.
barbara smolinska / 193.239.80.* / 2009-06-04 15:31
byłam jestem i będę za Kaczyńskimi szczygłosiami bo rude tuszki zawsze było wredne i fałszywe i klepać jak za komuny klepie wszystko jest cacy .To nie jest tylko moja opinia takich osób jak ja jest wiele tylko sie nie ujawniaja.Zwisa mi ile kto na mnie psów nawiesza!!!!!!!!!!!!
FirezeuG / 2009-06-04 11:58 / Tysiącznik na forum
Rozumiem że od dzisiaj za wszystkie zgony na drodze będzie odpowiadać przed sądem osoba z zarządu dróg i ktoś z policji, najlepiej wylosowani i oskarzani za morderstwo. Za śmierć pacjenta ktoś z pracowników służby zdrowia według identycznego pozwu. Jeśli powiesi się jakiś uczeń to podobnie, a jak sobie utnę głowę to producent piły którą to zrobiłem.
Panie i Panowie, tak się składa że ten Pan wiedział gdzie idzie do pracy i co jest z nią związane. Mógł wybrać inny zawód ale w tym widział swoją przyszłość i pieniądze. Jeśli nie zdawał sobie sprawy z niebezpieczeństwa to już tylko jest /był tylko problem jego i jego rodziny.
Kondolencje dla rodziny ale nie ma co się nad tym rozczulać bo codziennie ginie przynajmiej kilka osób i robienie z tego afery jak państwo Olewnik nic nie zmienia, a w pewnym momencie zakrawa na farsę.
Nie poprę również sytacji kiedy kraj negocjuje z grupką jakichś gości uwolnienie 1 obywatela. Nie zgodzę się również na "bezpośrednie" płacenie okupów, bo jedyne do czego to doprowadzi to więcej porwanych i ofiar.
Mówiąc krótko:
Nieszczęście dla rodziny której współczuję straty, ale jedyne możliwe wyjście.
fanaber / 79.188.238.* / 2009-06-04 14:25
zapomniałeś jak twoi obciążali PiS za śmierci na drogach w swojej kampanii wyborczej 2007.
wysmiewali te efekty w budowie autostrad i śmiertelne wypadki skąłdali na głowie Rządu /PiS/

amnezja ?

a ile już wybudowała autostrad PO, bo koalicja PiS , Samoobrona, LPR trwała 1,5 roku, czyli tyle własnie dzisiaj upływa rządów gabinetu Tuska.
FirezeuG / 2009-06-04 17:04 / Tysiącznik na forum
Przeczytałeś to co napisałem czy postanowiłeś poprostu użyć przycisku skomentuj?

Nie obchodzi mnie kto i kogo oskarżał. Ja odnoszę się tylko do zasadności samej decyzji o zaprzestaniu rozmów w tym przypadku.

A co do autostrad to mi te 6 Km mogą z pracy do domu zrobić, społeczeństwu przysłuży się w podobnej mierze.
taki tam / 87.205.64.* / 2009-06-04 13:17
Rozumiem że od dzisiaj za wszystkie zgony na drodze będzie odpowiadać przed sądem osoba z zarządu dróg i ktoś z policji, najlepiej wylosowani i oskarzani za morderstwo.
W czasach, kiedy jeszcze wspominało się o honorze, to istniała taka instytucja, jak podanie się do dymisji.
Ale czy tuskowe massmedia, które tak się lubują w kłamstwie, wspominają coś o honorze? Niemodne już słowo. Przykład idzie z góry. Lewactwo się szerzy.
FirezeuG / 2009-06-04 14:10 / Tysiącznik na forum
Oczywiście dymisja wszystko załatwi.
Jak zawsze.

Nic by to nie dało nikomu (najbardziej poszkodowanym czyli rodzinie), a tak jak mówiłem MSZ pojął jedyną możliwą w tej sytuacji decyzję. Honor nie ma nic do rzeczy. Trzeba było wybrać mniejsze zło i wybrali. Ja popieram ich decyzję.
antyzwiązkowiec / 93.105.17.* / 2009-06-04 11:50
Forum ekonomiczne jakby a tyle prostaków się wypowiada. Pewnie katolików i innych miłych ludzików.
Prezydent i jego świta pracuje dla brata i tyle. Nie jest prezydentem wszystkich Polaków i tyle. mógłbym powrzucać epitety ale nie będę się zniżał do poziomu interlekutorów, jak wiedzą co to znaczy. PO mnie wkurza, ale do poprzedników im daleko. A agresywnych i działających wbrew prawu związkowców trza lać a najlepiej obciążyć finansowo za szkody. Miejscem protestu są wybory a nie ulice. Społeczeństwo nie powinno się składać na górników stoczniowców itp. To niewielki % społeczeństwa. Kasę lepiej przeznaczyć na służbę zdrowia lub drogi itp.
SB / 195.116.34.* / 2009-06-09 23:01
a ty wiesz co znaczy słowo:interlekutor? - bo takowe wg. mnie nie istnieje.
antypody / 79.188.238.* / 2009-06-04 11:59
zapomniałeś o mieszkankach z MSWiA kupowanych za 5-10% wartości. Zbudowane ze środków społecznych po 2000 roku.

robotników obciążać cwaniakom rozdawać !
znamy to !
florianpożarny / 79.188.238.* / 2009-06-04 10:43
skandalem jest oblewanie strajkujących robotników żelem pieprzowym !
tych dzięki którym, po ich garbach weszliście do swoich mercedesów.

Brakowało tylko, żebyście rozjeżdżali robotników wozami bojowymi policji jak w latach jaruzeleskiego i kiszczaka.

To jest S K A N D A L
taki tam / 87.205.64.* / 2009-06-04 10:38
Człowiek zginął, a dla tego premierzyny wybory ważniejsze.
kaczordonald / 86.140.174.* / 2009-06-04 10:27
Polska gospodarka najlepsza w Europie.Spadek bezrobocia.Poprawa nastrojow konsumentow........publikowanie takich sciem na kilka dni przed wyborami do Parlamentu Europejskiego premier uznal za potrzebne.
taki tam / 87.205.64.* / 2009-06-04 10:41
Polska gospodarka najlepsza w Europie

Taa... Tak jak najlepszy jest biegacz na 10 km, biegnący pięć okrążeń za czołówką, ale oni zwolnili o dziesięć kroków, a on akurat zrobił krok więcej. I się głupek cieszy, że jest najlepszy.
Zbignieff / 62.148.90.* / 2009-06-04 10:34
eeee, to chyba akurat są publikacje między innymi GUS i z artykułów prasowych...?
kaczordonald / 86.140.174.* / 2009-06-04 12:33
Publikowane zbieznie z czasem pewnych wydarzen.
RobinHoodowski / 195.225.68.* / 2009-06-04 10:04
Albo-Albo
Albo Tusk jest tak głupi albo zakłamany, obłudny
bo przecież jego ukryta aksjologia wg której postępuje to
homo homini lupus est
czyli bezwzględny egoizm
świadczy o tym cała jego kariera i matecznik skąd wywodzi się...
wykończył już wielu ludzi

bezwzględny egoizm dlaczego mydłku nie chcesz się
do tego przyznać
bezwzględny egoizm stanowiący przeciwieństwo oficjalnie
prezentowanej "moralności" zgody, porozumienia, dobra
(bo jakie to dobro obniżyć podatki dla najbogatszych
wprowadzić ulgę rodzinną z której korzystaja najbogatsi,
a teraz rozważać podnieśienie Vat-u i skłądki rentowej
dla uboższych...
Wynalazek Tuska czyli zmiana kierunku przepływu
pomocy socjalnej
od ubogich do bogatych)

wilk, a może pies przebrany w skórę owieczki

tak więc Tusk przestań wstawiać głodne kawałki,
no ale z drugiej strony rozumiem
skoro motłoch to kupuje
to piesek szczeka

poczytaj trochę... filozofia, socjologia... wysil się
no ale po co czytać... skoro motłoch też nic nie wie
tak więc swój rozpoznaje swego

bezwzględny egoizm jako motor napędowy obecnych czasów...
przecież to jest ideologia tuska
po trupach do celu, choćby kosztem Polski i Polaków
czy też pewnej części
i po co ta cała obłuda, ten cyrk, te zgrywy...

ile osób umiera w sposób nie-medialny i kto się nimi przejmuje?
ile ośób umiera np. w wyniku odmowy finansowania leczenia przez NFZ?

i co panie Tusk?
asdsdsdsss / 217.74.68.* / 2009-06-04 11:08
Tyle nienawisci... idz przyjacielu do spowiedzi... otworz sie troche na ludzi... zamiast tryskac jadem jak to sie przyjelo w pis...
hanseat / 91.64.82.* / 2009-06-04 21:14
trzeba byc slepym, zeby nie zuwazyc jadu kobry w szeregach PO. Ten jad
oslepia wszystkich i prowadzi do ruiny. Tyle jadu jeszcze w zyciu nie widzialem,
a wciska sie go PIs'owi. Bardzo to sprytne, funkcjonuje prawie u wszystkich
rodakow wolacych zyc w Tuskowej nedzy.
RobinHoodowski / 195.225.68.* / 2009-06-04 15:55
nie chodzę do kościoła i spowiedzi ...
bo jestem agnostykiem... wiesz co to?

a czy tylko jest po i pis idioto
bo inaczej nie mogę tego nazwać, skoro ktoś
krytykuje tuska to z pis... cóż za wybitny intelekt


a gdzie ta nienawiść?
parę mocniejszych słów a reszta....

przecież wyraźnie pytam o aksjologię
tzn system wartości jaki wyznaje wiadomy osobnik
bo to co bredzi publicznie to stek bzdur
w sam raz dla motłochu...

więc jaki system wartości ma przywódca motłochu
taki jak i motłoch
bezwzględny egoizm
Elendir / 2009-06-04 20:47 / Łowca czarownic
Jakie uzasadnienie masz dla swojej obraźliwej wypowiedzi?
hanseat / 91.64.82.* / 2009-06-04 21:30
Jaki bys temat nie poroszyla wszedzie znajdziesz uzasadnienie, Tylko
musisz otworzyc oczy i miec dobra logike myslenia. Agnostyk ma racje
chociaz ja jestem wierzacy. Pan Tusk robi sobie smiech z polakow i bawi sie przytym dobrze.
Tylko kazdy dzien jego zabawy to duzy krok do tylu. Znudzilo mu sie premierowanie i wzial kurs znow na prezydenta. Ja nie toleruje tlumokow.
Ta cala propaganda Polska najlepszya gospodarka w Europie to najwieksza sciema, jeszcze rok temu PKB bylo 7% teraz jest 1,9% a wiec spadlo o 5,1% w niemczech jest ujemne ale spadlo o 3,8% i co powiemy o tym. A pozatym wystarczy przekroczyc granice do Polski i zobaczyc te drogi/autostrady, dziury, prostytutki przy drogach, zlodziei samochodow itp. czy to jest najlepsza gospodarka w Europie? Dziekuje, Polaka sie dobrze wiedzie ale za granica. Zeby nie polonia to bida by byla az by piszczalo.
I niech Tusk nie pieprzy bo kto ma troche rozumu to go krew zalewa i nie dziwota ze ludzie maja tyle nienawisci jak ten pacan jest jej powodem!!!!!!!
Elendir / 2009-06-05 07:55 / Łowca czarownic

jeszcze rok temu PKB bylo 7% teraz jest 1,9% a wiec spadlo o 5,1% w niemczech jest ujemne ale spadlo o 3,8% i co powiemy o tym.

Np. to że Niemcy rozpoczęli spowolnienie wcześniej. I nie uważam że jest to lepiej.

A pozatym wystarczy przekroczyc granice do Polski i zobaczyc te drogi/autostrady,
dziury, prostytutki przy drogach, zlodziei samochodow itp.

Hmm, ostatnio przekraczałem granicę z Czechami, ze Słowacją i muszę powiedzieć że moim zdaniem po naszej stronie drogi wyglądały to lepiej (a już zupełnie irytujące były te głębokie dziury na Słowacji). Złodziei i prostytutek nie widziałem, ale przyjmuję że są. Tylko zupełnie nie rozumiem obwiniania Tuska o to bo zdaje się to zjawisko pojawiło się istotnie wcześniej.

Masz jakiekolwiek inne merytoryczne argumenty na uzasadnienie swojej wypowiedzi iż:

Pan Tusk robi sobie smiech z polakow i bawi sie przytym dobrze.
Tylko kazdy dzien jego zabawy to duzy krok do tylu.
Obserwator154897 / 83.175.142.* / 2009-06-04 08:57
Naprawdę Polecam
http://change.menelgame.pl/change_please/6340916/

Najnowsze wpisy