Forum Polityka, aktualnościPolityka

Premier upomina Kalatę, Polaczka i Giertycha

Premier upomina Kalatę, Polaczka i Giertycha

Money.pl / 2007-02-09 09:40
Komentarze do wiadomości: Premier upomina Kalatę, Polaczka i Giertycha.
Wyświetlaj:
Wuj Eustachy / 83.8.14.* / 2007-02-09 12:01
Wszyscy krytykują, gdzie się nie spojrzy rząd dostaje joby. Dziwi mnie skąd takie poparcie w sondażach!! Nie rozumiem tego!
Chyba premier ciągnie ten rząd, bo to przecież najlepszy premier od 1989 r!! KPINA!!:)
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2007-02-09 15:43
Do Wuj Eustachy: Skąd ta rozbieżność w sądażach? Jakiś czas temu na forum przeczytałem wypowiedź człowieka, który popiera PiS. Pisał on, że zawsze jego znajomi również zwollennicy PiS są pytani PiS czy PO to mówią PO a do urny lecą i po cichu głosują na PiS. Weź tu zrozum człowieku PiSiora. Jakieś to takie towarzystwo skryte, podejrzliwe i myślące na opak. No ale wódz mówił podświadomie co prawda, ale że "nikt mu nie wmówi, że jest czarne a białe jest białe".
Jak słowo daję PiSiora wyczuje jak tylko spojrzę, a jak powie choć 2 zdania to nie mam wątpliwości. Oni coś w sobie mają, że są jacyś tacy... inni jakby z innej bajki. Tzn jakby z horroru :-)
piec / 83.24.230.* / 2007-02-09 18:32
i na odwrót - są tacy co wyczują tajniaka przez ścianę.
Wuj Eustachy / 83.8.14.* / 2007-02-09 16:10
No, może rzeczywiście niezbyt jasno się wyraziłem. Nie lubię PiSu tak jak... nie wiem, Putina??:)) I tylko jak sobie czytam wszystkie te opinie internautów, komentarze w telewizji, itp. to wszyscy po nich jeżdżą jak po łysym koniu, i zastanwiam się wtedy - kto ich do kur*y nędzy popiera?? Skąd to poparcie w sondażach?? Jakieś 20% podobno popiera rząd, a ja coś ich nie widzę. Tak tylko trochę mnie to dziwi...
marek 19-53 / 83.24.39.* / 2007-02-11 09:36
Ci, którzy myślą zamiast słuchać bełkotu tych co "jeżdżą jak po łysym
koniu"
Obrzucanie innych obelgami nie jest sposobem na ich pozyskanie czy też przekonanie.
Zdzich / 2007-02-10 10:27 / Bywalec forum
Mnie to już nic nie dziwi. To jest powtórka z historii, pamiętamy przecież z życia , a młodsi z opowiadań ojców jak w ówczesnym czasie przedstawiano miłościwie panującego Edwarda pierwszego. W ówczesnym czasie było wszystko najlepsze. W panującej telewizji a było aż dwa programy przedstawiano propagandę sukcesu. Niech by ktoś miał inne zdanie to SB już się im zajęło. Dziś jest tak samo. Z obozu nam miłościwie panującego, nikt nie ma odwagi mieć swego zdania, bo Ci co mieli poszli do dymisji lub znaleziono na nich teczki .
– Ludzie zwłaszcza starsi pamiętają te czasy, w którym wszystko było najlepsze i nic im nie brakło mieli jałmużnę za pracę i puste półki i to za pamiętali. Dziś nie ma pracy, ale dla starszych wyborców jałmużna pozostała, ale są za to pełne półki. I rząd w mawia ludziom, że ( najlepszego) rządu nie mieli od siedemnastu lat. Tylko opozycja kładzie kłody pod nogi i wszystko co jest złe jest winą opozycji, ponieważ nie chwali bałwochwalczo działań tego rządu. A ludzie starsi tęsknią za stabilizacją. Zamienią propagandę sukcesu, jałmużnę za stabilizację. Nie widzą tego, że młodzi chcą się uczyć, więcej zarabiać, chcą zmieniać nasz kraj i nie chcą zgadzaćsię z obozem rządzącym i nie ważne czy to jest obóz z prawicy czy z lewicy. W obecnym czasie jest uprawiana propaganda sukcesu właśnie dla tych ludzi a obóz miłościwie nam panujący o tym dobrze wie i to podtrzymuje. Przecież cały czas z ekranu, z radia słyszymy wypowiedzi miłościwie nam panujących, a to że najlepszy minister, najlepsza ustawa. Prezydent najlepszy od siedemnastu lat . Tak sobie czasami myślę, żeby któraś z tych osób (wyborców) wzięła do ręki jakieś czasopismo, dziennik i przeczytało i nie tylko przeczytało ale się zastanowiło i przemyślało to co przeczytało, na pewno by inaczej zaczęło myśleć. Dziś każdy jest wygodny lepiej jest posłuchać niż przeczytać, a jeszcze jedno lepiej jest posłuchać to co dla ucha miłe. Jak ktoś mówi rzeczy nie miłe dla ucha a rząd najlepszy wmawia, że to są kłody pod nogi. Można wysnuć wniosek dlaczego PiS-uary mają tyle poparcia. To tylko jedna teza druga to jest taka, że ten rząd z wielką umiejętnością gra teczkami. Starsi ludzie w czasie komuny upokorzeni dziś chcąc się odegrać tylko wysłuchują kto był SB-kiem lub TW. Dla nich to woda na młyn. Tylko zastanawiam się co to zmieni w Polaków życiu. Przecież nasz dobrobyt nasze życie zależy od gospodarki jak się ona rozwija, jakie mamy kontakty z sąsiadami a nie od tego ilu było agentów lub w TW to już historia. Ale tak jak za komuny trzeba było mieć wroga reakcyjnego tak i teraz trzeba mieć wroga TW lub takiego co to kłody pod nogi kładzie i nie popiera działań rządu.
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2007-02-09 10:57
Najbardziej to pan premier nie jest zadowolony z opóźnionego oświadczenia majątkowego męża Pani HGW. Tej dymisji zażądał natychmiast!
msmaxxis / 2007-02-09 10:08 / Bywalec forum
"Niech zyje niegospodarnosc i niefachowosc wg IV RP". Takiego rzadu straconej szansy jeszcze nie bylo...
Co prawda, ekonomisci uwazaja, ze lepiej niech nic nie robia niz maja zepsuc pedzaca gospodarke. Jednak ja uwazam, ze kto nie idzie do przodu ten sie cofa! I to wlasnie jest "postep" IV RP. Dzieki za 3 mln mieszkan, a moze raczej za 50tys. i to dzieki deweloperom prywatnym! A i dzieki za ustawe wspomagajaca rodziny w ich nabywaniu - trafila ona jak zwykle do tych lepiej ustawionych :(((
Coz, jak zwykle lud dostenie po d...
ludekk / 83.24.230.* / 2007-02-09 18:39
nic nowego - pańszczyźniane myślenie
lapek / 2007-02-09 11:25 / Bywalec forum
zapomniałeś jeszcze podziękować za "tanie państwo"...
domm / 83.24.230.* / 2007-02-09 18:34
i za likwidację WSI
zapi / 2007-02-09 09:40 / Bywalec forum
Ciekawe, czy Kaczyński dokonał przeglądu również gównego stanowiska w rządzie :)

Najnowsze wpisy