Forum Polityka, aktualnościKraj

Proces Kiszczaka. Chcą uniewinnienia

Proces Kiszczaka. Chcą uniewinnienia

Money.pl / 2011-04-26 15:22
Komentarze do wiadomości: Proces Kiszczaka. Chcą uniewinnienia.
Wyświetlaj:
obi-two / 212.76.45.* / 2011-04-26 17:00
Drugiej Norymbergi nie będzie, bo duża część dawnych opozycjonistów zaprzedała dusze diabłom czerwonego reżimu. Michnik był jednym z pierwszych kumplujących się z prlowskimi mordercami.
esu / 78.8.155.* / 2011-04-26 17:10
On miał przecież ojca komunistę który siedział w II RP za próbę obalenia systemu (niejaki Szechter) i brata który w PRL skazywał antykomunistyczną opozycję i oskarżany jest o stalinowskie zbrodnie (Stefan MIchnik), a mieszkał w Alei Przyjaciół w Warszawie za komuny, tam gdzie mieszkali komunistyczni towarzysze. Oczywiście jak się powie, że był 5 kolumną w Solidarności to pewnie zostanie się skazanym przez neokomunistyczne sądy, w których ze względu na brata (brat na wszelki wypadek uciekł za granicę więc nikt go nie niepokoi) Michnik ma duże znajomości, więc lepiej tego nie mówić, ale domyślić się można i dzięki bogu cenzura nie jest dziś na tyle skuteczna by wymazać te informacje z internetu i wikipedii nad czym już jednak pracuje Tusk zgłaszając kolejne ustawy mające cenzurować internet pod pretekstem walki z pedofilami, albo czym tam jeszcze.
oborowy / 79.185.93.* / 2011-04-26 16:51
Ale co sie dziwić. Obecnie też strzelaąa do opozycji.

Jakoś nic nie słychać w sprawie Ryszarda zabojcy w Łodzi.

Cicho - sza.
Czesław Obszczak / 78.8.155.* / 2011-04-26 16:49
Wysoki sąd pamięta przecież jak ojca wysokiego sądu polecałem awansować w zamian za wyroki na opozycję. I pilnowałem razem z Lechem i Donaldem żeby nie lustrować sędziów po "transformacji". Przypominam, że do dziś dbamy by sędziowie nie musieli publikować i ujawniać nikomu swoich oświadczeń majątkowych, które są trzymane pod kluczem i oświadczają się tylko ścianom sejfów, w których są trzymane. Pamięta sąd jak NIK chciał się do nich dobrać?

Ofiary w kopalni Wujek? To zwykłe ustawki były - milicjanci byli za Górnikiem Zabrze a górnicy za GKSem Katowice - do dziś przecież władza nie karze uczestników takich zajść. Dlaczego mieliśmy ścigać milicjantów? A w ogóle to ja nie jestem Kiszczak, ja tu przypadkowo do sądu z ulicy trafiłem. Ja tylko zamiatałem korytarze w budynkach UB. Proszę o uniewinnienie wysokiego sądu.
oborowy / 79.185.93.* / 2011-04-26 16:47
I to sa Powody,ze młodzi Polacy wyjeżdżają z tego beznadziejnego kraju.

Teraz już Komoruski będzie mógł legalnie zaprosić Kiszczaka na Salony.
Drań / 93.159.53.* / 2011-04-26 16:06
Jedno mnie dziwi. Dlaczego skoro nie złapano zabójców górników a wiadomo, że nikt poza milicją nie miał broni to dlaczego nie padło oskarżenie o współudział w zabójstwie dla wszystkich milicjantów którzy tam byli. Co więcej jeżeli nie przeprowadzono badań broni to również winni tego zaniechania powinni zostać oskarżeni o współudział w zabójstwie.

Nie chodzi o zemstę ale o prawo. Jak Polska ma być państwem prawa i jak obywatel ma w to wierzyć skoro strzela się do górników a zabójcy nie siedzą w więzieniu. Co to za Państwo prawa? Jakiego prawa?

Jeżeli nie wiedzą kto zabijał to znaczy, że ukrywają prawdę a skoro ją ukrywają to znaczy że uczestniczą w ukryciu prawdy.
esu / 78.8.155.* / 2011-04-26 16:57
Bo to nie jest prawo, tylko lewo. Żadnych zmian w sądownictwie, policji, prokuraturach po 89 roku, tak jak w każdej innej dziedzinie życia kontrolowanej przez państwo za wyjątkiem polityki, gdzie dopuszczono Michnika - zagorzałego zwolennika powrotu do władzy "ludzi honoruj" oraz ludzi pokroju Komorowskiego co to z każdym się zbrata dla lepszego (dla swojego tyłka) świata. Czytaj ta sama władza, tylko hasła inne i gęby w telewizji dla niepoznaki też nie te same.
residenzpalast / 77.252.251.* / 2011-04-26 15:50
oni mu moga co najwyzej skoczyc z przykucu i wiecie na co..... :-)
on ma w garsci ich wszystkich czy prawie wszystkich gdyz doskonale wie kto byl kapusiem i kto pisal" acz ze wstretem" donosiki i okazaloby sie ze dzisiejszy wielcy "obroncy i dzialacze demokracji w tym z UW o ktora tak walczyli to po prostu gnidy i szubrawcy...
Wapniak / 2011-04-26 15:22 / Tysiącznik na forum
I słusznie. Trzeba było siedzieć na dole i fedrować jak wielu kolegów a nie podskakiwać z łomami, ketami, c****** w ręku. Każdy ze strachu by strzelił... Cóż, przynajmniej STYROPIAN ma męczęnników... A może o to chodzi?...
tesa1959 / 2011-04-26 17:37 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Trochę przesadzasz, bo chyba już zapomniałeś co to były za czasy. Co do Kiszczaka, to myślę, że czas dać spokój starszemu panu. Historia go osądzi, jeśli nie sąd ostateczny (to dla wierzących :)
Wapniak / 2011-04-26 17:55 / Tysiącznik na forum
..."Historia go osądzi"... - w zależności od koloru władzy. Któż ją tak naprawdę pozna? I dla kogo ona będzie?... Dziś, gdzie jeszcze tylu świadków żyje nikt się z nimi nie liczy, tworzy się jedynie słuszną... Jak zawsze!
tesa1959 / 2011-04-26 17:59 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Sam sobie zaprzeczasz. Piszesz, że dobrze, że Kiszczak niewinny, a teraz nie wierzysz w sprawiedliwy osąd. A może nie zrozumiałam, może uważasz, że potem osądzi go historia niesprawiedliwie?
teżwapniak / 89.72.57.* / 2011-04-26 16:37
Wapniak, popieram. Ani milicja, ani policja za swoje grosze nie jest od służenia za obiekty do obrzucania kamieniami, mutrami, petardami, mięchem i czym tam jeszcze dla różnych brudasów, posłów PiSu, zwariowanych obrońców żabek, ptaszków, krzyży i innych obiektów. Organa porządkowe są od zaprowadzania porządku i w przypadku oporu są ZOBOWIĄZANE do użycia siły, a nie ustępowania przed byle hałastrą. A jak ktoś się porywa na oddziały zbrojne, to potem sam winien własnej głupoty. Ale to typowe dla polskiego opozycjonisty - podskakiwać, a jak dostanie w dupę, to płakać, że ktoś się ośmielił uderzyć bojownika.
esu / 78.8.155.* / 2011-04-26 17:01
Policja podsumowując twoją wypowiedź to płatne pachołki reżimu, które za kasę dają w czapę i nie pytają o nic bo i tak nie starczy im rozumu by zrozumieć odpowiedź.

Najnowsze wpisy