Forum Polityka, aktualnościKraj

Profesor Bronisław Geremek nie żyje

Profesor Bronisław Geremek nie żyje

Money.pl / 2008-07-13 15:49
Komentarze do wiadomości: Profesor Bronisław Geremek nie żyje.
Wyświetlaj:
proton / 2008-07-13 17:10 / -
bo miłosierdzie Jezusa Chrystusa jest ogromne
Europejs / 85.221.186.* / 2008-07-13 17:05
I kto będzie teraz bronił spraw gejów i lesbijek.
paaaaaaaaawel / 83.26.166.* / 2008-07-13 16:57
nie obchodzi mnie opinia innych. dla mnie Bronisław Geremek był autorytetem. Odszedł wielki Polak i wielki człowiek!
Cześć jego pamięci!
uyjytujty / 217.172.233.* / 2008-07-13 22:50
:))))))) Powinno byc AUTORYTETEM MORALNYM, zle doczytales :)))))
proton / 2008-07-13 17:00 / -
nie obchodzi cię prawda, bo myślisz tylko tyle na ile pozwala ci tvn i wybiórcza
o jakim Polaku ty w ogóle piszesz
proton / 2008-07-13 16:42 / -
ale nie każdy kto był przeciwko pisowi musi idolem Polski, akurat w kwestii lustracji pisiory miały rację
sceptyk / 2008-07-13 16:34 / Tysiącznik na forum
Dlaczego w życiorysie nie ma słowa o pieknej karcie w życiu Profesora, kiedy sprawował zaszczytną funkcję
I Sekretarza Komitetu Wydziałowego Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej na Wydziale Historii Uniwersytetu Warszawskiego?
Tym bardziej, że rzecz miała miejsce w pięknych latach odbudowy Polski ze zniszczeń wojenych. I tym bardziej, że dzięki niezłomnej ideowej postawie Profesora, członkiem PZPR NIE został np. Ryszard Kapuściński (rekomendacji odmówił właśnie Profesor jako szef organizacji partyjnej wydziału).
jawny wspolpr. / 80.120.58.* / 2008-07-16 10:38
czy to, ze jestem katolikiem oznacza, ze nie wolno powiedziec mi tego co mysle, bo wiekszosc nie podziela mojego zdania???czy to oznacza,z e wszyscy moga skakac mi po glowie, bo ja mam obowiazek milosierdzia?? dobro i zlo, moralnosc lub jej brak dotycza jednakowo wszystkich, tych wyznania mojzeszowego rowniez. To ze Geremek byl zydem i nienawidzil Polakow to fakt, bo sam przyznal sie do tego w wywiadzie z Hanna Krall. Nie musial nas kochac ale dwulicowosc postawy w calym zyciu jest dla mnei nie do zaakceptowania i wolno mi o tym mowic glosno, tak jak innym piać peany na jego czesc. Dla mnie jego odejscie to nie dopust boży , a laska!! nie bedzie wiecej mącił.
i osobiscie mam gdzies opinie tych, ktorzy wyzwac beda moj katolicyzm i polskosc, bo ich krotkowzrocznosc pogladów przeraża bardziej i czyni więcej szkody niz moja opinia na czyjkolwiek temat.
aswe / 88.156.57.* / 2008-07-13 18:10
wiekszość waszych rodziców bądź sami byliscie jeszcze większymi sługusami bolszewizmu niż ten zasłuzony czlowiek
proton / 2008-07-13 16:37 / -
bp mamy terror poprawności politycznej, już telewizja sobie znalazła nowy autorytet
proton / 2008-07-13 15:49 / -
nie macie ważniejszych spraw, unia wolności i gazeta wyborcza to największa hanba Polski
henryq / 83.4.98.* / 2008-07-13 16:30
ty młocie! Gdyby nie Gieremek do dziś uczyłbyś się w szkole rosyjskiego i pracowałbyś na szynkę wysyłaną do sowieckiego sojusznika. Trochę szacunku, wiejski kmiocie!
sceptyk / 2008-07-13 16:40 / Tysiącznik na forum
Zanim nabluzgasz misiu, przeczytaj prawdziwy życiorys twojego idola.
Dopartii komunistycznej wstąpił z entuzjazmem w czasach najgorszego stalinowskiego terroru w Polsce. Ta partia właśnie (i jej członkowie) mają na sumieniu setki tysięcy patriotów walczących o WOLNĄ POLSKĘ.
Pan Geremek walczył o internacjonalistyczny socjalizm, nie o wolną Polskę. Nie o Polskę wogóle (bo Polski nigdy nie uznawał za swoją Ojczyznę). Jawnie lekceważył też polskie prawo.

Wolna Polska dla Geremka, to Polska kosmopolityczna, bez tradycji i historii. No i oczywiście komunistyczna (później socjalistyczna).
Geremek miał taki sam wpływ na niepodległość Polski jak Rokossowski i Świerczewski, tak na przykład.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy