Forum Forum ubezpieczeńNa życie

PZU życie wasze opinie!!

PZU życie wasze opinie!!

skomentuj
Armagedon01 / 2011-04-19 13:05
Witam!! Zamierzam zakupić ubezpieczenie na życie w PZU życie, zastanawiam się tylko czy to trafny wybór , czy nie lepiej zainwestować te pieniądze w innej firmie ubezpieczeniowej!! bardzo bym prosił o napisanie waszej opinii na temat PZU!! Z góry dziękuję
Wyświetlaj:
ccccxcx / 212.7.215.* / 2020-11-09 14:55
Bogatą ofertę jeśli chodzi o ubezpieczenie na życie ma Pani Lidia Kraszewska (531 067 607) Współpracuje z różnymi firmami. Ja znalazłem dla siebie super ochronę w rozsądnej cenie. Wygoda jest dzięki temu, że pracuje zdalnie i można sprawnie taką polisę dla siebie kupić.
gudii / 178.235.179.* / 2020-10-06 11:49
Postanowiłem poznać ofertę największego ubezpieczyciela. Chciałem skorzystać z ubezpieczenia domu i NNW w życiu prywatnym. Wszystko za pośrednictwem kontaktu telefonicznego na infolinii PZU. Po wysłuchaniu oferty chciałem wszystko przemyśleć i umówiłem się na kontakt telefoniczny z konsultantem. Konsultant nie oddzwonił więc postanowiłem sam zadzwonić. Zapytałem o konsultanta z którym chciałem rozmawiać i uzyskałem odpowiedź, że jest na urlopie na żądanie. Zachęcony postanowiłem kontynuować rozmowę z konsultantem, który odebrał połączenie. Oczywiście poinformował mnie, że słabą ofertę otrzymałem i że on da mi lepszą. Otrzymałem nie co droższą ofertę niż u konkurencji w związku z ubezpieczeniem domu. Natomiast odnośnie ubezpieczenia NNW zupełnie nie tą ofertę jaką chciałem jak się po czasie okazało. Nie podpisałem żadnej umowy tylko umowa została zawarta przez telefon. Nauczony doświadczeniem i poszanowaniem klienta przez inne firmy ubezpieczeniowe postanowiłem, że nie chcę takiego ubezpieczenia z którego jestem niezadowolony i nie opłaciłem składki. U innych ubezpieczycieli jeśli się rozmyślisz po podpisaniu umowy i nie opłacisz pierwszej składki to umowa wygasa- tak jest np. w Compensie czy Nationale Nederlanden. Nikt od Ciebie nic nie chce bo rozumie, że nic na siłę i szanuje klienta, ponieważ zależy tym firmom nie głównie na zysku, ale na tym, aby klient wiedział co kupuje i był zadowolony. PZU zachowuje się jak by było firmą mało znaną, firmą Krzak i aby tylko zarobić i pozyskać jak najwięcej pieniędzy, a Klient się dla nich nie liczy. Bazują na nieuczciwości i niewiedzy klientów. Zadzwonili do mnie z działu windykacji PZU to powiedziałem, że takie postępowanie jest nieuczciwe i od razu wpisali mnie do rejestru dłużników oraz przekazali sprawę do Firmy windykacyjnej Kaczmarski z prośbą o pomoc w uzyskaniu zapłaty za ubezpieczenie. Wiem, że można odstąpić w ciągu 14 dni od umowy zawieranej na odległość, ale nie miałem głowy do tego ponieważ choruję i wyszły dodatkowo inne sprawy. Nie spodziewałem się tak nieuczciwego podejścia z ich strony, gdyż jest to znana firma i duża oraz miałem przykłady z innych firm ubezpieczeniowych. Napisałem reklamację do PZU to jej dobrze nie przeczytali. W reklamacji napisałem, żeby anulowali umowy oraz co o tym myślę i przebieg sytuacji. To odpisali, że nie znajdują podstaw do uznania reklamacji za zasadną i że mogę w każdej chwili rozwiązać umowę, lecz nic nie napisali że rozwiązują tak jak prosiłem w reklamacji. Oczywiście mam zapłacić za czas ubezpieczenia do kiedy będą trwały umowy. Wiadomo, że przy tego typu transakcji przez telefon, człowiek nie jest w stanie wszystkiego zapamiętać i wierzy w to co mówi konsultant. Uczciwa firma w taki sposób by nie postąpiła tylko okazałaby szacunek dla klienta i jego dobro oraz jego zadowolenie. Uważajcie na praktyki jakie stosuje PZU bo później może być niemiła niespodzianka. Jest to ewidentne sprzedawanie produktu na siłę, wykorzystując niewiedzę drugiej strony i brak poszanowania.
Sara446 / 2.247.251.* / 2020-09-02 17:27
Zapraszam do kontaktu. Pracuję bezpośrednio z Towarzystwem Ubezpieczeniowym, nie jestem pośrednikiem. Ubezpieczenie dobieram bezpośrednio pod potrzeby danej osoby, a nie ogółu.Raz w roku ( w rocznicę polisy) zawsze się z Panstwem kontaktuję, żeby upewnić się czy dany wariant ubezpieczenia jest dla Państwa nadal korzystny, czy możemy go zmienić. Nr do kontaktu 782406006.
Pozdrawiam
Zenek774 / 90.156.40.* / 2020-03-30 17:55
PZU jak chyba większość firm ubezpieczeniowych dba tylko o klienta gdy potrzebuje go namówić na polisę. Gdy nie daj Boże coś Ci się przytrafi zawsze w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia( nie do przeczytania i zrozumienia dla laika ale i fachowca) zawsze znajdzie punkt uzasadniający odmowę wypłaty należnego odszkodowania ! Zal jest gdy człowieka traktują jak przedmiot.
leonka9 / 188.146.182.* / 2020-05-28 12:03
Warto postawić na takie rozwiązanie https://www.prudential.pl/ochrona-zycia
I naprawde szczerze polecam.
monika_sygut / 2020-03-20 13:58 / portfel
Co do ubezpieczeń, powinny być one wybierane indywidualnie dla klienta, jego potrzeb, zakresów i sum ubezpieczeniowych.
W każdym towarzystwie ubezpieczeniowym działa to na trochę innych warunkach.
Jako niezależny doradca zawsze zbieram informacje przed czym konkretnie klient chce się zabezpieczyć, czy to choroby, wypadki, pobyty w szpitalu, utrata pracy, czy cokolwiek innego i wtedy porównuje w wielu towarzystwach zakresy, sumy ubezpieczeniowe i składki, tak żeby ochrona była jak najszersza w oczekiwanych aspektach, a składka najmniejsza.
Zachęcam do kontaktu w razie pytań i do zerknięcia na mój profil: https://www.phinance.pl/doradca/monika.sygut_4136268
tulipan500 / 62.108.186.* / 2020-03-17 23:14
oszukańcy za chorobę płacą tylko raz skręcona noga po 5latach ponownie,powiedzieli że limit wyczerpany na tą chorobę
danuta 705 / 178.235.146.* / 2020-03-07 20:04
ubespieczenie w pzu zycie to utopienie piniedzy szczerze nie polecam ta instytucja to mafia ja od ponad 6 miesięcy nie mogę odzyskac swoich pieniędzy polecam inne zrudlo ubespieczenia
Bolek11426 / 89.64.71.* / 2020-02-13 09:24
Właśnie chciałem się ubezpieczyć w PZU,ale zrezygnowałem. Zażądali wyników badań lekarskich włącznie z całą kartoteką lekarską.Pytają się o stan zdrowia i o choroby,które posiadasz na obecną chwile.Po podpisaniu umowy czekasz na opinie lekarzy PZU,którzy decydują czy cię ubezpieczyć.
Mirek1234567 / 185.21.84.* / 2020-02-13 16:38
I bardzo dobra decyzja płacisz A jak coś Ci się stanie to mają to w D.. pie
Andrzej5664 / 195.191.163.* / 2020-01-27 17:43
Skąd tyle krytyki? Przecież jakość obsługi (przynajmniej w Warszawie, oddział - ul. Płocka, kilkakrotne doświadczenie, ostatnie 27.01.2020) w PZU Życie powinna wprawić w euforię każdego masochistę. A chyba tylko tacy zostali tam jako wierni klienci? Inni nie mają szans wytrwania.
Grzegorz Sieradz / 212.244.1.* / 2020-01-27 13:33
NIE WARTO SIĘ UBEZPIECZAĆ W TYM ZAKŁADZIE. znajdż sobie inną firmę.
naprawdę nie warto.
danuta705 / 178.235.146.* / 2020-03-07 20:14
Grzegorzu masz sluszna racje naprawdę nie warto.PZU zycie to sciema okradanie petentow
qunq / 37.47.229.* / 2020-01-13 21:53
uwaga negatywne opinie są usuwane, więc nasze pisanie o przestępczej działalności PZU nie ma sęsu
Grzegorz Sieradz / 212.244.1.* / 2020-01-27 13:34
POPIERAM .
NIE WARTO W TEJ FIRMIE SIĘ UBZPIECZAĆ
N2020 / 188.146.232.* / 2020-01-08 13:59
Zero szacunku dla klienta.
Liczy sie tylko kasa i naliczanie wlasnych wzrostow by wiecej kasy wyłudzić. Do tego zacofana papierologia. Jak ktos nie musi to daleko od tej przereklamowanej firmy.
Marian 2000 / 2019-12-07 12:23
Byłem ubezpieczony w PZU Życie S.A. na wypadek specjalistycznego leczenia. Gdy zachorowałem na raka PZU odmówiło mi wypłaty odszkodowania ponieważ lek przeciwnowotworowy pobierałem doustnie a zgodnie z ogólnymi warunkami ubezpieczenia w PZU aby otrzymć odszkodowanie lek przeciwnowotworowy należy pobierać wyłącznie dożylnie. Rzecznik Finansowy stwierdził , że taki zapis w warunkach ogólnych ubezpieczenia rażąco narusza polskie prawo. Pomimo kilkukrotnego zwrócenia sie w tej sprawie przez Rzecznika Finansowego do Prezesa PZU Życie S.A. , ubezpieczyciel nie zmienił swojego stanowiska. W tej sytuacji należy stwierdzić , że PZU Życie S.A. celowo narusza polskie prawo aby bezpodstawnie odmówić ubezpieczonym wypłaty należnego odszkodowania nawet wobec osób najbardziej poszkodowanych przez chorobę.
Rimek / 5.184.102.* / 2019-11-28 08:03
Pieknie pisza w gazetach i mówią w reklamach telewizyjnych o empatii oraz współczuciu, ratowaniu życia itd. Rzeczywistość wyglada tak ze jako klient z wieloletnim stażem płacący regularnie niemałe składki za siebie i członków rodziny w momencie przerwania umowy na miesiac nie z mojej winy zostalismy potraktowani przez pzu jak smieci, jak nowi klienci bez rzadnych praw. Zero rozmowy, tlumaczenia, próśb. Wszystkie pisma oczywiście odrzucone przez pzu. Pech chcial ze w tym czasie trafiłem do szpitala. Druga sprawa wyplaty po przebytym zawale serca ktorego pzu nie uznawalo i dopiero po reakcji RPU i kilkudziezieciu pismach raczyli wyplacic pieniadze..... jednym słowem najgorsza firma ubezpieczeniwa z jaka mialem styczność. Zdecydowanie nikomu nie polecam!!!!!
danuta 705 / 178.235.146.* / 2020-05-24 03:41
ja od roku nie mogę wycofać moich pieniędzy jednym słowem złodzieje i kombinatorzy.Nawet rzecznik praw nic nie zrobil w mojej sprawie.moje składki które placilam przez 28 lat poszly się j**....
marcinook / 188.146.231.* / 2019-10-03 14:51
Jak mialam problem to musialem walczyc z nimi po wypadku w pracy, wkoncu kancelaria t&w z krakowa mi pomogla. Na szczescie!
do początku nowsze
1 2 3 4 5
skomentuj

Najnowsze wpisy