Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Religa: Nie będzie większej składki - będzie tragedia

Religa: Nie będzie większej składki - będzie tragedia

Wyświetlaj:
monika611 / 212.76.37.* / 2007-06-18 21:41
mamy największe składki w odniesieniu do innych państw a ich zarobków, jeżeli macie za mało pieniędzy na służbę zdrowia to Ja proponuje Wam zwolnić połowę tych urzędasów z NFZ, po drugie zrobić weryfikację szpitali i placówek SPZOZ, ponieważ jest wiele placówek które nie posiadają ani dobrych lekarzy ani sprzętu, ponad to lekarze z takich placówek często choruje a przyjmuje pacjentów w prywatnych gabinetach wyłudzając państwowe pieniądze!
CRM / 213.25.99.* / 2007-05-21 12:22
Brakujących pieniędzy proszę poszukać najwpierw w swoich kieszeniach a potem w dopiero myśleć o podwyżkach podatków. Nie mam pieniędzy na większe podatki.
ZiC / 217.98.103.* / 2007-05-19 08:06
Tragedia w służbie zdrowia już jest: nazywa się min. Religa
MN1 / 80.51.231.* / 2007-05-18 07:00
Kozioł ofiarny do odstrzału:
Religa,
Kluska,
Gilowska.
Sa dorośli wiedzieli co robią
irzi / 195.136.186.* / 2007-05-17 23:30
Bardzo dobrze jak się poda do dymisji - bo juz go nie trawie, jak i wiekszośc kierowców w Polsce ! Może jako lekarz jest dobry, ale jako polityk, minister jest beznadziejny ! szuka pieniędzy tam gdzie najławiej czyli od ludziw wziąść bezsensownym podatkiem ! Niech szukająoszczędnośći u siebie - zmniejszyć diety poselskie, dotacjie na biura poselskie, ograniczyc przywileje, mniej biurokracji a przede wszystkim mniej wszelkiego rodzaju komisji co grzebią ino w przeszłości a dużo kosztująa nic nie wnoszą. Niech usprawnią gospodarkę, niech zajmą siętym co ważne dla kraju, dla ludzie a nie głupotami ! Ostanio się usmiałem bo ponoć nie dopuścili do wystepu paru kabaretow na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu bo ponoc nie wolno się smiać .... z władzy ! K ***** wa i oto nastała cenzura !!!!
pieknylolo83 / 2007-05-17 21:27 / Bywalec forum
Ten Pan zaczyna miec takie pomysly, ze z utesknieniem wyczekuje jego dymisji. Koles jest chory psychicznie chyba. A niechze wkoncu zlikwiduja monopol NFZ i co najwaznijesze przestana opowiadac bzdury o "bezplatnej" sluzbie zdrowia.
Piecha / 87.99.44.* / 2007-05-17 20:47
taki specjalista od podatków i ekonomii wie co to realia i obniżanie podatków nigdy nie pieprzy trzy po trzy o czym nie ma pojęcia, zwłaszcza o ekonomii. Cemnota lubi słucha bajek a Jaro, bajki bierzeza rzeczywistość.
janru / 217.75.58.* / 2007-05-17 20:13
Nie widziałem biednego lekarza który jest dobrym fachowcem.A OC to jest ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za spowodowanie wypadku.To jest moje ubezpieczenie przed pójściem z torbami za mojego pecha na drodze. Proponuje poprawić ściągalność obowiązkowych składek i konsekwentne ich rozliczanie.
5424 / 2007-05-17 21:18 / Fan Linuxa Ubu
dobry fachowiec bierze Łapówki........
siwy55 / 82.177.183.* / 2007-05-17 20:05
Niech cały rząd odda swoje trzynastki !!!!!!! , i pan Religa będzie zadowolony ? i wdalszym ciągu pan Religa zachowa swój stołek ? a podatnicy na tym nie ucierpią chociarz raz .
cheapczad / 2007-05-17 19:58 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
tragedia, to bedzie jezeli Pan Religa pozostanie dluzej w charakterze ministra, to samo sie tyczy jego antypatycznego zastepcy Piechy
maa / 2007-05-17 19:22 / Tysiącznik na forum
Religa poda się do dymisji? Być może.
Niech sie podaje. Nikt na tym nic nie straci.
St. / 83.14.253.* / 2007-05-17 18:41
Czy temu człowiekowi starcza skleroza już do końca rozum odebrała?
JAW / 89.78.51.* / 2007-05-17 18:39
Co miesiąc płacę do ZUS 190 zł i mam z tego tyle samo ile za 17 zł płaconych prywatnie dla Falcka. Tragedią są zarządcy pieniędzy podatników, a nie za mała składka. W dodatku część tej składki idzie nie na zdrowie, lecz do państwowego worka, boć część z niej jest opodatkowana i ten podatek jest marnotrawiony. Mogę płacić 250 zł, ale w cłości odliczone od podatku.
znachorr / 84.234.10.* / 2007-05-17 17:46
I tak i siak bedzie tragedia. Ta tragedia zresztą trwa już od dawna. Jeżeli PiS podniesie podatki to jest to tragedia dla PiS w następnych wyborach. Socjalistyczna służba zdrowia to wór bez dna. Nie ma takich pieniędzy, ktore wystarczyłyby na białokitlowy gang. Niech gang strajkuje ile chce. Część chorych umrze troszkę szybciej i o to tu chyba chodzi.
rafaello / 2007-05-17 17:26
Protestuję!!!

Nie,Nie,Nie i jeszcze raz NIE!!!!!

Niech się zajmą PRYWATĄ LEKARSKĄ w szpitalach, gdzie
wykonują zabiegi a kasują do swojej kieszeni nie płacąc przy tym
podatków i nie ponosząc kosztów utrzymania specjalistycznego
sprzętu medycznego.

Może nasi Wybrańcy polityczni wreszcie zajmą się
gabinetami lekarskimi, w których nie ma KAS FISKALNYCH, a które
mogłyby też przynosić odpowiednie dochody dla budżetu poprzez
wykazywanie prawdziwego dochodu z prowadzenia działalności
lekarskiej.skomentuj
maa / 2007-05-17 19:28 / Tysiącznik na forum
Nie ma kas fiskalnych? A chciałby je Pan?
Nie ma, bo usługi lekarzy podrożałyby pewnie ze 2-3x. Z pewnością podrożałyby dużo więcej, niż skala podatku, bo ujawniła by się szara strefa. Nie tylko PiS się tego boi, ich poprzednicy AWS i SLD także.

Nawiasem, może byście PT. Redaktorzy spróbowali oszacować podwyżkę cennika?
maa / 2007-05-17 19:32 / Tysiącznik na forum
Dyskusja zresztą niebawem stanie się bezprzedmiotowa - w związku z wyjazdami lekarzy one i tak kilkakrotnie podrożeją. Lekarze to nie hutnicy i łomów przed Sejmem używać nie będą.
Rynek nawet w socjalistycznej patologii, jaką jest nasze służba zdrowia, zacznie działać.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy