Forum Polityka, aktualnościKraj

Reprezentant Polski żąda przeprosin od Tomaszewskiego

Reprezentant Polski żąda przeprosin od Tomaszewskiego

Wyświetlaj:
Wapniak / 2012-04-05 18:54 / Tysiącznik na forum
Hmmm.... a gdyby ten z "minusami" się przedstawił... Mogłoby być ciekawiej. O mądrości i odwadze nawet nie śmiem wspomnieć...
in / 77.253.31.* / 2012-04-05 18:47
Tomaszewski to typowa gęba BURAKA , który akurat pasuje do swojej sekty pislamu.
Triz / 2011-10-31 16:05 / Bywalec forum
Tomaszewskiego nie zmusisz do przeprosin. Ciekawie się zapowiada.
Obserwatore Romano / 78.8.227.* / 2011-10-31 15:11
Jak chodzi o wybory, to kochana Polonia i prawdziwi Polacy na obczyźnie. Jak po wyborach, to śmiecie, odpady i farbowane Polaczki... Gdzie tu konsekwencja w poglądach. Tak wygląda prawdziwa twarz PiSu; pasuje pan do tej ekipy jak ulał panie prawdziwy polaku, Janie (kiedyś wielki, a dziś niestety maluczki)... Pan Kazimierz Górski skórę by panu wygarbował... Zacznijcie wreszcie kochać Polskę, bo szybko odejdzie... Zróbcież coś dla Niej, a nie dla własnych...
mmx / 2011-10-21 22:19 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Tomaszewski powiedział to co myśli mln Polaków i w dodatku prawdę powiedział - Perquis to farbowany lisek, nie miał szans na koszulke Francji to rzutem na taśme wziął polską (i na euro zagra).....ma tupet podobnie jak Ojgen folksdojcz
Trollstein / 94.75.112.* / 2011-10-22 07:07
Tak, mln PISiorow.

Janek idealnie do nich pasuje: cymbał, pieniacz, cham, nienawidzacy kazdego kto nie jest Prawdziwym Polakiem. Oczywiscie to on decyduje go jest godny tgo miana, a w skrocie wszyscy popierajacy jego paranoiczna partyjke.
Trollstein / 94.75.112.* / 2011-10-21 21:56
Moze ktos wreszcie nauczy Głupiego Janka rozumu.

Aha, ja tylko wyraziłem swoja opinie o pewnym piłkarzu (byłym).
tesa1959 / 2011-10-21 18:47 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

na wspólnej konferencji z prezesem tej partii Jarosławem Kaczyńskim apelował, by polska piłka była dla prawdziwych Polaków.

hm.....
Perquis to urodzony we Francji piłkarz o polskich korzeniach


przyjął polskie obywatelstwo

tyle, że wg PiS nie posiada praw obywatelskich. Tomaszewski, skądinąd wspaniały bramkarz, jako człowiek .........
i to by było na tyle / 83.5.242.* / 2011-10-21 18:56

przyjął polskie obywatelstwo

A tak z czystej ciekawości - zrzekł się obywatelstwa francuskiego czy też zostawił sobie "otwartą furtkę" ?
tesa1959 / 2011-10-21 19:02 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Dla mnie to nie ma najmniejszego znaczenia. Ma polskie korzenie, czuje się w jakiś sposób związany z krajem, jest jego obywatelem i chce go reprezentować. Nie wiem jakim jest piłkarzem, ale nawet jeśli miernym, to nie jest powód, aby odbierać mu praw obywatelskich. Można co najwyżej mieć wątpliwości co do jego kwalifikacji piłkarskich i ewentualnie na tej podstawie stwierdzić, że nie nadaje się do reprezentacji. Tyle, że to nie tak wyglądają prawa obywatelskie wg PiS: prawdziwi i nieprawdziwi Polacy, ot cała filozofia to podziały, podziały, podziały.

Najnowsze wpisy