Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ropy wystarczy na 40 lat

Ropy wystarczy na 40 lat

ZM / .* / 2004-06-17 08:17
Komentarze do wiadomości: Ropy wystarczy na 40 lat.
Wyświetlaj:
ReSnet / 46.148.170.* / 2013-03-02 22:53
Prawda jest taka, że coraz to więcej jest potrzebnej ropy. Dzień w dzień schodzą morza litrów ropy naftowej. 1,14 bilionów baryłek to się tylko tak wydaje dużo, ale weźcie pod uwagę fakt, że za kilka miliardów baryłek zaczną rosnąć ceny. Później będzie kosztowało po 30-40$ za litr. Mam nadzieję, że w tej statystyce nie brali pod uwagę złóż na antarktydzie... Martwi mnie to, szykuje się wojna, coś tak czuję.
MIROSLAW GODULA / .* / 2004-06-20 21:22
ze na 40 lat to oczywiscie optymizm optymizm.zadko kto zdaje sobie sprawe co sie z tym faktem wiaze :globalny kryzys energetyczny i gospodarczy,wojny,upadek dzisiejszej cywilizacji. w tym momencie swiat zbyt mala wage przyklada do alternatywnych zrodel energii....a czas szybko plynie....a czy panstwo uwazacie ze prad elektryczny nie jest zwiazany a ropa i ze z tej dobroci tez bedziemy nieustannie korzystac w sposob nieograniczony??? mamy niestety juz do czynienia z reakcja rynkow finansowych na konczace sie surowce energetyczne. obawiam sie ze negatywne skutki konca roponosnych zrodel moga nadejsc o wiele szybciej niz bedziemy mogli je spokojnie przewidziec i sie do nich przystosowac.
psiajucha / .* / 2004-06-18 00:05
pomyslec, ze moglem sie urodzic w sredniowieczu jako syn hrabiego... Przeciez ja za 40 lat jeszcze bede zyl - ale beda hece...
Janek nadaje / .* / 2004-06-17 09:42
sądząc po takich perspektywach to USA juz niedługo ruszy zbrojnie na Iran potem na Katar a za 40 lat na Rosję
ZM / .* / 2004-06-17 08:17
Zapewne spowoduje to ciągły wzrost cen tego surowca do takiego poziomu, że pojawią się alternatywne źródła energii w cenach ropy. Do podwyżek cen benzyny należy się zatem przyzwyczaić. 40 lat to nie jest szczególnie daleka perspektywa - tym bardziej, że zapotrzebowanie na paliwa będzie raczej rosło niż pozostanie na obecnym poziomie.
/ .* / 2004-12-30 19:15
Juz sie pojawją na całe szczęscie np auta napedzane wodorem... wodór to bardzo tani surowiec poniewaz można pozyskiwac go z wody. To chyba najleprzy z projektów o jakich slłszałem

Najnowsze wpisy