Forum Forum dla firmKadry

Rosną pensje i zatrudnienie w firmach

Rosną pensje i zatrudnienie w firmach

Money.pl / 2008-02-22 14:09
Komentarze do wiadomości: Rosną pensje i zatrudnienie w firmach.
Wyświetlaj:
tatazzz / 2008-02-22 14:09 / Bywalec forum
Może komuś rosną pensje ,jednak mnie pensja urosła z chwilą kiedy z 8-u godzin zaczałem pracować po 12-13 godzin dziennie -wzrost 300zł.
Dlaczego media podają statystyki a nie żeczywistosć i uwarunkowania.Wtedy informacja byłaby rzetelna.
Jak tak wygląda wzrost to tylko patrzeć jak niedługo będę z materacem chodził do pracy i będę miał podwyżke nastepną o 300zł tylko mój czas pracy będzie wynosił 16 godzin i jaki sens będzie miało życie w tym kraju.
Banda pajacy rzadzi i życie będzie wyglądać jak jeszcze większa wegetacja jak w tej chwili.Czas pomyśleć o zmianach bo tak dalej być nie moze.
szmitka1 / 83.1.81.* / 2008-02-29 01:24
prawda święta PRAWDA współczucia DLA RODZINY czy rząd widzi chyba nie ,niech przyjdzie jeden z drugim i popracuje 1 miesiąc za pensje głodową
A Kaczorek ma motorek / 79.184.48.* / 2008-02-24 21:41
Takie podwyższki nic nie dają. Co z tego że ktoś dostanie z 300zł więcej, jak w ogólnym rachunku po podwyżkach cen miesięcznie wyda 400zł więcej .Zawsze tak było ,dawali z łachy jak byli przypięci do muru a potem podwyszali akcyzami podatkami i innymi by wyjść na swoje.Wynagrodzenia w Polsce są bardzo niskie biorąc pod uwagę ceny i fakt tego że jesteśmy krajem Uni. Ktoś zapomniał w tym wszystkim że Polska podpisała zobowiązania w obec Uni i Obywateli własnego kraju . Podwyższki cen naszym władzą poszły gładko ,zmiany prawa już gorzej ,a jeszcze gorzej z jego przeszczeganiem natomiast w zapewnieniu minimum socijalnym,płacowym coś naszym władza ciągle sie wydaje że jeszcze nie jesteśmy w Uni . Panie Tusk ile powinna wynosić ninimalna renta w Polsce? a ile Emerytura? a ile godzina pracy neto? Przecież należymy do Uni podpisaliśmy zobowiązania A może autor Money tego artykułu napisze kolejny artykuł o minimu płacowo socjalnym w Uni temat dość interesujący i na czasie Pozdrawiam
mochamed / 89.25.140.* / 2008-02-23 11:58
witam kolega tatazzz ma rację można pracować w tym kraju i g...........o z tego mieć zaleje nasz rynek pracy transer ludzi ze wschodu.Ja pracuje w biurze i wykonuję na stanowisku pracownika biurowego wiele dziwnych prac aż człowieka korci żeby zgłosić ten fakt do PIP-u ale człowiek jest lojalny.

Najnowsze wpisy