Forum Polityka, aktualnościKraj

Rostowski: Gdyby PiS wygrał wybory, Kaczyński byłby ministrem od wszystkiego

Rostowski: Gdyby PiS wygrał wybory, Kaczyński byłby ministrem od wszystkiego

Wyświetlaj:
Botycki / 212.106.29.* / 2011-09-09 16:43
A co w tym złego? Komasacja resortów to bardzo dobre rozwiązanie. Zaoszczędzi się, odpędzi nierobów i nieudaczników od koryt i w ogóle łatwiej nad wszystkim zapanować.
niezrzeszony / 2011-09-09 20:47 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
No właśnie. Stalin potrafił, to Kaczyński nie poradzi?
ździcho / 178.42.52.* / 2011-09-09 14:25

Czasami sobie myślę, że ten rząd - gdyby Jarosław Kaczyński, PiS miał wygrać wybory - byłby dość dziwaczny: premier Jarosław Kaczyński, minister finansów Jarosław Kaczyński, minister zdrowia Jarosław Kaczyński, minister edukacji narodowej Jarosław Kaczyński, rzecznik rządu prawdopodobnie Adam Hofman

Ciekawe czemu pan Rostowski nie birze pod uwagę takiej opcji, że Kaczyński po wygranych wyborach pójdzie na układ z Platformą, SLD i PSLem i spośród nich zbierze swoja ekipę, a swoich podopiecznych pozostawi na lodzie. Przecież to jest oczywiste, ze jak zdobędzie swoje upragnione stanowisko, to całą resztę będzie miał już w dupie i będzie mu wszystko jedno z jakich opcji będą pochodzili ministrowie.
Botycki / 212.106.29.* / 2011-09-09 16:40
Tu nie o ciebie idzie, więc zajmij sie swoim straganem z kapustą.
Elendir / 2011-09-09 11:41 / Łowca czarownic
Jak na jeden artykuł całkiem sporo trafnych uwag. Widać toteż zresztą po reakcji PiSowiaków na forum poniżej - złość z kompletnym brakiem umiejętności polemiki.
zby79 / 2011-09-22 16:01 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Rostowskiemu przeszkadza merytoryczna dyskusja? Dziwi mnie to, że już w tym momencie Rostowski musi znać kandydata na ministra finansów. Może PiS nie chce się deklarować ze względu na przyszłego koalicjanta? A PO już ma program? Bo mało się nim chwalą.
Elendir / 2011-09-23 17:31 / Łowca czarownic

Rostowskiemu przeszkadza merytoryczna dyskusja?

Skąd taki wniosek?

Dziwi mnie to, że już w tym momencie Rostowski musi znać kandydata na ministra finansów.

Nie wiem czy Rsotkowski musi, ale ja jako wyborca to jak najbardziej chciałbym się dowiedzieć kto to miałby być. Partia która nie potrafi przedstawić swojego kandydata na podstawowe role w państwie moim zdaniem nie traktuje poważnie wyborców.

A PO już ma program? Bo mało się nim chwalą.

Zajrzyj na stronę PO - jak będziesz chciał to na pewno coś znajdziesz.
JanuszPOlikot / 2011-09-08 14:18 / Tysiącznik na forum
I ty człowieku jesteś ministrem finansów.......?...........POrażka....!!!!!
@@@ / 89.68.115.* / 2011-09-08 13:56

w której z pełną odpowiedzialnością przedstawiciele różnych partii czy formacji politycznych przedstawiają swoją analizę, ale i swoje propozycje - zaznaczył minister.

Jezeli te swoje obiecanki Tusk w sejmie wypowiadal z pelna odpowiedzialnoscia to czekami na to ze poniesie wreszcie odpowiedzialnosc ze te klamstwa.
Bąk12 / 2011-09-08 14:05 / Bywalec forum
A tak za rządów PO , mamy wielu ministrów od niczego!! Banda NIEROBÓW!!
arch / 2011-09-08 15:05 / Tysiącznik na forum
Pracują i to ostro ,

"Polska musi przyjąć euro tak szybko jak to możliwe" ,08.09.2011 - POwiedział prezydent Komorowski w rozmowie w Radiu Tok FM.

Najnowsze wpisy