Forum Polityka, aktualnościPolityka

Rozłam w Platformie za sprawą Rokity?

Rozłam w Platformie za sprawą Rokity?

Money.pl / 2006-11-20 22:54
Komentarze do wiadomości: Rozłam w Platformie za sprawą Rokity?.
Wyświetlaj:
keskese / 2006-11-20 23:11 / Reprezentacja Polski
przed południem tusk powiedział że jest otwarty na współpracę z lewicą jak i PRAWICĄ. A po południu skrytykował Rokitę że ten współpracy chce z PIS...
Tusk powiedział że chce odsunąć od władzy PIS żęby zaraz powiedzieć że jest otwarty na współpracę z każdym...

Czy ten człowiek wie o co mu chodzi ?? Przecież elektorat całkowicie zgłupiał !!! Nie poparł borówki a chce PIS odsunąć od władzy. Teraz Rokitę ukąsił bo ten poparł kandydata PIS. Ponoć w PO jest demokracja. chyba demokracja ludowa. Co to za rodzaj polityki tusk uprawia?? co to za styl ?? pijany mistrz ??
jliber / 82.210.134.* / 2006-11-20 23:29
Dobra stary już się tak nie podniecaj. Dobrze wiesz że w PiSie nawet takie rzeczy są nie do pomyślenia, są tylko Kaczki i służba. Jak tak bardzo jesteś za pluralizmem wewnątrz partii politycznych to powinieneś być za Jednomandatowymi Okręgami Wyborczymi, tak aby liczył się głos na człowieka zamiast na partię. Tylko tak można skończyć z mafijnością partii. Tylko jedna partia ma JOW w swoim programie, zgadnij która osiołku. Umiesz wymówić P O ?
hurl / 83.18.177.* / 2006-11-20 23:52
..a "osiołku" umiesz wymówić U P R ?
CS / 83.31.130.* / 2006-11-20 23:48
taki mądrala a myli jow z wyborami większościowymi
keskese / 2006-11-20 22:54 / Reprezentacja Polski
janek już wyszedł z szoku i zaczyna myśleć roztropnie. Niestety jeszcze w większości są ci jadem syczące grzechotniki lub cymbały brzęczące a la tusk. A co do tytułu to rozpad PO przez rokitę suponuje że koleś popierając kandydata PIS złamał jakąś zasadę. A co politycy PO w lubelskim ?? Oni się dogadali w sprawie koalicji POPIS w sejmiku i radzie miasta. Oni są ok ?? No ale chyba PO bedzie kogoś popierać lub wybierać do koalicji ?? Kiedyś się w końcu trzeba zdecydować. A jak w dolnośląskim schetyna zaprosi SLD do koalicji to może złamania tabu nie będzie ale połowa elektoratu się obruci od partii. Tusk z Komorowskim już nawet nie syczą i ujadają na koalicję, Zaczynają też kąsać swoich... Choroba zamiast zanikać zwiększa swoją siłę...
cymbał2 / 213.102.142.* / 2006-11-23 18:06
Cymbały, mój drogi keskese, to ludzie którzy nie znają się na regułach ortograficznych a zabierają publicznie głos. :-)
keskese / 2006-11-29 20:23 / Reprezentacja Polski
cymbały to kaleko osoby, które nie potrafią sklecić dwóch zdań komentarza dotyczącego najnowszych doniesień a oceniają innych ortografię... pozdrawiam ciebie cymbale do kwadratu... dzięki za przypomnienie mi o błedach - ale chyba domyślasz się gdzie mam twoje nic nie wnoszące do dyskusji opinie na temat literek.

Najnowsze wpisy