Forum Polityka, aktualnościKraj

Rząd znalazł 17 miliardów. Minister Klich zostaje

Rząd znalazł 17 miliardów. Minister Klich zostaje

Wyświetlaj:
sdfas / 77.65.101.* / 2009-07-27 14:08
nagle znalezienie 17 miliardow zlotych pokazuje skale niegospodarnosci rzadu (za innej partii byloby tak samo) - co staloby sie z tymi pieniedzmi, gdyby kryzysu nie bylo?
Mam nadzieje, ze oszczednosci bedzie ciag dalszy...
tereferekuka / 83.20.26.* / 2009-02-03 18:02
Obama walczy o każdego dolara kredytu, aby rozruszać gospodarkę, a ta "Doda" chce dobić polską gospodarkę !!
ciekawe kto mu to zlecił ??
Roman K / 2009-02-03 17:52 / Bywalec forum
Mysłałem,że ta ekipa zna się na finansach i gospodarce ale się bardzo myliłem. Jedyne co potrafią to dzięki przychylnym- niby wolnym i niezaleznym mediom z założenia bo prywatnym , które mają swoje interesy do załatwienia jak choćby zniszczenie konkurencji czyli TVP,a do czego zmierza ta ekipa wmówić ludziom, że jest inaczej jak w rzeczywistości.
Zobaczycie wkrótce ile będzie wart ten "happy end" w realu ,a tymczasem żyjcie dalej w świecie wirtualnych marzeń i odbiegającej od rzeczywistości sielance kreowanej przez niektóre media jak to tylko spowalniamy.
Szkoda nawet więcej pisać na temat poczynań finansowo gospodarczych tej ekipy bo życie wkrótce pokaże jacy naprawdę są cieńcy. Szkoda tylko ,że wiele osób tą nieudolnośc i niewiedzę ekonomiczną rządu odczuje na własnej skórze tracąc miejsca pracy jak Polska długa i szeroka.
Bankier_7 / 2009-02-03 18:11 / portfel / Punktator
Witam,
A czy pomyślałeś choć przez chwilkę co było by gdyby teraz w rządzie zasiadali ludzie z poprzedniej ekipy, którzy nie znają się wogóle na gospodarce?
Naprawdę mamy światowy kryzys finansowy i dla wszystkich przyszły złe lub gorsze czasy,które musimy jakoś przeżyć!
.
Roman K / 2009-02-03 18:37 / Bywalec forum
jeśli powątpiewasz w moją ocenę to wystarczy wpisać w szukaj na forum mój nick i poczytać w historii te moje komentarze w odniesieniu do poszczególnych czy to wydarzeń, czy spraw gospodarczych jak i kursu walut i notowań gieldowych oraz polityki pieniężnej ale nie same tylko łacznie z artykułem którego one dotyczą. szczególnie polecam dotyczące giełd i sytuacji gospodarczej sprzed blisko 1,5r
Jeśli przeczytasz odpowiesz sobie kto mial rację.
w mojej ocenie uważam, że ta ekipa jeśli nie jest gorsza w te klocki to co najwyżej równorzędna poza umiejętnościa pijaroską w której bije wszystkich o kilka klas, ale wszystko do czasu bo jakże długo można sprzedawać kiepskie informacje jako dobre wiadomości kiedy życie to wkrótce zweryfikuje.
Na portalu WP jest jakiś artykół o wykorzystaniu środków uniknych. Choć autorstwa GP to dane podane są prawdziwe. Przeczytaj i sprawdż sam ,a się żdziwisz.
Pozdrawiam
Elendir / 2009-02-04 21:36 / Łowca czarownic
Co dokładnie chciałbyś zarzucić odnośnie finansów i gospodarki? Uważasz że cięcia są niewłaściwe? A czym Twoim zdaniem objawia się ten niewiarygodny PR?
tereferekuka / 83.20.26.* / 2009-02-03 18:27
musimy ??
chyba nie wszyscy, jak widać po "rządach" pani Kopacz :-((((
ABW1 / 83.29.55.* / 2009-02-03 18:36
Proponuję żebyś to właśnie ty tereferkuka zastąpił całą świtę Pani Kopacz. Dasz radę !!!Prezes ci pomoże a jak będzie źle to może Ojciec Dyrektor cię wesprze, ale na gotówkę od niego to bym raczej od niego nie liczył:))))))
tereferekuka / 83.20.26.* / 2009-02-03 17:51
Ciekawe czy jak mu się nie uda, to będzie miał chociaż tyle honoru co Madoff ?
marek 19.53 / 83.24.32.* / 2009-02-03 17:41
A gdzie znalazł, jeśli można spytać. Do zaiste cudowne. Trzy dni, lekkie "przykręcenie imadła" i mamy.

Królik z kapelusza.
tereferekuka / 83.20.26.* / 2009-02-03 17:46
Mamy ??
kolejna ściema Donalda" Dody" Tuska
tereferekuka / 83.20.26.* / 2009-02-03 17:41
zniszczyć resztki polskiego przemysłu zbrojeniowego, to jest powód do tego głupkowatego uśmieszku ?
Pewnie dostał takie zlecenie od przyjaciół dziadka ?
pluto85 / 84.38.99.* / 2009-02-03 16:29
Brawo za ta konsekwencje, jest to dzialanie dlugofalowe i to trzeba przyznac. Obawiam sie jednak ze przyjdzie kolejny taki PiS i na jednym tylko posiedzeniu od reki wyda 7 mld rocznie, obramuje to stosownymi przepisami i przy kolejnym kryzysie bedziemy w tym samym miejscu, miejmy jednak nadzieje, ze przyszli rzadzacy beda bardziej odpowiedzialni.
marek 19.53 / 83.24.32.* / 2009-02-03 17:23
Zastanów się co piszesz.
Jak kochasz Tuska, to to napisz wprost - twoja sprawa.

Nie bij jednak braw. Konsekwencje długofalowe będą raczej katastrofalne. 2 mld w nauce to kompletne dno.
8 mld w obronności (5 teraz i 3 roku ubiegłym) to katastrofa. Jak padnie jeden Bumar i ulegnie wyprzedaży to padnie cała zbrojeniówka i firmy związane. A tego przez lata się nie odbuduje.
O drogach (mimo zapewnień) praktycznie możemy zapomnieć.

Powiedz mi, zachwycony pluto85, czy budżet był tak źle skonstruowany czy nagle wzrosły wydatki. Bo dotacje unijne, o czym pisano z entuzjazmem, wzrosły w złotych wraz ze wzrostem kursu.

Zamiast bić brawo to idź do babci, przeproś ją - może dostaniesz miskę zupy.
zrozpaczony / 213.158.199.* / 2009-02-03 16:35
a dlaczego przyszli rządzący?, to ci to nie będą wiecznie?. Opuszczą nas w biedzie? długofalowo?

Najnowsze wpisy