Forum Polityka, aktualnościPolityka

Samorządowe gierki PiS-u

Samorządowe gierki PiS-u

Money.pl / 2006-11-15 12:26
Komentarze do wiadomości: Samorządowe gierki PiS-u.
Wyświetlaj:
waćpan / 83.17.92.* / 2006-11-16 10:33
platforma z sojuszem juz miała nie tak dawno współprace za Piskorskiego. I tez wtedy był w platformie Komorowski Myślę, że wystarczy aby z platformy odszedł Komorowski, Tusk i Schetyna i wszystko w Polsce nabierze zupełnie innego charakteru. Komorowski nie może wybaczyc Kaczyńskiemu, tego że to własnie Kaczynski a nie on Komorowski wybudował Muzeum Powstania Warszawskiego. Zawiódł swoich przodków strasznie. Mając takie możliwości , był ministrem MON, a koleś Piskorski był prezydentem Warszawy i nic nie zrobili w tej sprawiea obchody rocznicowe powstania za ich kadencji były żenująco skromne !! Od tej pory Komorowski ma alergię na Kaczyńskiego zamiast winić samego siebie za skandaliczny brak zaangażowania. Moim zdaniem to juz na prawde wystarczy , prawie dwie dekady gadulstwa Komorowskiego bez konkretnych sukcesów. On jest chyba najwyżej opłacanym PR-owcem w Polsce.
nadgob / 83.19.174.* / 2006-11-16 13:09
Jeśli z PO mają odejść pewni ludzie , to z PiS również. Musi odejść Kaczyński, Jurek, Kuchciński, KurskiCymański.
To oni psują wizerunek PiSu.
wezyzyr / 212.76.33.* / 2006-11-16 12:29
nie mów, że nic nie zrobili bo osiągnięciem jest most 2x droższy niż w kosztorysie a krótszy o 300m; tunel, który odciął wjazd na ten most. Remont jednej nitki ul. JPII pół roku. Druga to tylko 2,5 miesiąca ale tobył ten prezydent, który nie znał się na inwestowaniu i nie wiedział, że trzeba robić to długo. Za to wiedzieli ci inspektorzy miasta od mostu Gdańskiego, którzy dostawali pensję w zależności od czasu trwania remontu to i trwał trwał i trwał.
A TVN ogłosił klęskę PiS w Warszawie tylko niestety PKW nie podzieliła zdania symatyków PO. Lenin zwykł mawiać dezinformujcie, dezinformujcie.
bobabzdet / 2006-11-16 08:29
myślałem że pisowi śmierdzi wszystko co ma związek z postkomuną - co do elektoratu to się myliłem
cel uświęca środki
czater / 2006-11-15 12:26 / Tysiącznik na forum
PIS potrzebuje PO tylko po to zeby moc na kogo pozniej zwalic wine za niepowodzenia.

Najnowsze wpisy