Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Sarkozy do Turków: Nie chcę was w Unii

Sarkozy do Turków: Nie chcę was w Unii

Money.pl / 2011-02-26 08:31
Komentarze do wiadomości: Sarkozy do Turków: Nie chcę was w Unii.
Wyświetlaj:
Niech moc będzie z wami / 178.37.169.* / 2011-12-22 22:00
Szczerze to mam w dupie w co wierzą ważne jakimi są ludźmi panowie katolicy przypomnijcie sobie o zbrodniach ludobójstwa kościoła waszego w imię krzewienia wiary i religii. Podczas wypraw krzyżowych krzyżowcy zjadali niemowlęta to są fakty a w piśmie co stoi ?.
Może najpierw poczytajcie o winach swoich uderzcie się w piersi i padnijcie na kolana przed obliczem swego Pana tylko kto jest waszym panem.

Kościól ta "nierzadnica Babilońska"
Czy Jezus Chrystus który swym życiem dal swadectwo niesprzedajności nie przekupności i miłości do nieprzyjaciół.


O wy którzy sie tu tak rozpisujecie nad islamem przypomnijcie sobie jakie srodki walki stosował Saladyn Wielki a jakie jego nastepcy i dla czego ?
Co zrobili krzyżowcy po zdobyciu Jerozolimy?

Bo cały problem leży w historii i zachłanności rzymu i papierzy wierzących w złoto.

Ja turków dla jasności nie lubię i to wynika z tej samej tempoty i zapatrzenia na trzęsących sie pałajacych rzadza nienawisci klechów ta sama.

Gdzie jest istota wiary miłuj bliźniego swego jak siebie samego.
Jesteście narzędziami w rekach kleru któremu już od dawna wojna religijna sie marzy ANDERS BREVIK to iskra od niej płomień rozgorzeje.

A wy zostaniecie jak te "kamienie przez boga rzuceni na szaniec" ambicji książąt kardynałów i ich wewnętrznych rozgrywek.
Wapniak / 2011-12-02 01:50 / Tysiącznik na forum
Oby nie przyszli do Francji...z Niemiec.
double agent sc / 99.234.78.* / 2011-11-26 06:11
Historia mówi nam, że tzw ludy tureckie zamieszkiwały od Mongolii po Albanię. W tzw okresie otomańskim narody podbite przez Turkw cierpiały najbardziej a okrucieństwo Turków było wyjątkowe. W samych Niemczech szacuje się ich od 4 do 5 mln. Dużo ich powróciło z Niemiec do rodzinnego kraju i stanowią obecnie trzon fanatycznych frakcji muzułmańskich. Oni są właśnie za przywróceniem potęgi tureckiej takiej jak za kalifatu otomańskiego. W obecnych czasach przyjęcie Turcji do unii oznaczałoby bezwzględne przejęcie kontroli ekonomicznej nad wschodnią częścią Europy oraz masowy napływ Muzułmanów do krajów o religiach chrześcijańskich. My tego nie chcemy. Turcy won z unii.
T. / 81.190.72.* / 2011-11-25 20:54
Turcy , to kolejna kula u nogi kulejącej już "UE" . Poza tym nie to wyznanie religijne w tym obszarze.
Bernard+ / 188.117.142.* / 2011-11-25 17:09
http://www.tvn24.pl/0,1714354,0,1,turcja-bombarduje-kurdyjskich-separatystow,wiadomosc.html. Wydaje się, że krwawy konflikt Turecko Kurdyjski nie jest nam w Europejskim Obszarze wolnego przemieszczania się ludzi i towarów potrzebny, bo nie wiadomo co moze zdesperowanym Bojownikom Kurdyjskim strzelić do głowy jeżeli jako obywatele Tureccy będą mogli swobodnie podróżować po całej Europie.
mark02 / 2011-11-26 08:04
a ja jestem troszkę podzielony jeśli chodzi o Turków, bo macie rację nie są oni nam potrzebni w UE, wiadomo ich religia i poglądy nijak mają się do naszych europejskich standardów, ale w dobie globalizacji i poszanowania człowieka, nie bądźmy rasistami, ale jak Turcy chcą zamieszkiwać tereny obcych państw powinny się dostosować do porządku i zasad w nim panujących.
MarcoCiekawski / 94.42.120.* / 2011-02-26 11:14
Plus dla niego... nie popełniajmy tego błędu co z Rumunią
daro344444 / 2011-02-26 08:51 / Bywalec forum
pracując w irlandii miałem wątpliwą przyjemność pracowania z tymi brudasami,TO LENIE OBIBOKI ,NIE LICZĄC POLAKÓW I SKOŚNYCH TO NAJGORSZA NACJA W EUROPIE( MIAŁEM DO CZYNIENIA Z WIELOMA NACJAMI)
sin (d) bad / 62.148.66.* / 2011-02-26 08:31
Turcja staje się minimocarstwem gospodarczym co uderza w globalplan mocodawców pana S.
Natter / 2011-02-26 14:10 / Tysiącznik na forum
Turcy nie są tacy islamscy jak arabowie.Może i niekrórzy są pracowici ale zgadzam się z daro.Też pracowałem z Turkami w wiekszości to byli kombinatorzy i symulanci szukali przy każdej okazji by być na zwolnieniu lekarskim.narazie , nadmieniam nie widzę Turcję w tym dziesięcioleciu w Unii .Pózniej ? To Unia się rozleci .Ten zbiurokratyzowany Sowchoz nie ma racji bytu.
T. / 81.190.72.* / 2011-11-25 20:49

Unia się rozleci .Ten
zbiurokratyzowany Sowchoz nie ma racji bytu.

Zgadza się. RWPG też się rozleciało ,ale Niemcy i France zawsze będą razem.

Najnowsze wpisy