Forum Polityka, aktualnościKraj

Sejm wezwał prezydenta do podpisania Traktatu z Lizbony

Sejm wezwał prezydenta do podpisania Traktatu z Lizbony

Wyświetlaj:
obywatel RP / 81.210.19.* / 2009-01-26 09:14
Koalicyjni "panowie posłowie" robią z siebie zbiorowego błazna? To już im Palikot nie wystarcza? Przecież po odrzuceniu Traktatu przez Irlandczyków sprawa jest BEZPRZEDMIOTOWA. I co tu jest do podpisywania?
Gall# / 213.158.196.* / 2009-01-25 18:06
A ja wzywam sejm, żeby zaczął sznować konstytusję i wolę głowy państwa
quasimodo/lala / 151.92.176.* / 2009-01-26 11:43

konstytusję i wolę głowy państwa
- a którą wolę??? Bo o ile dobrze pamiętam główka państwa walczyła o Traktat jak lew, ogłaszając zwycięstwo po uzyskaniu (małej) części tego co chciał Lechu? A teraz tupie nóżką jak małe dziecko i obrażony nie podpisze bo brata nie ma w rządzie i nie ma komu zameldować wykonania zadania?
-)))
Niech się wypcha, za chwilę będą wybory i wszystko wróci do normy...
Pajchiwo / 2009-01-24 08:06 / Tysiącznik na forum
I strasznie się pewnie Prezydent tym przejął LOL
zorro25 / 81.190.141.* / 2009-01-23 17:18
Skoro Popaprani nie mają nic innego do roboty to niech wzywają, niech wzywają codziennie, a Kaczor powinien to olewać.
quasimodo/lala / 151.92.176.* / 2009-01-26 11:38
No właśnie...Dlatego nigdy nie zagłosuję na PIS...Nie wiecie co oznacza współpraca, kompromis i wzniesienie się ponad własną złośliwość...
Żenujący prezydent i tacyż wyborcy.
j-eż / 89.77.217.* / 2009-01-23 14:32
Jeśli ktoś chce być w Niemcczech to niech raczcej sam wyjedzie a nie namawia całego narodu do zmiany obywatelstwa.
warionek / 130.230.50.* / 2009-01-23 14:10
Moheru mamy najwiecej na swiecie
dostatek / 213.158.199.* / 2009-01-24 17:39
a i PeOfilów nie brakuje...
pawelf / 80.53.183.* / 2009-01-23 13:41
Kaczynski mimo wszystko ma racje w swojej argumentacji-po co podpisywac cos co mialo byc ratyfikowane przez wszystkie kraje,skoro Irlandia odmowila ratyfikacji...Konstytucja unii europejskiej na dzis z powodu Irlandii nie moze wejsc w zycie.
"Akty strzeliste" sejmu to wg mnie tylko pusta frazeologia..
teraz POland / 212.244.186.* / 2009-01-23 13:36
To nowy standard uprawiania polityki. Rządzenie poprzez histeryczne wezwania i łapanie za słowa:)
KAP / 2009-01-23 12:52 / Tysiącznik na forum
spieprzej dziadu bo dostaniesz sie na krótka liste zaraz za malpa w czerwonym..
KAP / 2009-01-23 13:52 / Tysiącznik na forum
sorki, wyszly trzy wpisy przez zawieszenie sie sieci,
hmhm / 213.158.199.* / 2009-01-24 17:42
co się wku... palancie - to jedno, a drugie Pazik ci się raczej obwiesił
KAP / 2009-01-23 12:51 / Tysiącznik na forum
spieprzaj dziadu bo dostaniesz sie na krótka liste zaraz za malpa w czerwonym..-:)
KAP / 2009-01-23 12:51 / Tysiącznik na forum
spieprzej dziadu bo dostaniesz sie na krótka liste zaraz za malpa w czerwonym..-:)
?! / 2009-01-23 15:35 / Tysiącznik na forum
A któż to ten traktat wynegocjował, czy czasem nie bliźniaki K. ??? Wiec idąc tym tropem PiS, to SPRZEDAWCZYKI!!! Epokowe odkrycie.
J-eż / 89.77.217.* / 2009-01-23 16:27
Wynegocjowanie takiego traktatu to zdrada Polski
?! / 2009-01-27 11:06 / Tysiącznik na forum
PiS, to zdrajcy! Dzięki za potwierdzenie.
~Kris / 2009-01-23 12:49 / Tysiącznik na forum)
W referendum, w którym wzięło udział ponad 50% obywateli, głosowaliśmy za wejściem do UE.
Czy tą większość można nazwać sprzedawczykami?
Jeśli coś sprzedajemy, to mamy pełne prawo to zrobić.
alcabon / 2009-01-23 12:51
nie za wejściem do takiej UE głosowałem. Niech mi pozwolą jeszcze raz zagłosować.
KAP / 2009-01-23 13:01 / Tysiącznik na forum
a ja nie za takim prezydentem. proponuje go wyrzucic na zbity .....
KAP / 2009-01-23 13:07 / Tysiącznik na forum
w zyciu nie... chodzi o ilustracje zasady. ale chetnie sluze przykladami osób z którymi kłócilem sie przed wyborami i teraz juz rozumieja o co mi chodzilo. dokonalismy wyboru wiec musimy ponosic tego konsekwencje. dla jednych jest to euro dla drugich produkt Jarka pod nazwa niezalezny prezydent.
alcabon / 2009-01-23 13:24
Jarka wybrali na jasnych zasadach a nam wmawia się że wybierając reklamowany przez nich produkt tj. swobodny przepływ towarów i usług itp. wybraliśmy też wiele innych rzeczy o których nie wspominali i nie mówili. Nie głosowałem za centralnie sterowanym molochem ( tym razem z zachodu) i odebraniu polskim obywatelom możliwości decydowania o swoim państwie, nie głosowałem za likwidacją zł. Moze jeszcze niedługo sie dowiem że głosując za wejściem Polski do UE głosowałem za odebraniem mi domu i oddaniem go dawnym niemieckim właścicielom.
Nie wciskaj mi kitu głosowali na Jarka (ja nie) to teraz mają decyzje Jarka ale nie opowiadaj bzdur że głosując za przystąpieniem polski do UE zgodziliśmy się na rezygnacje z suwerenności. Jarek będzie kilka lat a te sprzedawczyki będą nam jeszcze długie lata twierdzić ze jakaśtam decyzja bezpośrednio wynika z referendum akcesyjnego. Jakoś w Irlandii pozwolili ludziom się wypowiedzieć i odpowiedź była jasna. U nas się boją że będzie to samo. Teraz ta banda złodziei będzie chciała w Irlandii przeprowadzać referendum do skutku. To ma być demokracja? To ma być wolność?
~Kris / 2009-01-23 14:26 / Tysiącznik na forum)
Nie uważam integracji z UE za utratę suwerenności. Nie będzie suwerennej Polski, ale będzie suwerenna Unia, której jesteś pełnoprawnym obywatelem. Prawo Unijne jest w swojej koncepcji bardziej liberalne niż prawo polskie, więc zakres Twoich swobód będzie większy niż teraz.

Tu, gdzie leży nasz kraj, nie ma miejsca na mocarstwo polskie. Każdy, kto śni o potężnej suwerennej Polsce, ulega zabójczej iluzji, która regularnie, od kilkuset lat, doprowadza do katastrofy.
jestem za UNIĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! / 151.92.176.* / 2009-01-23 13:52
No widzisz, każde ma swoje racje...Ja patrząc jak rządzą Polacy Polakami, jak się kłócą, szpiegują, szukaja haków, śmieją nawzajem z własnych potknięć, jak niektórych cieszy kryzys i niedola narodu, jak niszczy się autorytety i jak łatwo pluć ludziom na ludzi którzy walczyli o wolność (słowa) niejednokrotnie płacąc za to wysoką cenę, jak nie potrafią współpracować, szanować się nawzajem, doceniać swojej wartości, historii i wyborów większości, jak łatwo przychodzi chamstwo i prostactwo i wśród polityków i zwykłych ludzi mogę powiedzieć jedno, JESTEM OBIEMA RĘKAMI ZA UNIĄ, JESTEM ZA TYM ABYŚMY BYLI 52 STANEM AMERYKI, CZĘŚCIĄ NIEMIEC, IRLANDII, CZECH czy czegokolwiek! Podzielić ten zawistny, nienawidzący się nawzajem, małostkowy kraj jak za zaborów i przynajmniej będzie jedność i jakiś wspólny cel, bo teraz jak się czyta te fora to się rzygać chce nad Polską i Polakami...
alcabon / 2009-01-23 14:09
Tylko, ze w USA stany mają więcej do powiedzenia o tym jak ma wyglądać u nich prawo niż będzie miała Polska. Jeśli jesteś za takim ubezwłasnowolnieniem Polaków to może po prosu zrzekniesz się prawa do decydowania o samym sobie. Pojedziesz sobie do Afryki i znajdziesz sobie Pana.
To, że ta ubecka banda sprzeda Polskę nie oznacza wcale, że się od nich odetniesz. Teraz będą sobie robić z Ciebie pośmiewisko siedząc w Brukseli. Przecież nie oddają Polski za darmo. nie dlatego im tak na tym zależy żeby na tym stracić;)
KAP / 2009-01-23 13:50 / Tysiącznik na forum
Glosujac za UE zgodzilismy sie na integracje z UE. Wg mnie jest to jedyna opcja zabezpieczajaca nas w swiecie globalnych mocarstw-korporacji na przyszalosc. Nie mozemy brac kasy i mówic ze naszych zobowiazan nie wykonamy. Poza UE Polska moze sprzymierzyc sie ze,,, Szwajcaria chyba. W samotna silna Polske nie wierze. Po prostu jestesmy za biedni i lezymy w dosc 'ruchliwym' militarnie miejscu miedzy Rosja a Zachodem Europy. Ja wybieram Europe. Co do Irlandii to nie ma zakazu powtornego referendum jesli sie nie myle. Tak samo jak co pare lat wybieramy prezydenta i mozemy istniejacego zmienic.
alcabon / 2009-01-23 14:01
A kiedy będzie powtórne referendum akcesyjne? Moze tym razem Polacy juz nie zagłosują na TAK. Idąc twoim tropem powinniśmy niedługo po tym jak zagłosowaliśmy na tak jeszcze raz głosować. A otem jeszcze raz i jeszcze raz aż za którymś razem okaże się że zagłosowalibyśmy na NIE. Wtedy oczywiście przestalibyśmy głosować bo i po co. (Tak by to wyglądało patrząc na sprawę z drugiej strony)

Najnowsze wpisy