Forum Forum inwestycyjneFundusze

Semper Liberum – najnowszy projekt DSA Investment

Semper Liberum – najnowszy projekt DSA Investment

19dariusz73 / 37.148.163.* / 2014-07-15 08:19
Podobno jeszcze w tym miesiącu do sprzedaży wejdzie nowy produkt, który ma być odpowiedzią na krytykę poprzednich planów. Czy ktoś słyszał już jakieś informacje na ten temat? W jaki sposób ma być bardziej opłacalny od dotychczasowych planów inwestowania?
Wyświetlaj:
bona_nza / 2015-10-24 21:19
1.Semper sprzedaje tylko DSA , tak to prawda bo w AXIE to się nazywa Nowy Selekt , identycznie to samo tylko nazwa inna. 2. Nie ma opłat likwidacyjnych , jest tylko kaucja 1-go roku , która powoduje że klient w razie rezygnacji traci po pierwszym roku 100%, po drugim roku 50% , po 3 roku 33% , po 4 roku 25% itd. 3.Dają dobre zarządzanie , tylko nie biorą żadnej odpowiedzialności za to zarządzanie, wymagają od klienta oświadczenia , że wszelkie decyzje inwestycyjne podejmuje on na własne ryzyko …itd. ALE NA SZCZĘŚCIE MOŻNA ZREZYGNOWAĆ W CIĄGU 45 DNI od momentu podpisania, i ja tak zrobiłam i czuję wielką ulgę !
Karolina5476 / 5.79.204.* / 2015-10-19 13:07
Ja też tego konkretnego produktu nie znam ale miałam kontakt z DSA i wiem, że to uczciwa firma. Doradcy są profesjonalnie przygotowani i mają wiedzę. Biorąć to pod uwagę myślę, że DSA przygotowało dobry produkt.
dorka101 / 2015-10-30 23:22
Jestem doradcą finansowym w DSA i mogę zapewnić, że produkt Semper Liberum jest bardzo bezpieczny. Każdy go chce mieć z kim się spotykam i przedstawię mu takie właśnie rozwiązanie, aby móc choć trochę odłożyć, a tym samym zaoszczędzić i się zabezpieczyć finansowo na przyszłość. Warunki bardzo korzystne i elastyczne. Jedyny MINUS albo KOSZT każdy interpretuje jak chce :) że zerwanie polisy przed 10-tym rokiem wiąże się z utratą wpłaconej kwoty w pierwszym roku. Ale biorąc pod uwagę zysk to ten koszt jest nikł bądź zerowy bo i tak jesteśmy "DO PRZODU" bo przecież zarobiliśmy, prawda? i to nie mało!!!. Także rekomenduję to i szczerze zachęcam do kontaktu :)
Chętnie porozmawiam i się spotkam:
prezes2503 / 188.146.74.* / 2016-11-04 22:55
Zastanów się o czym mówisz i piszesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sorka102 / 83.4.159.* / 2015-11-03 21:46
A ty dorka101 jesteś z Bielska-Białej czy z Lublina ...?
dorka 101 / 5.172.252.* / 2015-11-08 08:47
poniżej jest komentarz "ostrożna 449" wiec cos w Semper Liberum jest ze ludzie chca ten produkt miec. Ja pracuje w Katowicach ale zajechanie gdzieś w Polskę i spotkanie się to nie problem. Jestem wszędzie 😊
Uwielbiam swoja prace,a najbardziej poznawanie nowych osób 😊 mega mnie to kręci i cieszy że taka mam fajna pracę która daje tyle możliwości. W razie pyt.polecam się 😊 DSA to nie tylko Bielsko czy Lublin. Pracowników maja wszędzie 😊 Wrocław, Rzeszów, Warszawa, Poznań itd.wiec działamy w każdym zakątku 😊
reginialda / 2015-11-06 21:34
Ona jest pewnie z Bielska-Białej bo tam jest najwięcej ŁOSI i JELENI , którzy łykają Semper Liberum jak młode pelikany , bez zastanowienia a potem będzie płacz i zgrzytanie zębów przez 10 lat.
dorka101 / 2015-11-08 10:26
heheh JELENI CZY ŁOSI nie obsługuję. Mam samych świadomych klientów i przed podpisaniem wniosku przedstawiam każdemu warunki, koszty oraz ryzyko z jakim ew.może się to wiązać. Więc nie wiem o czym mowa. A jeśli chodzi o samą firmę DSA to jedyna firma na rynku finansowym która prowadzi klienta przez całe 10lat trwania umowy za tzw. "rękę", po to aby właśnie zarobił, a nie stracił tak jak to często bywa w konkurencyjnych firmach oferujących polisy typu: Aviva, Aegon czy Skandia. Więc serwisu nie oferuje nikt prócz DSA i to nas wyróżnia spośród innych.
reginialda / 2015-11-08 20:01
Czy możesz rozwinąć o jakim serwisie piszesz i w jaki sposób firma prowadzi klienta za rękę ?
reginialda / 2015-11-08 20:49
polecam wszystkim klientom tej firmy ten post :
Sara DSA / 91.215.34.* / 2015-04-26 22:26 .

Witam. Pracowałam w tej firmie. Jak ktoś wcześniej napisał: Moi drodzy czytajcie umowy. Nie wiem czy wszyscy wiedzą, że w przypadku gdy klient ze chce zlikwidować Plan Inwestycyjne AXA Premia np po 3 latach, to jak klient otrzyma pieniądze (oczywiście pomniejszone o kwotę likwidacyjna itp) to DSA zwróci się do was już byłych agentów o zwrot prowizji za tego klienta. W moim przypadku tak jest. A nie pracuje tam już prawie 3 lata. Byłam z moją umową u adwokata i nic nie poradzisz. Co ciekawego, gdy rozwiązałam umowę agencyjną z DSA - od tego momentu moi klienci zostali bez jakiejkolwiek opieki, nikt do nich nie zadzwonił ani nie odwiedził w ramach "serwisu" żeby sprawdzić jak działa ich portfel inwestycyjny.
Reasumując dodam jeszcze, że przyjmują młodych ludzi zaraz po studiach i obiecują im złote góry. Często oferują też staże. Kuszą wycieczkami i nagrodami za sprzedaż.
Owszem zarobisz pieniądze ale własnym kosztem.
Własny samochód, telefon, laptop, koszty paliwa itd. Nikt Ci za nic nie zwraca. A jeszcze musicie się składać na wypłatę telemarketera który umawia Ci spotkania bo Pan "DyrektoR" nie ma. Żeby coś zarobić musisz mieć na start swoje pieniądze. Od zera nie masz szans. Wypowiadają się tu na forum agenciki(już Dyrektorzy ze względu na sprzedaż OFE), którzy są zadowoleni bo dorobili się na sprzedaży OFE po przez transfery klientów do OFE AXY. Niestety wszedł zakaz więc teraz sprzedają Plany Inwestycyjne o różnych nazwach (wystarczy wejść na stronę AXY w zakładkę produkty). Oczywiście DSA kusi klientów produktem AXY na warunkach DSA. Niby lepszym niż ten bezpośrednio od AXY - wcale tak nie jest! Oczywiście teraz tłumaczą się, że zmienił się prezes, ze tamten był nie uczciwy, prowadził inną politykę sprzedaży itd. dlatego oferują już lepszy produkt. Ludzie odkładajcie pieniądze do skarpety lub na konto oszczędnościowe, nie dawajcie się naciągać na takie długoterminowe oszczędzanie z dodatkowymi premiami np. po roku płacenia bo i tak was koszty administracyjne itd zjedzą. Te wszystkie chwyty DSA, że proponowany portfel inwestycyjny od 2009 roku przyniósł takie a takie zyski. Cały czas wychodzisz na zero lub jesteś pod kreską (masz mniej niż wpłaciłeś). I niech mi tu już żaden z agencików nie pierniczy, że RYZYKO itd. Wy swoje już zarobiliście i zarabiacie na naiwności ludzi.
Żałuje, że pracowałam w tej firmie.
Mlody i skuteczny / 212.180.218.* / 2021-09-30 12:13
oczywscie ze zaczynasz od zera, jak jestes dobry to pokilku latach masz spoko kasy i sporo klientow, jak ich nie prowadzisz i rezygnujesz to czyja jest to wina? Firmy czy twoja? Ja swoich prowadzę już 6 lat każdy zarobil i to sporo, mam mnostwo rekomendacji i super w tj pracy sie czuje, nie mam telemarketerow za ktorych place... sam to robie.
Zycie weryfikuje jak ktoś jest beznadziejny to odpada i wraca na etat. Jak ktos sobie poradzi to bedzie mial hajsu jak lodu.... jak mozna miec pretensje do Firmy ze klientow zostawia z produktami jak agenci ktorzy je pozakladali podwineli ogon i pouciekali bo sobie nie poradzili w pracy na prowizji? Ps. jest grupa serisowa w ktorej jestem i jezdzimy i ''sprzatamy''po tych co odeszli, wiec serwis jest od wielu lat.
jerzyklient_DSA / 31.61.140.* / 2015-07-02 14:33
Tego konkretnego produktu nie znam, ale współpracuję z DSA już od 2009 roku i jedno wiem na pewno - zajmują się inwestowaniem, a nie spekulacjami. Dobrze przemyślane strategie, wyselekcjonowane fundusze. Mają duże doświadczenie i dlatego można im zaufać.
ostrożna 449 / 87.204.223.* / 2015-06-28 17:39
jestem osobą ostrożną i pragmatyczną,nie stać mnie na stratę żadnych pieniędzy,bo ciężko na nie pracowałam.dlatego z kwitkiem odchodzili przedstawiciele Aegonu czy Skandii,nie dałam się skusić obietnicom Amber Gold,ale produkt DSA przekonał mnie,bo wkońcu wytłumaczono mi jak to działa a najważniejsze ,że to firma układa portfel inwestycyjny, ja nie muszę tego robić na chybił trafił.żadna inna firma nie proponuje zarządzania do takiego planu, a DSA tak.w każdym cywilizowanym kraju nikt nie liczy na socjal od państwa,dlatego ja tez zaczęłam odkładać ,bo nie chce klepać bidy na emeryturze,tak jak moja mama!!! już czuję się bezpieczniej !!!
nonfiction74 / 2015-10-02 22:29
tak żadna inna firma nie proponuje zarządzania do takiego planu, bo to jest nielegalne , to się nadaje do KNF-u !
seth_5_zero / 5.172.247.* / 2015-04-29 13:01
Dla mnie inwestowanie w fundusze kapitałowe to nie jest idealny sposób na odkładanie pieniędzy, ale zawsze lepsza taka opcja niż czekanie, aż państwo w końcu się ogarnie.
andre_kA / 2015-05-28 15:37
Właśnie, czekanie niczego nie zmieni. Jeśli nie weźmiemy spraw w swoje ręce to będziemy musieli przeżyć za grosze, tak, marne grosze za kilkadziesiąt lat pracy. Dla mnie to kpina. Do emerytury jeszcze trochę mi zostało, ale przynajmniej już nie drżę na myśl na jaki kolejny pomysł wpadną politycy, bo przy pomocy specjalistów, którzy lepiej się na tym znają, sam postanowiłem zabezpieczyć się na starość. Jeśli w ogóle dożyję tej starości :)
Gregory304 / 89.69.193.* / 2014-12-08 14:21
Mam, obsługa kompetentna, produkt nareszcie dobry. Zarządzanie od DSA, poparte (z tego co widziałem) wynikami. Mnie przekonali.
jerrydd / 2015-06-29 14:56
mogę dostać jakiś link do tych wyników ?
histogram notowań
polecam964 / 83.7.122.* / 2015-10-20 16:24
jaką historię , nie bądź śmieszny ......!
Reg79 / 77.109.141.* / 2014-11-03 08:57
Warto inwestować w fundusze. Każdy kto trochę zna się na temacie przyzna mi rację. Ktoś kto z góry nie zakłada, że będzie miał milionowy zysk, ucieszy się z oszczędności, które wypracują dla niego fundusze. Bo, mimo wielu nieprzychylnych opnii krążących po sieci, dobrze prowadzone inwestycje naprawdę zarabiają.
kroolik_80 / 31.61.140.* / 2015-04-14 12:21
Klienci byli wprowadzeni w błąd poprzez niedokładne zrozumienie warunków umowy, do której przystępowali. W sumie nic dziwnego. Nie każdy jest przecież zaraz specjalistą od inwestowania, który zrozumie te wszystkie branżowe formułki. Ale nie w Semper. Tam wyraźnie jest napisane dla kogo jest przeznaczony produkt oraz, że ma on charakter długoterminowy. Do tego są jeszcze informacje o obowiązujących opłatach i proste zasady działania.
amadexx / 77.95.224.* / 2014-12-04 11:41
Szkoda tylko, że polskie fundusze inwestycyjne charakteryzują się takimi wysokimi opłatami za zarządzanie. Póki co nie da się tego pominąć. Na szczęście przy dobrym prowadzeniu inwestycji zyski, nawet z opłatami są satysfakcjonujące. Może z czasem i opłaty będą coraz niższe.
pozytywnie_o_semper / 185.8.238.* / 2014-10-24 12:58
Na inwestowanie samemu pewnie bym się nie zdecydował. Długo w tym trzeba siedzieć, żeby nie stracić wszystkiego, a i nawet wtedy giełda potrafi nieprzyjemnie zaskoczyć. Inwestowanie pośrednie, w fundusze pozwala na trochę bezpieczniejsze ulokowanie środków, bez tych wszystkich gwałtownych wzrostów i spadków, które potrafią przyprawić człowieka o zawrót głowy i powodują, że podejmuje się czasem nierozważne kroki.
szado / 62.210.207.* / 2014-10-10 15:55
Jestem w posiadaniu takiego planu. Dla mnie inwestowanie w fundusze to najlepsza z możliwych opcji, aby zgromadzić większe środki. Możliwy zysk lepszy niż na lokacie, a jednocześnie środki są bezpieczniejsze niż gdybym samodzielnie inwestował je na giełdzie.
daga_daga / 95.130.9.* / 2014-10-01 18:11
Zasady inwestowania niezależnie od produktu opierają się z reguły na tym samym.
To ma szansę się udać, jeśli ma się odpowiednią wiedzę, dużo cierpliwości i zdrowego rozsądku. Inwestowanie oczywiście niesie ze sobą także ryzyko. Jednak dokładna i prawidłowa analiza inwestycji zmniejsza ryzyko utraty środków.
slay7 / 77.95.231.* / 2014-09-29 08:47
Do wszystkiego trzeba podchodzić z rozsądkiem i z odpowiednią wiedzą na temat. Nadmierne obawy i skupianie się tylko na samych negatywach mogą sprawić, że w ogóle nic się nie oszczędzi.
pozytywnie / 81.89.96.* / 2014-09-24 14:03
Inwestowanie w fundusze bardzo dobrze sprawdza się za granicą. Mam nadzieję, że Semper oraz poprawki, których dokonali jego twórcy, zmniejszy niechęć klientów do tej formy oszczędzania.
zadowolonaklientka / 92.51.245.* / 2014-09-22 09:36
Niewysoka składka, dobre warunki opisane w prostej, przystępnej nawet dla laika umowie. Bez haczyków, drobnych druczków i niejasnych sformułowań. Do tego opieka profesjonalnych Doradców. To produkt dla mnie.
nikolajew / 178.20.55.* / 2014-09-09 13:55
Nie znam co prawda nowego produktu, ale jestem klientem DSA od kilku lat i wiem, że nie oferowaliby czegoś, co się nie sprawdzi. Jeżeli pod Semper podpisuje się ta firma to wiem, że będzie to dobry produkt. To profesjonaliści.
merr321 / 37.221.161.* / 2014-09-01 15:12
Z inwestowaniem nierozerwalnie połączona jest sytuacja na rynku finansowym.
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy