Forum Forum pracyOferty - zatrudnię

Praca w DSA Investment SA ?

Praca w DSA Investment SA ?

geezer87 / 2013-07-05 11:12
Witam. Otrzymałem propozycję pracy w firmie DSA Investment SA z Wrocławia. Menadżer z firmy na razie z grubsza przedstawił mi wizję pracy w tej firmie i wygląda to obiecująco, ale przecież inaczej nie mógł powiedzieć ;-). Zanim się zdecyduję, chciałbym poznać opinie ludzi, zwykłych agentów którzy tam pracują lub dłużej pracowali. Jak w praktyce wygląda praca, czy rzeczywiście można tam sporo zarobić czy firma jest solidna wobec pracowników? Z góry dziękuję za pomoc.
Wyświetlaj:
Zawiedziony / 213.199.212.* / 2018-12-10 08:17
Banda złodzieji i oszustów,nikt nie pomaga w zarządzaniu portfelem.
Ktoś447 / 89.72.253.* / 2016-04-10 17:59
Jak sprawdzisz się jako posłuszny spisywacz swojej całej rodziny za swojego menagera, który otrzymuje cały kesz to popracujesz tam jakiś czas, jak nie spiszesz to pomocy tam żadnej nie dostaniesz w pracy. Taka prawda. Ogólnie atmosfera tam jest fajna ale ludzie mają spinkę jak w jakiejś korporacji, chociaż to korporacją bym nie nazwał:). Przyjmują tam prawie każdego, z dobra miną do złej gry. Taka jest moja opinia.
Sara DSA / 91.215.34.* / 2015-04-26 22:26
Witam. Pracowałam w tej firmie. Jak ktoś wcześniej napisał: Moi drodzy czytajcie umowy. Nie wiem czy wszyscy wiedzą, że w przypadku gdy klient ze chce zlikwidować Plan Inwestycyjne AXA Premia np po 3 latach, to jak klient otrzyma pieniądze (oczywiście pomniejszone o kwotę likwidacyjna itp) to DSA zwróci się do was już byłych agentów o zwrot prowizji za tego klienta. W moim przypadku tak jest. A nie pracuje tam już prawie 3 lata. Byłam z moją umową u adwokata i nic nie poradzisz. Co ciekawego, gdy rozwiązałam umowę agencyjną z DSA - od tego momentu moi klienci zostali bez jakiejkolwiek opieki, nikt do nich nie zadzwonił ani nie odwiedził w ramach "serwisu" żeby sprawdzić jak działa ich portfel inwestycyjny.
Reasumując dodam jeszcze, że przyjmują młodych ludzi zaraz po studiach i obiecują im złote góry. Często oferują też staże. Kuszą wycieczkami i nagrodami za sprzedaż.
Owszem zarobisz pieniądze ale własnym kosztem.
Własny samochód, telefon, laptop, koszty paliwa itd. Nikt Ci za nic nie zwraca. A jeszcze musicie się składać na wypłatę telemarketera który umawia Ci spotkania bo Pan "DyrektoR" nie ma. Żeby coś zarobić musisz mieć na start swoje pieniądze. Od zera nie masz szans. Wypowiadają się tu na forum agenciki(już Dyrektorzy ze względu na sprzedaż OFE), którzy są zadowoleni bo dorobili się na sprzedaży OFE po przez transfery klientów do OFE AXY. Niestety wszedł zakaz więc teraz sprzedają Plany Inwestycyjne o różnych nazwach (wystarczy wejść na stronę AXY w zakładkę produkty). Oczywiście DSA kusi klientów produktem AXY na warunkach DSA. Niby lepszym niż ten bezpośrednio od AXY - wcale tak nie jest! Oczywiście teraz tłumaczą się, że zmienił się prezes, ze tamten był nie uczciwy, prowadził inną politykę sprzedaży itd. dlatego oferują już lepszy produkt. Ludzie odkładajcie pieniądze do skarpety lub na konto oszczędnościowe, nie dawajcie się naciągać na takie długoterminowe oszczędzanie z dodatkowymi premiami np. po roku płacenia bo i tak was koszty administracyjne itd zjedzą. Te wszystkie chwyty DSA, że proponowany portfel inwestycyjny od 2009 roku przyniósł takie a takie zyski. Cały czas wychodzisz na zero lub jesteś pod kreską (masz mniej niż wpłaciłeś). I niech mi tu już żaden z agencików nie pierniczy, że RYZYKO itd. Wy swoje już zarobiliście i zarabiacie na naiwności ludzi.
Żałuje, że pracowałam w tej firmie.
mc_mona88 / 31.61.140.* / 2015-05-13 12:31
Taki obszerny wpis, a tak mało w nim sensu. Też pracowałam w tej firmie. Już nie pracuję, bo wyjechałam na drugi koniec kraju i szczerze to po prostu nie muszę już dorabiać jako Doradca (nie, nie znalazłam sobie też nic lepszego). Nie mogę zrozumieć dlaczego niektórzy byli pracownicy postawili sobie za cel pisanie negatywnych opinii o DSA. Ja nigdy nie powiem o tej firmie złego słowa.
Chciałam również podkreślić jedną kwestię. Jestem już byłym pracownikiem, ale nikt się do mnie nie dobija o żadne pieniądze.
Ponadto klienci nie są wcale zostawieni bez opieki, chyba, że sami sobie tego zażyczyli i wolą samodzielnie zarządzać swoimi portfelami. Zawsze jednak i tak mogą zadzwonić po konsultację. Tak było jak pracowałam i pewnie nadal tak jest, bo wątpię, żeby firma wywróciła swoje zasady do góry nogami w ciągu kilku miesięcy od mojego odejścia.
Nomad_657 / 89.163.224.* / 2015-05-08 15:09
Na innym forum widziałem prawie identyczny komentarz tylko zupełnie inaczej podpisany. Przedziwny zbieg okoliczności. Proszę się zdecydować w końcu jak ma Pani na imię. Do treści się nie odnoszę, bo chociaż dużo treści to zwyczajnie mija się ona z prawdą.
Yagooda_85 / 31.61.140.* / 2015-05-07 15:20
W tym poście jest tak dużo nieprawdziwych informacji, że nie wiem nawet od czego zacząć. Pracuję w DSA 4 lata z grubsza. Jestem jedną z tych "młodych ludzi zaraz po studiach".
Nie słyszałam, żeby ktokolwiek wołał pieniądze od Doradców w przypadku rezygnacji klienta. Nie wspomnę nawet o tym, że ktoś by śmiał nękać byłych pracowników! Nie ma czegoś takiego w mojej umowie, bo nie podpisałabym takiej bzdury.
Wałkowana na niejednym forum sprawa pokrywania kosztów paliwa i rachunków była już tłumaczona. Ale powtórzę raz jeszcze, może się w końcu utrwali. Owszem, opłacasz to Ty, a nie firma, ale za to dostajesz więcej pieniędzy do ręki. Gdyby nie to, Twoje wynagrodzenie byłoby mniejsze i już. Co więcej, ja sama pilnuję swoich rachunków i wiem jak je skutecznie ograniczyć. Z usług telemarketerek nie muszę korzystać, a już na pewno nie muszę się składać na pensję dla nich.
Wątek dotyczy pracy w DSA to kto ma się wypowiadać, jak nie Doradcy (agenci tu nie pracują)?
Dyrektorzy mają zdecydowanie co innego do roboty niż przeglądanie forum. Ja z resztą też, ale jak widzę taki stek niepotwierdzonych oskarżeń to po prostu nie mogę się powstrzymać.
maciej_jedralski / 2015-04-19 12:14
Nazywanie sprzedawców doradcami to tylko oczernianie i psucie dobrego imienia tego zawodu zaufania. Na polskim rynku nie było jeszcze firm z prawdziwą wizją Doradztwa finansowego.
Ja to widzę Inaczej niż dotychczasowi "business man's"
Aby było to uczciwe musi być 3xWIN:
Klient dostaje świetną usługę, która jest niezależna (nie rekomenduje się produktów konkretnych firm) i kompleksowa;
Instytucje wygrywają ponieważ mają nowego klienta, który zna swoją sytuacje; Doradca wygrywa ponieważ dostaje rekomendacje oraz uśrednione prowizje z rynku.
Proste.
Proszę nie wmawiać ludziom że można odnieść pełen sukces w firmie sprzedażowej. Pełen sukces to Sukces finansowy, zawodowy i etyczny. Jeżeli którego kolwiek elementu brakuje, to nie jest to Sukces. Empatia, Etyka i Entuzjazm. Sukces kosztem niedoinformowanych klientów to najzwyczajniej w świecie Wyzysk.
Polecam poszukać niezależnej firmy do takiej pracy i pracować zgodnie z naszym sumieniem
Pozdrawiam serdecznie
borut_om4 / 5.172.247.* / 2015-05-08 08:45
Nie jesteśmy sprzedawcami, a DSA to nie sklep. Oferujemy usługi doradcze w zakresie inwestowania i finansów. Moi klienci są bardzo dobrze poinformowani, często zanim jeszcze skontaktują się z naszą firmą. Są zadowoleni z naszych usług i poprawiła się ich sytuacja finansowa. Ja mam satysfakcję ze swojej pracy i żadnych dylematów etycznych. Do tego finansowo też nie mogę narzekać. Czyli "Sukces finansowy, zawodowy i etyczny". Pracy na pewno nie zmienię.
sznajder2283 / 83.18.169.* / 2015-02-18 14:13
Praca w Tej firmie zmieniła moje życie o 180 stopni. Oczywiście na plus.Pracuję już 3 lata i nie zamienię jej na żadną inna....tylko warunek jest jeden - trzeba chcieć pracować!!!Konowały piszące komentarze nie znając specyfiki pracy i możliwości jakie daje firma to po prostu "ptasi plebs" co to najlepiej poszli by do pracy za 1500zł w urzędzie miasta. I DOBRZE!!!! Dobrze że tacy są dzięki nim inni mogą się bogacić. Pod kontem szkoleń, podejścia do życia, biznesu, własnego kapitału i kapitału klienta to mistrzostwo świata. Wypowiada się jeden czy drugi "pajac" nie będąc nawet na jednym szkoleniu, gdzie mógłby poznać Szefa, wielkiego człowieka z pasja i życiowa misją....ale to dobrze, im nas mniej tym będziemy więcej zarabiać....tylko niszowe zawody dają możliwości....:)
Pozdrawiam tych którzy całe życie będą się tylko zastanawiać:)
Pati349 / 217.232.2.* / 2014-10-13 11:16
Pozwoliłam podłączyc sie do wątku :) czy ktoś moze opisać jak wyglada praca na stanowisku asystentki działu sprzedaży? Czy to rownież jest aktywna sprzedaz? Jakie sa zarobki? Jaka jest opinia o tym stanowisku? Z góry dziekuje
byłam_w_dsa / 62.21.21.* / 2014-10-20 16:24
Praca asystentki w DSA Inwestemnt to tylko i wyłacznie sprzedaż. Do zadań administracyjnych należy tylko i uzupełnienie Kalendarza Google.
Jeżeli chcesz sprzedawać, jezdzić tramwajem lub własnym środkiem transportu po mieście, dzwonić po klientach na swój koszt to oferta jak najbardziej idealna ;)
PeggySue / 46.165.223.* / 2014-10-16 15:26
Oprócz obowiązków typowych dla asystentki (nadzór nad sprawami administracyjnymi, redagowanie matriałów, raporty, analizy) osoba na tym stanowisku również zajmuje się aktywną sprzedażą czyli kontaktuje się z klientami, przygotowuje dla nich oferty itd.. Czyli pracy ma więcej niż Doradca. Ma też, z tego co mi się obiło o uszy większe wynagrodzenie plus do tego prowizję za sprzedaż. Nie są to jednak informacje popartym moimi własnymi doświadczeniami, tylko zasłyszane, więc najlepiej gdyby jeszcze ktoś to potwierdził.
sasanka358 / 188.138.9.* / 2014-10-08 11:52
Pracuję ponad 3 lata i za nic nie planuję zmienić. Kierownictwo dba o dobrą atmosferę i wspiera rozwój pracowników. Praca pod własne dyktando. Dla lubiących niezależność.
pracapoplaca / 193.138.216.* / 2014-09-24 14:14
Dużo szkoleń, atmosfera w porządku, do tego firma daje możliwość rozwoju. Ci, którzy są bardziej "przebojowi" mają łatwiej, bo nie mają problemu w kontaktach z klientem. Mogą spokojnie skupić się na poprawianiu swoich wyników. Innym zajmuje to więcej czasu, ale nadrabiają wytrwałością. Najważniejsze to mieć dobry produkt do zaoferowania, a to DSA na pewno ma.
hanson / 153.19.194.* / 2014-08-20 17:46
MLM, nawet mi ich nie żal.
ann-dz / 109.199.18.* / 2014-09-07 21:21
Chyba nie wiesz Koleżanko/Kolego co to MLM... Aż nie chce mi się z tobą gadać!!! Od ponad roku jestem pracownikiem DSA Investment SA i z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że to nie jest MLM. Najlepsza praca, największe możliwości, MOŻLIWE najwyższe wynagrodzenie. Ale WSZYSTKO zależy od tego ile zrobię i kiedy zrobię (w jakim czasie). Gdzie tu miejsce na MLM? Nie ośmieszaj się!!! Zanim coś napiszesz - dowiedz się, co to jest!
LiveFastDieYoung / 109.231.62.* / 2014-09-10 09:41
Ann-Dz twierdzisz, że sposób działania tej firmy to nie jest MLM?! Brawo! Ale nie dość że pomyliłaś firmy, to i tematy. Do tego z całą odpowiedzialnością poświadczasz to co mówisz. W skrócie smutna konstatacja - obecnie słowa straciły jakiekolwiek znaczenie. Szczyt bezkrytyczności.

Odnosząc się to twoich bzdurnych twierdzeń. Jeżeli firma płaci 100 zł za każdego poleconego pracownika i dostajesz od niego 5% niezależnie od tego czy pracujesz u nich czy nie, to nie mów mi, że to nie jest PIRAMIDA. Klasyczna siatka przy pomocy której pamiętny AMWAY rekrutował swoich pracowników.

Firma to ściemniacze, wciskają "produkt inwestycyjny", ale nie zwykły, specjalnie dedykowany dla DSA przez AXA Direct. Łazisz po klientach i wciskasz im "ekspektatywę na lepsze jutro", bo przecież ZUS stanie się niewypłacalny. Co do tego ostatniego to nie dyskutuję.

A propos wypowiedzi "MAD-MED" - człowieku, byłeś/aś na szkoleniu czy tak długo siedzisz w tej firmie, że zapomniałeś/-aś jak to wygląda od dołu? Spójrz w broszurę szkoleniową na stronę 9-10 i zastanów się o czym bredzisz. Bez kasy nie wyjdziesz od klienta z domu, bo inaczej nie zapłaci. Ma zapłacić, do momentu kiedy jesteś z nim.
A jeszcze ciekawsza rzecz to znajdowanie potencjalnych klientów. Klient z którym skończyliśmy rozmowę proszony jest o wypełnienie anonimowej ankiety z podaniem do 8 osób, które mogłyby być zainteresowane takimi produktami. Zastanawiająco luźno firma traktuje przepisy dotyczące tworzenia baz i ochrony danych osobowych. Czy GIODO nie powinien się tym zaciekawić?!

Nie wieszam na nich psów w pełni, jednakże jeśli miałbym komuś tę pracę polecić, to zdecydowanie nie ludziom, którzy lubią pracować pod tzw. "wykon" albo tym, którzy cenią sobie niezależność. To praca dla nachalnych brązowych nosów i wciskaczy, którzy żebyś tylko kupił produkt są w stanie zatańczyć przed Tobą na uszach bredgensa, taki taniec na głowie jakby kto nie wiedział.
maciej_jedralski / 2015-04-19 12:07
Podstawowa wiedza by się przydała :)
w skrócie
Piramida to zarabianie na wpisowym, brak produktu, tylko i wyłącznie przyciąganie nowych;
MLM to biznes z produktami np zioła czy kosmetyki. mamy bonusy za zrekrutowanych ale i tak nie wielkie;
biznes strukturalny - nie ma produktów a usługa, tworzymy własne sieci biur a przede wszystkim nie ma szklanych sufitów każdy nasz współpracownik może nas przegonić i wowczas już nic za niego nie mamy.
Ten 3 polecam. DAS zajmuje sie OFE i ma wysokie składki. Nie nazywajmy Doradcom kogoś kto tylko sprzedaje. To nie w tym rzecz. Porównują się do Open finance i expandera a już od dawna wiadomo o przekrętach grupy Czarnieckiego i pozwach zbiorowych. Świetny punkt do porównywania się :)
Firma nie aktualizuje danych, ma produkty z AXA direct i rekomenduje VOTUM czyli odszkodowania. Nie znam Doradcy z europejskim certyfikatem doradcy finansowego, który by o firmie słyszał mimo iż ma "10" lat.
jerzy28 / 188.33.248.* / 2014-05-30 11:02
witam ja też otrzymałem oferte pracy w tej firmie oni wszyscy złote góry obiecuja, przeszedłem szkolenia, egzamin niby państwowy zdany, ale jak przyszło umowe podpisac liczącą 20 stron to juz nic nie było takie jak obiecywali nie polecam firmy a produkt który oferuja to zwykłe naciaganie ludzi !!!! to praca dla młodych naiwnych łatwowiernych!!! ludzie czytajcie dokładnie umowy !!!!
bartex30 / 188.226.192.* / 2014-10-09 12:18
Ja lubię mieć pensję co miesiąc na koncie, pracować w miejscu, w którym każdy woli robić co do niego należy zamiast zajmować się uprzykrzaniem życia współpracownikom, a do tego sam planuję swój tydzień pracy. Dopóki są wyniki nikt mi się w to nie wtrąca.
maciej_jedralski / 2015-04-19 12:19
Lepiej mieć "pensję" 2 razy w miesiącu. Tylko czy te pieniądze nie plamią nam sumienia?
Jakie korzyści płyną dla klienta a jakie dla sprzedawcy? Z jakimi kosztami się to wiąże?
leandra_dell / 31.61.140.* / 2015-06-11 15:18
A może lepiej być bezrobotnym i w ogóle nie mieć pensji? Nie czuję, żebym kogoś krzywdziła swoją pracą i nie mam z tego powodu wyrzutów sumienia, a żaden z moich klientów nie czuje się skrzywdzony. Wiem o tym, bo jestem z nimi w kontakcie.
toma_m / 37.148.163.* / 2014-07-14 15:31
Owszem, może to rzeczywiście jest bardziej praca dla młodych (chociaż wiek nie jest tutaj jakimś specjalnym kryterium, bo znam doradców i po 50-tce). Ale na pewno nie dla naiwnych i łatwowiernych. To świetna okazja dla młodych, ambitnych ludzi, którzy chcą sami zarządzać swoją karierą.
grechu / 77.89.122.* / 2013-10-03 16:00
Firma super. Wielu tu ludzi którzy osiągnęli sukces zawodowy i finansowy. Dużo zależy jednak od mendżera pod którym się człowiek znajdzie, choć tak naprawdę to czy będziemy zadowoleni czy też nie zależy od naszego zaangażowania w pracę. Jeśli ono będzie duże to efekty będą zadowalające..., może nawet oszałamiające!
nieudana próba rekrutacji / 5.173.124.* / 2014-01-27 15:22
wszystkim lubiącym sprzedaż akwizycyjną, bez doświadczenia zawodowego oraz o słabym wykształceniu - polecam, reszcie -odradzam...
TOmTom911 / 95.141.20.* / 2015-01-24 16:36
nieudana próba rekrutacji - tutaj jest wszystko zawarte. Nie udalo się to trzeba przelać falę goryczy. ;) Dziwne, że reszta ma się super a staż teraz jest rewelacyjny. Wszystkim polecam!
ABC680 / 46.21.211.* / 2016-07-11 17:12
Potwierdzam. Po zmianach staż jest na lepszych warunkach. Dużo można się nauczyć, oczywiście zarabiając pieniądze. Wszystko zależy od Twojego zaangażowania oraz tego jak dobry jest Twój manager. Serdecznie polecam!
TommmyeR / 89.76.73.* / 2015-02-23 10:47
co oznacza rewelacyjny staż ? pytam bo jestem zainteresowany a jestem z branży, więc łatwo ocenie. z góry dzięki
MAD-MED / 109.199.18.* / 2014-09-07 21:31
"Nieudana próbo rekrutacji" - czy ty wiesz, co to jest akwizycja? Chyba nie wiesz, więc podpowiem: akwizycja to wciskanie komuś czegoś w zamian za zabrane pieniądze... Akwizytor "wciska" komuś jakiś produkt lub towar i zabiera klientowi pieniądze... NIC TAKIEGO nie ma w DSA. To co oferuje DSA Investment SA to najbardziej potrzeby produkt finansowy KAŻDEMU w obecnej sytuacji gospodarczej i finansowej w Polsce. A odnośnie wykształcenia - jestem ekonomistą po doktoracie... Pozdrawiam.
falcon / 89.70.179.* / 2014-03-25 21:53
Pracuję w DSA Investmnet od roku i powiem ci jedno, nie uchowałbym się nawet kwartału jakbym był jakimś pionkiem bez wykształcenia. Tu się sprzedaje poważny produkt inwestycyjny dla klientów na lata i tu nawet słowo akwizytor nie pasuje. A Twój nick mówi wszystko ;-)
_dex / 94.251.176.* / 2013-09-26 22:42
ja pracuję trzy lata i nie zamienię nigdy na inną pracę!
Matteusz34lat / 31.62.107.* / 2013-08-15 05:35
Powiem krótko, fantastyczne szkolenia, super atmosfera i rewelacyjne konkursy. Trudno by mi było wymienić wszystkie kraje, które odwiedziłem z DSA, zarobiłem duże pieniądze, nauczyłem się inwestować, gromadzić kapitał, DSA zmieniło moje życie....
powiem krótko / 5.173.124.* / 2014-01-27 15:25
"Powiem krótko", - to wypowiedz pracownika ds PR!
Grażyna z DSA / 89.228.134.* / 2014-04-13 18:04
Bzdura!Dlaczego nie wierzysz, że ktoś może być zadowolony? Ja pracuję w DSA 13 lat i nie zamienię tej pracy na żadną inną! Wygrałam wszystkie konkursy i nadal wygrywam. Dzięki tej pracy zwiedziłam wiele zakątków świata o których inni mogą tylko pomarzyć: Japonia, Tajlandia, Wenezuela, 2 razy Meksyk, Brazylia, Mauritius i wiele innych.Zarabiam bardzo dobrze,rozwijam się. Firma o nas bardzo dba, wynagrodzenia mamy płacone bardzo szybko, na czas co w branży nie jest standardem - wiem coś o tym bo zanim trafiłam tutaj pracowałam w innych firmach.
Właściciel firmy jest bardzo uczciwym i prawym człowiekiem, dla niego słowo jest najważniejsze. Dlatego czujemy się tu bezpiecznie i mając do szefa zaufanie pracujemy spokojnie. Firma dba o nas nie tylko poprzez konkursy na wycieczki aby najlepsi z najlepszych wypoczywali we wspaniałych warunkach, także stwarza nam możliwości rozwoju dla tych którzy tego pragną. Mamy wspaniały system szkoleń, ciągły rozwój to jest to! Zapraszam do nas wszystkich którzy chcą dobrze zarabiać, pracować w przyjaznej atmosferze, chcą poznać nietuzinkowe osoby, przeżyć swoje życie ze smakiem i dla których praca w DSA może być wielka pasją jak dla mnie. Pozdrawiam wszystkich i zapraszam tych co nie boją się wyzwań!
Ja sprawiedliwy / 5.172.252.* / 2016-02-15 22:40
No śmieszne
falcon / 89.70.179.* / 2014-03-25 21:55
Powiem krótko - wypowiedź pracownika konkurencji albo frustrata życiowego ;-)
BA / 37.152.19.* / 2014-08-08 16:04
witam ja też zostałam zaproszona na rozmowę do firmy DSA INVESTMENT przeszłam już 2 rozmowy i zostałam zaproszona na 3 ostatnią i teraz nie wiem co robić? na różnych forach ludzie wypowiadają się różnie przerażają mnie te komentarze na nie. a ja chcę wiedzieć jak wygląda tam praca czyli jak z wypłatami? czy to prawda że co 3 miesiące i czy zwracają koszty paliwa jeżeli to ja swoim samochodem mam jeździć do klientów. ..
nadina / 95.130.9.* / 2014-08-27 14:38
Kiedy pracowałam jako doradca (jakieś 4 lata temu), owszem wypłaty były co 3 miesiące, ale koleżanka, która nadal pracuje w firmie chwaliła mi się jakiś czas temu, że dostaje teraz pieniądze co miesiąc. Za moich czasów za paliwo nie zwracali (trzeba było tak planować, żeby na paliwo wydać jak najmniej, np. 2-3 spotkania blisko siebie).
Mateusz34s / 31.62.107.* / 2013-08-15 05:31
Powiem krótko. Dla mnie rewelacyjna firma. Super szkolenia, niezwykła atmosfera, wyjątkowe konkursy. Dużo czasu zajęłoby mi wymieniać w ilu krajach byłem z DSA, sporo zarobiłem, nauczyłem się inwestować, gromadzę aktywa, szczerze polecam....
rafik79 / 31.60.0.* / 2013-07-30 13:45
Jestem w firmie parę lat i bywało różnie z moimi dochodami, lepiej i gorzej, ale byli wobec mnie zawsze w porządku. Teraz jeśli ktoś zaczyna pracę tutaj, to warto dodać, że firma się teraz mocno rozwija w kierunku inwestycyjno-eksperckim i jest to świetny moment żeby tu wskoczyc. Za parę lat ludzie w końcu przejrzą na oczy, że państwo nie zapewni im godnych emerytur itd, a DSA będzie już na to przygotowane. Jestem pewien, że będzie liderem rynku prywatnych emerytur, albo jednym z liderow. Także myśle ze praca tutaj ma niezłą przyszłość.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy