Forum Forum pracyOferty - zatrudnię

Praca w DSA Investment SA ?

Praca w DSA Investment SA ?

geezer87 / 2013-07-05 11:12
Witam. Otrzymałem propozycję pracy w firmie DSA Investment SA z Wrocławia. Menadżer z firmy na razie z grubsza przedstawił mi wizję pracy w tej firmie i wygląda to obiecująco, ale przecież inaczej nie mógł powiedzieć ;-). Zanim się zdecyduję, chciałbym poznać opinie ludzi, zwykłych agentów którzy tam pracują lub dłużej pracowali. Jak w praktyce wygląda praca, czy rzeczywiście można tam sporo zarobić czy firma jest solidna wobec pracowników? Z góry dziękuję za pomoc.
Wyświetlaj:
Robson82 / 217.153.72.* / 2013-07-16 21:32
Firma zapewnia bardzo dobrze przygotowany program szkoleniowy pracuje w Dsa od sześciu miesięcy i jestem zachwycony możliwościami jakie mi stworzyła. Przyznaje, że początki są ciężkie ale moje dochody już przekroczyły to co zarabiałem na etacie :) polecam współpracę z całą odpowiedzialnością!
Michał 79 / 94.254.210.* / 2013-07-18 17:23
DSA to PROFEJONALIŚCI. Rewelacja polecam!
Krystian22p / 79.130.15.* / 2013-07-11 17:46
Ja również zanim nie wyjechałem za granicę pracowałem w DSA. Cóż mogę powiedzieć, na pewno jest to kawał ciężkiej pracy. Szukanie klientów, oferowanie im produktów. Nie bardzo mi to odpowiadało. Ale moi koledzy z firmy radzili sobie nieźle, zarabiali, wyjeżdżali na wycieczki, których firma organizowała sporo. Trzeba być przebojowym, wtedy można zarobić, ale fajne szkolenia, miła atmosfera, dobrze wspominam ten czas.
barca770 / 46.134.181.* / 2013-07-09 15:08
Firma jest OK, solidna placi na czas. Zarobisz jeśli podejdziesz do tej pracy powaznie, jak do wlasnego biznesu. Jest też fajna atmosfera, inna niż w typowej korporacji, w której poprzednio pracowałem.
agame / 31.61.205.* / 2013-07-11 10:26
Zgadza się, firma wyroznia sie atmosferą i podejsciem do pracownika i to na plus, pracuje dopiero pól roku i moge polecic bo do tej pory nie zniechecilam sie do pracy agentki. Chociaz znajomi ostrzegali że zrobie pare wizyt u klientow, odejde z kwitkiem i tyle zostanie z mojego optymizmu
Robertt1251 / 31.61.131.* / 2013-07-05 21:05
Pracowałem w tej firmie kilka lat temu i sporo jej zawdzięczam. Spłaciłem długi, byłem na kilku wycieczkach, fajna atmosfera, dobre szkolenia. Odbudowałem się finansowo, ale później trochę się rozleniwiłem i spadły mi wyniki. Jak chcesz zarabiać to musisz po prostu dużo pracować. Sam się zastanawiam czy nie wrócić, bo znowu kasy brakuje...
marteczka1204 / 148.81.192.* / 2015-01-24 08:00
Witam, widzę ze na forum bardzo hucznie było ale chciałabym zeby ponownie ktos naswietlił możliwości i charakter pracy w DSA. Obecnie jestem studentką IV roku i rownież chciałabym podjąc prace, na poczatek w formie stazu jaki jest organizowany, pozniej kto wie, moze na dłuzej. Propozycja stazu jest na tyle atrakcyjna, iż oferuja niespotykanie wysokie wynagrodznie + dodatki co mnie bardzo zastanowilo. Czy jest w tym jakis ukryty haczyk, czy sa to realia powyzszej firmy? Prosze o rzetelne odpowiedzi.
maciej_jedralski / 2015-04-30 12:47
Nie jest to doradztwo jak sami o sobie piszą, bo jakiż to doradca ma pod ręką tylko 1 produkt i robi prezentacje pod niego, podciągając potrzeby klienta pod konkretny produkt.
Doradztwo to na pewno nie w tej firmie.
Jeżeli ktoś chce spróbować w firmie z Doradztwem - zawodem zaufania, zapraszam do kontaktowania się mailowo. Wszystko wyjaśnię.

Pozdrawiam
iwanela18 / 2015-04-18 18:09
Po prostu musisz spróbować i sama ocenić. Dostałam się na staż w DSA INVESTMENT SA i kierując sie tymi słowami chce sprawdzić tę firme i samą siebie w tej roli. Jednakże chciałabym zapytać osoby które są na stażu lub świeżo po jego zakończeniu jak oceniają jego przebieg pod względem organizacyjnym i finansowym. Pozdrawiam.
TrzebaPróbować / 176.221.120.* / 2015-01-24 16:25
Witaj, nie wszędzie musi być haczyk, tak się stało, że ukończyłem staż i jestem w pracy na dłużej. Naprawdę warto jeśli rzeczywiście chce się pracować i zrobić karierę. Warunki są bardzo atrakcyjne, ale tylko dlatego, że firma bardzo dużo inwestuje w pracowników. Za nic nie zmienię tej pracy na inną. Po prostu musisz spróbować i sama ocenić. Nie można wierzyć osobom, które były na rekrutacji i już oceniają, na jakiej niby podstawie? Odpowiedz sobie sama... W tym roku mamy wycieczkę do Lanzarotte.;) Pozdrawiam
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy