Forum Forum inwestycyjneFundusze

Spór z IKE o opłatę za konwersję

Spór z IKE o opłatę za konwersję

jacek53 / 213.238.83.* / 2007-12-12 21:14
Dokonałem konwersji z IKE akcji (5% opłaty manipulacyjnej) do IKE zabezpieczenia kapitału (2,5% opłaty)-Fundusz, zgodnie z zasadą, nie pobrał opłaty. Następnie w/w IKE zabezpieczenia kapitału został połączony z IKE pieniężny i otrzymał 0% opłaty manipulacyjnej. Przy mojej powrotnej konwersji z IKE, teraz pieniężnego, do IKE akcji zostałem obciążony pełną stawką opłaty manipulacyjnej tj. 5%. Złożyłem reklamację o przyznanie mi opłaty manipulacyjnej w wysokości 2,5%, bo przecież zrobiłem pierwszą konwersję do funduszu IKE o stawce opłaty manipulacyjnej=2,5%. W reklamacji powołałem się m.in. na zapis Statutu mówiący, że po podpisaniu umowy (dokonaniu konwersji ), warunki nie mogą ulec pogorszeniu. Niestety, nie uwzględniono mojej reklamacji. Może ktos mi doradzi co mogę jeszcze zrobić?
Wyświetlaj:
miki3d / 2007-12-13 09:52 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Podaj przynajmniej nazwę tego IKE. Zapamietamy ją sobie :)
przewodnick / 2007-12-12 21:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Gdy tylko zniosą podatek belki podziekowac za współpracę. Możesz również postarszyć ich Komisją Nadzoru Finansowego, lub zgłosić.
klubbe / 77.253.241.* / 2007-12-12 23:12
jasne juz go zniosa
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy