Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Spora zmienność nastrojów na GPW

Spora zmienność nastrojów na GPW

ORZEŁ / .* / 2005-03-12 20:26
Komentarze do wiadomości: Spora zmienność nastrojów na GPW.
Wyświetlaj:
Widerek / .* / 2005-03-13 22:47
Hej ja też jestem nowicjuszem i jakaś lektura przydałaby się do dokształcenia. Jeśli można prosiłbym o maila z materiałami na adres masterwider@interia.pl z góry dzięki Pozdrówki dla wszystkich :)
tommy / .* / 2005-03-13 22:02
haha. dopiero teraz widać ilu nas czyta to forum.Takich uśpionych jak ja troszkę jest. Jak ktos dostanie email od Orzełka to może przesłać dalej, bo inaczej Orzeł zakopie się na dobre.Ja się zgłaszam i chętnie powysyłam innym o ile właścicielowi to nie przeszkadza. stream5@o2.pl
Giant do Guru / .* / 2005-03-13 21:34
Guru,dzięki za polecenie strony brebrokers, moim zdaniem super przedstawione jeżeli chodzi o AT.Polecam również wszystkim greenhornem, takim jak ja.
Jacek Socha / .* / 2005-03-13 21:11
i ja tez moge prosic te materialy panie orzelkuj.socha@gpw.pl
hajdi / .* / 2005-03-13 21:10
O matko ale orzel masz powodzenie
Kuba / .* / 2005-03-13 20:10
Cześć OrleJeśli możesz przesłać mi wymienione pozycje to z góry dziękiswiakuba@poczta.onet.pl
Giant to Eagle / .* / 2005-03-13 17:33
Hello Eagle from Underground!Ostatnie "wzrosty ", pozbawiły mnie kilku 0 (czytaj zer) w związku z powyższym it's high time szto by niemnożka pałucziłsia.Orzełku, spróbuj proszę wysłać mi materiały, które podałeś, na e-maila:r.kozlowski@greiner.plJeśli nie przejdą podam Ci adres gdzie w miarę możliwości wysłałbyś mi płytkę.Niech coming week do nam Wszystkim co najmniej +10%, Howgh!Spasiba in advance,Giant
Mario / .* / 2005-03-13 15:36
Orzełku dopisuję swój mail.mariuszsuchanecki@interia.plJes zcze raz pozdrawiam
Mario / .* / 2005-03-13 15:33
Cześć Orle!Jestem początkującym graczem i jeśli mógłbyś mi wysłać wymienione przez Ciebie pozycje będę wdzięczny.Jack Schwager „Analiza techniczna rynków terminowych”John Murphy „Międzynarodowa analiza techniczna”Robert Fischer „Liczby Fibonacciego na giełdzie”Tony Plummer „Psychologia rynków finansowych u źródeł analizy tech”Waldemar Tarczyński „Rynki kapitałowe – AT”Charles LeBeau David Lukas „Komputerowa analiza rynków terminowych”Jay Tadion „Rozszyfrować rynek”J. Murphy „Analiza techniczna „Steve Nison „Świece i inne japońskie techniki analizowania wykresów”Vank Tharp „Giełda wolność i pieniądze. Poradnik spekulantaPozdrawiam Mario
hajdi / .* / 2005-03-13 13:00
orzelku i ja tez bym sie z checią dokształcil wiec jak bys mogl to moj mail to : h@jdi.neostrada.plcos bydlaki stoja w miejscu
konrad / .* / 2005-03-13 13:30
witam wszystkich , jesli mozna to i ja poprosze maila , najchetniej Tony Plummer „Psychologia rynków finansowych u źródeł analizy tech” . moj e-mail : konrador@poczta.onet.pl pozdrawiam Konrad
mike / .* / 2005-03-13 10:39
witaj ORLE jak mozesz przeslac mi wymienione pozycje to bede dozgonnie wdzieczny: mike_03@poczta.onet.plszczegolnie zalezy mi na Vank Tharp" Giełda wolność .... , nie mogę tego znalezc nigdzie chetnie nawet odkupie to od ciebie......pozdrawiam
Goguś / .* / 2005-03-12 20:50
Orzeł wszystko zależy od wielkości skrzynki przyjmującego
ORZEŁ / .* / 2005-03-12 20:26
witajcie z podziemi !ponieważ widziałem że się Państwo dokształcać chcecie więc podaję czym dysponuję i jestem w stanie wysłać.Jest to spakowane a otwiera się w acrobacie choć nie wiem czy takie pliki przejdą mailem. Prześlę najpierw moje żonce coby sprawdzić. Jeśli nie mailem to mogę Wam przesłać płytki na adres:)Jack Schwager „Analiza techniczna rynków terminowych”John Murphy „Międzynarodowa analiza techniczna”Robert Fischer „Liczby Fibonacciego na giełdzie”Tony Plummer „Psychologia rynków finansowych u źródeł analizy tech”Waldemar Tarczyński „Rynki kapitałowe – AT”Charles LeBeau David Lukas „Komputerowa analiza rynków terminowych”Jay Tadion „Rozszyfrować rynek”J. Murphy „Analiza techniczna „Steve Nison „Świece i inne japońskie techniki analizowania wykresów”Vank Tharp „Giełda wolność i pieniądze. Poradnik spekulanta
Robert / .* / 2005-03-18 14:11
Orle!Jestem glodny Twojej wiedzy. Prośba o podesłanie wszystkich publikacji na maila ri23@wp.pl. pozdrawiam
Andrzej / .* / 2005-03-14 08:25
Witaj Orle, ja również jestem głodny wiedzy. Interesują mnie wszystkie publikacje, które wymieniłeś. Jeśli nie można ich pchnąć mailem to proszę, abyś rozważył czy nie mógłbyś wysłać go pocztą zwykłą na płytce. Proszę o info na poniższy adres wraz z numerem konta, abym mógł pokryć Twoje koszty. Adres: tkm333@gazeta.pl. Pozdrowienia dla wszystkich czytelników forum.
Basiam / .* / 2005-03-14 07:56
Szalenie proszę i dołączam się do tych Wszystkich żądnych wiedzy o giełdzie Orzełku - proszę jeśli już będziesz mógł prześlij mi te wszystkie publikacje na maila. Jeśli będzie inna forma przesłania - Proszę Daj znać.
Marek / .* / 2005-03-13 23:26
Witaj Orle.Bardzo proszę o przesłanie mi wymienionych pozycji. Czy przetestowałeś już, czy pliki przejdą mailem ?
anna / .* / 2005-03-13 22:38
Przez ostatnie kilka dni pmagałam zorganizować Mistrzostwa Polski w Tańcu Towarzyskim w O-ka.Wracam i widzę ,iż wszyscy się dokształcają to i ja chcę. Orle jeśli masz taki ciekawy i obszerny zasób literatury, to proszę Cie o wysłanie. Jeśli masz coś na temat restrukturyzacji przedsiębiorstw -(restruk. przedmiotowa i podmiotowa -czyli zmiana struktur kapitałów własnych ) Pozdrawiam :)mbwawrzyn@interia.pl
tobiaszex / .* / 2005-03-13 21:58
Jesli moge prosic tez o te książki- bardzo bede Ci dźwięczny unuczek@interia.pl
tommy / .* / 2005-03-13 12:52
witam! od pewnego czasu czytam pilnie wszystkie wasze komentarze. Chłonę wszystko.Orle było mi szkoda jak postanowiłeś odejść i bardzo się ucieszyłem jak znowu wróciłeś do nas. Mimo że umoczyłem na giełdzie troszkę kasy to nadal jestem zielony.chcę jednak żeby to się zmieniło dlatego byłbym wdzięczny Orle jak bys mi na email przesłał parę ciekawszych pozycji.Kupiłbym sobie do tej pory,ale nie wiedziałem od czego zacząć.Dzięki i pozdrawiam. mój email stream5@o2.pl
piotr / .* / 2005-03-13 11:15
hej orzel jesli moglbym prosilbym cie bardzo o przeslanie tych plikow rownierz mi na pajekm@poczta.onet.pl bardzo bede wdzieczny i z gory dziekuje
monio / .* / 2005-03-12 22:51
cieszę się, że jest ktoś taki jak Orzeł.Dozgonna wdzięczność za via e-mail Vank Tharp-a, Jay Tadion i "Liczby Fibonac."pozdrowienia
Daro / .* / 2005-03-12 21:59
bardzo bym był wdzięczny za następujące pozycje:Liczby fibonacciego na giełdzie,Psychologia rynków...Rozszyfrować rynek...Świece i inne...mój adres darok@op.pl
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy