Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Staniszkis: Miller już skończył

Staniszkis: Miller już skończył

Money.pl / 2008-01-05 12:28
Komentarze do wiadomości: Staniszkis: Miller już skończył.
Wyświetlaj:
zgred 2 / 153.19.47.* / 2008-01-07 07:44
Chciało by się pani Staniszkis. Myślę, że prawdziwa lewica (nie lewacy) powoli organizuje się do działania w społeczeństwie, w którym większość ma umysły zamroczone dewocją i prymitywnym antykomunizmem.
Działania Millera stymulują ten proces.
terka / 2008-01-06 09:51
Pani Profesor .
Czytam Pani wszystkie publikacje.
Jestem odwieczną antykomunistką i obecnie zwoleniczką Platformy Obywatelskiej. Wierzę, ze PO mnie nie zawiedzie. Jestem zniesmaczona rządami PISu i tą wrzawą związaną z ich rządzeniem.
Mam do Pani wielki żal o to ,że podczas Rządów PISu bezkrytycznie ich Pani broniła. Na szczęście bezskutecznie.
Gdy przegrali wybory, przywdziała Pani kir żałobny.

Mogę Pani dostarczyć ciekawego materiału do artykułu, jak ludzie z Pani ulubionej partii wdrażali swoje rządy w terenie.

Proszę się do mnie odezwać w tej sprawie.
Millerem szkoda sobie i czytelnikom zajmować czas.
On już nie istnieje. Jego zwolennicy przekonali się ile jest wart.
Pozdrawiam serdecznie Panią Profersor i uczestników tego forum
szary człowiek / 83.31.59.* / 2008-01-06 18:35
A ja Pani powiem, że popełniła pani największy grzech w swoim życiu. Jest to grzech zdrady. Zdradziła Pani nie tylko PiS, ale także zwyczajnych ludzi. Tych którzy uczciwie pracują, żyją i są Pani Sąsiadami. Człowiek jest największą wartością w środowisku. Nigdy nic nie jest białe, albo czarne, tak jak Pani to chciałaby widzieć. PiS to partia która szanowała ludzi, tak jak PO brakuje tego szacunku. Pani jest typową przedstwaicielką-zwolenniczką agresji, PO, braku szacunku dla innych,... Takich określeń jest bez liku. Wszystkie prawdziwe. Dla władzy i pieniędzy sprzedała by Pani własną rodzinę, koleżanki, dziadka z wermachtu, członków PiSu, przedstawicieli SLD, każdego Polaka i własną matkę. To są cechy takich jak Pani. A przy tym \mniemanie o swojej wielkiej wartości i lizusostwo. Jest w Gazecie Wyborczej Pani idol Nazywa się Lizut(s). Tam jest takich wielu.
jarjar / 79.162.33.* / 2008-01-06 23:06
szary człowieku weż sie za swoje nerwy
terka / 2008-01-06 20:24
Jestem takim samym jak Pan/Pani zwykłym szarym człowiekiem. Widziałam w pracy co PIS robił z ludźmi tylko dlatego, ze mają charakter i niezależne poglądy i żadnego poparcia w żadnej partii. Niech się Pan nie łudzi., że PISOwi czy Platformie chodzi szczególnie o takich jak Pan czy ja ludzi. Ja nie znoszę takich metod i ludzi z których sączy się jad. A tak mi sie utrwalił PIS z przekazów telewizyjnych. Być może PIS do specjalnych poruczen wykorzystał ludzi nie godnych awansu i wziął ich tylko dlatego, że się pchali do władzy. Cenię niezależność. W 1980 roku jako młoda dziewczyna zakładałam w przedsiębiorstwie Solidarność. Przeszłam wszystkie negatywne skutki stanu wojennego.Z polityki się wycofałam i zajęłam się pracą w urzędzie. Nie piastowałam wysokich stanowisk, bo nigdy o to nie zabiegałam. W moim urzędzi PIS walczył ludźmi młodymi z niemłodymi wieloletnimi pracownikami. Ludzie Kaczyńskiego nie tolerują jego rówieśników. To dziwne.
W moim urzędzi PIS walczył ludźmi, którzy zepsuli mu reputację. Nikt mnie do PISu już nie przekona.
Dziękuję za zabranie głosu i pozdrawiam.
MN3 / 79.186.115.* / 2008-01-05 20:42
Regulamin forum
teoretyk-praktyk / 2008-01-05 13:35 / portfel / Toddler giełdowy
A Kwaśniewski Pani Staniszkis? Może Pani dopinguje Kwaśniewskiego tak jak Kaczyńscy, którzy uważali, że Kwaśniewski jest mniejszym złem dla Polski niż Wałęsa (wypowiedź prezydenta Lecha Kaczyńskiego dla francuskiej prasy jakiś czas temu)? Wałęsa nie jest może dobrym politykiem, nie szanuję go jako człowieka (mam powody), ale używanie takich sformułowań to droga Pani żenada, oczywiście nie Pani. Więc być może wolałaby Pani lewicę Kwaśniewskiego, ja wolę Millera jeśli nie ma innego wyboru, bo jak by był to najlepsza byłaby Bugaja.
kminek / 217.97.199.* / 2008-01-05 12:28
Prof. Staniszkis ma jedną wadę. Mianowicie jest niesamowicie naiwna. Odkąd śledzę politykę , a jest to kilkanaście lat, ona zawsze wiązała nadzieję z każdym przychodzącym rządem. W 1997 roku mówiła, że było by dobrze gdyby zjednoczona prawica wygrała wybory, w 2001 twierdziła, że to właśnie Miller jest tym człowiekiem, który zrobi porządek. W 2005 zaś uważała, że koalizja PO-PiS to najlepsza alternatywa dla skompromitowanych rządów Millera, zaś przed ostatnimi wyborami stwierdziła, że dziś najlepszym rozwiązaniem dla polski było by gdyby powstała koalicja PO-PSL, a Donald Tusk jest tym człowiekiem który będzie potrafił sprawnie rządzić Polską. Powinna mieć ksywkę "naiwka".
maa / 2008-01-05 14:21 / Tysiącznik na forum
Jest naiwna.
Ale w sposób, który jest przypadłością wielu inteigentnych ludzi.
Każdy rząd zabiera nam do 4 lat życia - naprawdę dużo. Niewiele można poradzić na głupoty, które wyczynia, więc prof. Staniszkis często usiłuje przekonać siebie i nnych by go polubili. Racjonalizuje jego poczynania, buduje skomplikowane rozumowania często oparte na fałszywych przesłankach, etc.

Prof. Staniszkis ma, moim zdaniem, rację jeśli chodzi o Millera. Jemu świadomość zatrzymała się na czasach, które zna z oglądania "Pamiątki z Celulozy" (PRL-owska filmagitka o czasach przedwojennych).

Najnowsze wpisy