Forum Forum dla firmKadry

System motywacji pracownika

System motywacji pracownika

wiktor99 / 2013-06-14 09:59
Według najnowszych badań, aż 82 procent pracowników jest motywowanych za pomocą premii finansowych. Niewiele mniej jest zachęcanych do pracy szkoleniami podnoszącymi ich kwalifikacje. Pracodawcy coraz częściej zdają sobie sprawę z tego, że już nie tylko dodatkowe gratyfikacje finansowe, ale również inwestowanie w rozwój osobisty pracowników, przynosi wymierne korzyści.
A Wy, jakie macie zdanie na temat programu motywującego pracowników? Jakie praktyki stosowane są w Waszych firmach?
Wyświetlaj:
przemyslaw_krk / 77.79.198.* / 2013-08-20 09:04
jestem kierownikiem i u nas system podwyzek sprawdzal sie do czasu, potem handlowcy znow sie przyzwyczaili i znow im bylo mało. W związku z tym przyjęliśmy inna taktykę: zatrudnilismy profesjonalną firmę Synergię Rozwoju po pierwsze żeby weszła do firmy, zobaczyła jakie błędy popełniaja pracownicy, jak zrobić aby więcej sprzedawali, jak ich zmotywowac. Przygotowali specjalnie dla nas cykl szkoleń no i potem szkoelnia. czesc oczywiscie była niechętna, ale wydaje mi sie ze to że trenerzy byli charyzmatyczni przyciągneło pozostałą czesc handlowcow :). Generalnie efekt był taki, że wyeliminowano błędy handlowców, trenerzy dali konkretne narzędzia jak robić aby wiecej sprzedawac, no a pensa sama wzrosła bo wiecej sprzedawali, wiec ten system jest u nas praktykowany i z synergia rozwoju wspolpracujemy i regularnie szkolimy handlowcow.
kondzio_waw / 89.167.41.* / 2013-08-22 22:39
zadzwoniłem do nich, sam sprawdzic co i jak no i maja na prawde ciekawa oferte, zobaczymy jak wyjdzie szkolenie,a le jesli tak jak piszesz to czekam na efekty :)
pereta michał / 89.186.28.* / 2013-12-17 12:41
Kiedyś mialem doczynienia z synergią rozwoju - i powiem szczerze, ze nieliczne firmy biorące pod swojego skrzydła pracowników firm ma takie umiejętności jak właśnie oni. to jest cała machina-od zbadania problemu, po pomoc i rozwiązanie problemu. nie sa to puste szkolenia typu "my sobie pogadamy a wy nam zaplacicie". To są ludzie z powołania, którzy wiedzą co brakuje i czym trzeba uzupełnić luki w firmie.
Maciborczyk / 178.42.156.* / 2014-01-06 15:12
Moja firma postanowila uszczuplic swoj portfel i zainwestowac w szkolenie dla handlowcow. Bodajze byla to wlasnie firma synergia rozwoju. zeby sie nie rozpisywac: dokladnie jak pisze przemyslaw. charyzma u trenerow i wiedza na temat sprzdazy jest tak duza, ze kazde szkolenie nie dosc ze duzo daje to jest przeprowadzane w tak interesujacy sposob ze nikt nie mysli o tym"kiedy to sie wrescie skonczy"? tam kazdy czul sie jak indywidualnosc-jakby byl tylko trener i szkolący. a osob na szkoleniu jednak troche bylo. bardzo milo wspominam:)
szklarek / 2013-06-14 10:08
Wątek już obecny:

http://www.money.pl/forum/motywacja-pracownikow-t1865835.html?_rfr=1

Najnowsze wpisy