Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Szwed chciał szkolić Al-Kaidę

Szwed chciał szkolić Al-Kaidę

Money.pl / 2009-05-13 20:29
Komentarze do wiadomości: Szwed chciał szkolić Al-Kaidę.
Wyświetlaj:
ottt / 2009-05-14 00:44 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
To tak jakby napisać o Szewachu Weissie, że to Polak.
Sard / 83.24.15.* / 2009-06-04 14:44
Cha cha, dokładnie
Ivv / 89.77.151.* / 2009-05-13 20:29
Nie jestem rasistką, ale zdumiewa mnie jak Szwedzi mogli dopuścić do tego, by stać się już prawie mniejszością we własnym kraju. W Sztokholmie, co drugi, albo więcej, nie jest biały. No to mają terrorystów.
ekomoney / 193.109.225.* / 2009-05-13 21:41

zdumiewa mnie jak Szwedzi mogli dopuścić do tego, by stać się już prawie
mniejszością we własnym kraju


co drugi, albo więcej, nie jest biały

pewnie się nawet tym nie zmartwisz, ale jesteś właśnie RASISTKĄ !!!
Sard / 83.24.15.* / 2009-06-04 14:52

pewnie się nawet tym nie zmartwisz, ale jesteś właśnie RASISTKĄ !!!


pewnie się nawet tym nie zmartwisz ale jesteś idiotą. Mówienie że
co drugi, albo więcej, nie jest biały
nie świadczy o tym że ktoś jest rasistą. To trochę tak że jak powiesz o kim "rudzielec" to też jesteś w jakimś stopniu rasistą??? Tak, tak kolor włosów to nie "rasa" ale czemu właściwie takie osoby miałyby nie czuć się na równi z "czarnymi"

reasumując: to tylko słowa i choć nie politycznie poprawne i może nie najbardziej eleganckie, to w żaden sposób nie można wywnioskować że ktoś jest rasistą
ottt / 2009-05-14 00:42 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jaka rasistka? Powinno wprowadzić się ostrzejsze kryteria dla cudzoziemców, zwłaszcza spoza Europy, bo oni nie rozumieją naszej cywilizacji. Kto się nie asymiluje powinien wracać do siebie, bo później rosną jak grzyby po deszczu durne oskarżenia o jakiś antysemityzm w Polsce (żaden Michnik nie chce dostrzec, że to zjawisko globalne).
Dla mnie sprawa jest prosta: nie podoba się Polska (..Szwecja, Niemcy, Francja)? To wracaj do siebie.

Najnowsze wpisy