Forum Forum finansoweInne

TAX CARE opinie.

TAX CARE opinie.

Ślusarz / 2011-10-18 12:56
Chciałbym się poradzić Was w sprawie jakości usług TAX CARE!! Czy ktoś miał już do czynienia z tą firmą? Czy jakość ich usług jest dobra?
Wyświetlaj:
Justyna123 / 145.237.101.* / 2013-06-26 13:16
Nie mam dobrego zdania na temat jakości usług świadczonych przez tą firmę. Brak jest kontaktu z podatnikami obsługiwanymi przez TAX CARE, pracownicy zajmujący sie tymi podatnikami tylko kięguja ich dokumenty, nie dbają o całą resztę. Na przykłąd nie sprawdzają, czy podatnik wogóle zarejestrował się na VAT, a mimo to składają na takiego podatnika deklaracje. Pomimo usilnych próśb o dopełnienie formalności rejestracyjnych pozostaję one bez odzewu.
Robert Zalewski / 77.114.26.* / 2013-06-27 06:36
Jestem jedną z wielu osób poszkodowanych przez tax care , postanowiłem walczyć o swoje prawa i odszkodowanie za nierzetelność i niefachowość pracowników w/w firmy , ich niekompetencja doprowadziła moją firmę do zadłużenia w zus-ie i skarbówce na przeszło 15000 zł w związku z powyższym szukam osób lub firm chetnych do pozwu zbiorowego przeciwko nim ,ich bezczelność i marginalne traktowanie ludzi sprawiło że z przyjemnością będę szukał satysfakcji w sądzie. Rob-In Usługi Remontowo-Wykończeniowe Robert Zalewski , rob_in@interia.eu
gość12345 / 94.42.226.* / 2013-06-19 22:19
tak to jest, jak się księgowość powierza dzieciakom od marketingu... ja omijam wszystko, co ma Czarnecki na nazwisko, nawet wole wysrać się bez papieru toaletowego, jakby ten Pan miał go produkować. a pozytywne opinie o tym syfie są ciągle z tego samego IP, ktoś zamiast pracować, bawi się w popi sówki o tym padole. niezłe... ;)
w tym kraju księgowość to nie tabelka, tu plus tu minus na koniec miecha musi się zgadzać... a ci myślą, że to zabawa.
Anna558. / 79.186.106.* / 2013-06-19 19:59
Teraz 2013 i jest jeszcze gorzej. Rotacja w księgowości odbywa się na zasadzie że jak już klienta utopiłam w kłopotach i nie kompetentnych działaniach bez jakiejkolwiek odpowiedzialności za swoje działania to mam 2 tygodnie wypowiedzenia i finito. Po zmartwieniu. Podwójne księgowania, kłopoty z urzędem skarbowym i tysiąc innych niedociągnięć. Ale oby tylko złowić klienta i już wyczesane. Kasa zainkasowana i śpię spokojnie. Jestem w stanie obiecać Ci kredyt w Idea Banku. Ale i tak go nie dostaniesz. Oby tylko załadować w kieszeń prowizje. A teraz z punktu pracownika. Księgowa w początkowej fazie pracy jedzie na tydzień szkolenia do Warszawy gdzie w pierwszych trzech dniach czujesz się jak na spotkaniu w sekcie typu Amway jeśli ktoś pamięta tę sektę.Jak tu dobrze i ile można zarobić. Jednak normy wyśrubowane tak że na zwykłą pensje ciężko wyrobić. No chyba że będziesz zapieprzać 14 godzin na dobę. Co jeszcze ciekawe?! a no to że ten tydzień szkolenia w Warszawie musisz sobie zasponsorować z własnych pieniędzy. ZERO zwrotu za delegacje. Tak więc tam, czytaj Tax Care czy patrzysz od zewnątrz czy wewnątrz to syf kiła i mogiła finansowo skarbowa. Nie polecam za żadne pieniądze. A opisane wydarzenia to tylko fragment z bardziej złożonej rzeczywistości tej szanownej niekompetentnej do szpiku, firmy księgowej
księgowa1020 / 83.23.16.* / 2013-08-28 10:31
Pracowałam w TAX CARE jako księgowa i nie zgadzam się z opinią o niewykwalifikowanych księgowych. Proszę mi wierzyć, że pracują wykwalifikowane. Jednak szczerze NIE POLECAM tej bandy oszustów, jaką jest ogólnie ta firma. Proszę nie winić za to pracowników, bo my wykonujemy tylko polecenia głupich przełożonych. Niestety tak ograniczony rynek pracy spowodował, że człowiek zatrudnia się w tak żenującej firmie i nie mając nic do powiedzenia, będąc zastraszanym wykonuje ich polecenia.Owszem rotacja księgowych jest duża, no bo tak jak to było w moim przypadku- nie mogłam się zgodzić z chorą polityką firmy i ciężką pracą po nocach.Wcześniej pracowałam jako księgowa w dużej firmie ,obecnie w NORMALNYM biurze rachunkowym- TAXCARE to z pewnością korporacja, ale nie biuro rachunkowe.A korporacja- wiadomo- nastawiona jest tylko na ściąganie kasy za wszelką cenę. Banda sępów. To prawda, że klienta traktuje się tylko miło do podpisania umowy, a potem płać kliencie, a my mamy Cię w dupie i Twoje problemy. Nawet jak się lubi klienta, to trzeba mu naliczać wszystkie dodatkowe opłaty- czym więcej tym lepiej. Ryje się nam mózgi na szkoleniach, że jak nie będziesz doliczać za wszystko, to będziesz miała potrącane premie, bo podstawowa pensja to żenada. A jaka może być jakość usług księgowych w TAXCARE, jeżeli księgowa ma do rozliczenia od 60 do 80 firm. ŻAŁOSNE. Szczerze i gorąco NIE POLECAM. Drodzy klienci, szukajcie małych profesjonalnych biur rachunkowych. W TAXCARE ciągle będziecie doliczani, a w ostatnim czasie góra firmy nie chce, aby księgowa miała bezpośredni kontakt z klientem, więc zatrudniono doradców księgowych na infoliniach i oni tylko będą się łączyć z klientem, a dokumenty księgowe będą oddawane do doradców księgowych- młodych szczunów pazernych na kasę, którzy jak sępy wciskają kredyty na szalenie wysokim procencie, a klient często proszę mi wierzyć nie świadomy i jak dosłownie z łapanki podpisuje coś, a potem płacze. Nie sądzę, żeby ktoś świadomie chciał mieć wirtualną księgową, bo w sumie to do tego to się sprowadza. UCIEKAJCIE ludzie od OSZUSTÓW. A jeszcze muszę wspomnieć, że na szkoleniach jednego czego nas uczą , to tekstu :"ile jest PNA-PANI skłonna za to zapłacić"- bo w niczym nie możemy pomóc klientowi, pełna inwigilacja.Księgowość internetowa, więc góra wszystko widzi- kiedy dokumenty dostarczono, jaka ilość, czy zgodna z umową. Księgowa między 5dniem miesiąca a 20 siedzi i pracuje od godz 7 do 23 . To nie jest zła wola księgowej , że jak ma urlop to odpoczywa i nie odbiera telefonów- po prostu nie może.Telefony są służbowe. Zawsze wytyczane są zastępstwa na czas urlopu- (haha rapem 2 3 dni, bo więcej nie możesz, bo potem nie dasz rady ogarnąć jak wrócisz). Ale jak któraś z księgowych ma zastępstwo to też nie daje rady, bo oprócz swoich 60 klintów ma jeszcze koleżanki 60. Czaicie Państwo ??? w normalnych biurach księgowa na KPiR ma około 20 max. A doliczenia są za wszystko- że dokumenty doniesione po 5, a po 10 to już w ogóle. Że przekroczony limit dokumentów - i znów doliczyć, a jak nie doliczysz, to się tłumacz najpierw przed menadżerem , potem przed dyrektorem regionalnym mailem. A na końcu osobiście raz w miesiącu jak jest kontrola. NIE MA ŻE LUBISZ KLIENTA I DLA DOBRA WSPÓŁPRACY ROBISZ COŚ OD SIEBIE. RÓB I DOLICZAJ -to motto taxcare. Tylko kasa się liczy, ale tylko dla tych u góry. A jeżeli chodzi o doradców - to sępy. Jak już jednak zdecydujecie się Państwo to tą tragiczną firmę, to proszę czytać umowę - dokładnie i między wierszami. Obiecują doradcy wszystko, żeby złapać klienta, a potem to księgowa ma problem , po niej się jeździ, bo doradca dostanie dolę od umowy i nie odbiera telefonów. Proszę sobie przemyśleć. Ceny za usługi też są z kosmosu, ale jak mają nie być skoro musicie Państwo oczywiście pośrednio utrzymać ogromny sztab ludzi- doradę , księgową, jej menadżera, dyrektor regionalną,dyrektora całej firmy i prezesa. Nie wspominając, że wspólnicy muszą mieć z tego najwięcej. Więc logika. Podczas, gdy w normalnych biurach opłacacie księgową i ewentualnie jej szefa-szefową. Jaka to proporcja ? Jeszcze raz NIE POLECAM
Anna558. / 79.186.106.* / 2013-06-19 19:57
Teraz 2013 i jest jeszcze gorzej. Rotacja w księgowości odbywa się na zasadzie że jak już klienta utopiłam w kłopotach i nie kompetentnych działaniach bez jakiejkolwiek odpowiedzialności za swoje działania to mam 2 tygodnie wypowiedzenia i finito. Po zmartwieniu. Podwójne księgowania, kłopoty z urzędem skarbowym i tysiąc innych niedociągnięć. Ale oby tylko złowić klienta i już wyczesane. Kasa zainkasowana i śpię spokojnie. Jestem w stanie obiecać Ci kredyt w Idea Banku. Ale i tak go nie dostaniesz. Oby tylko załadować w kieszeń prowizje. A teraz z punktu pracownika. Księgowa w początkowej fazie pracy jedzie na tydzień szkolenia do Warszawy gdzie w pierwszych trzech dniach czujesz się jak na spotkaniu w sekcie typu Amway jeśli ktoś pamięta tę sektę.Jak tu dobrze i ile można zarobić. Jednak normy wyśrubowane tak że na zwykłą pensje ciężko wyrobić. No chyba że będziesz zapieprzać 14 godzin na dobę. Co jeszcze ciekawe?! a no to że ten tydzień szkolenia w Warszawie musisz sobie zasponsorować z własnych pieniędzy. ZERO zwrotu za delegacje. Tak więc tam, czytaj Tax Care czy patrzysz od zewnątrz czy wewnątrz to syf kiła i mogiła finansowo skarbowa. Nie polecam za żadne pieniądze. A opisane wydarzenia to tylko fragment z bardziej złożonej rzeczywistości tej szanownej niekompetentnej do szpiku, firmy księgowej
aeli / 89.69.176.* / 2013-06-14 22:33
[...] czytać umowy albo chociaż zapytać od czasu do czasu co podpisujecie to połowa z was nie musiała by pisać a później pretensje do Pana Boga...
Pracuje jako doradca akurat w firmie konkurencyjnej i wiem że ludzie nie interesują się dopóki jest kasa na koncie i rat nie trzeba płacić a później pytanie dlaczego tak drogo...
Po rozum do głowy...[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]
llllllllllllllllllllllll / 83.23.16.* / 2013-08-28 10:02
[...] Jacy z Was doradcy, skoro początkującym ludziom otwierającym firmę proponuje się kredyt hahaha bezzwrotny 15000,00, po czym na konto klienta wpływa 10.000,00 bo ten pseudo doradca tak zagadał klienta, że wcisnął mu 5.000,00 ubezpieczenia. No tak zgadzam się,że umowy należy czytać. Tylko w takim przypadku nie powinniście nazywać się doradcy, tylko sępy. i było by ok (gdyby ktoś liczył to wie jaka to bezzwrotność- wliczona w odsetki). A skoro mianuje się nawą doradca to doradzajcie początkującemu klientowi dobrze a nie sobie. Bo nie jesteście doradcami dla siebie tylko ponoć dla klienta. [...]
I taki właśnie jest poziom doradzania. Drodzy Państwo unikajcie tych PSEUDO BANKÓW i młodych gówniarzy nastawionych na kasę. Też tam pracowałam, ale ja jestem uczciwa, a ty darmozjadem czyhającym na czyjąś niewiedzę oraz ślepe ufanie w to co klepiesz, bo im więcej wciśniesz tym lepiej dla Ciebie.[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]
madziulka 67 / 95.41.77.* / 2013-08-30 21:55
a pokaż mi bank z nazwy poproszę który udzieli Ci finansowania na start działalności gospodarczej ??!!!
jerzy 1950 / 77.253.191.* / 2013-07-31 10:29
Twa odzywka z firmy konkurencyjnej dyskwalifikuje Cię jako doradcę. po to podpisuję umowę aby mieć święty spokój z ZUS US i innymi instytucjami. A nie żeby bulić za proste rozliczenie księgowe , które można sobie samemu na dobrą sprawę zrobić. Po to są doradcy i księgowe , aby sprawdzić czy czasem nie zakradł się błąd w fakturze, czy może być tak opisana itd., to są obowiązki każdej księgowej w każdym zakładzie pracy.[...]
Ponadto po przeczytaniu tych opinii dotyczących TAX CARE na pewno wypowiem im umowę. zaglądnąłem do opinii o tej firmie bo sam mam takie wrażenie że olewają klienta (po 3 latach korzystania z ich usług), a generalnie następuje "odsuwanie " się tej firmy od klienta. Zmieniają księgowe jak rękawiczki, i za nic nie odpowiadają.[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]
Beton1234 / 95.41.94.* / 2013-06-13 21:10
Nie podpisujcie z Tax Care żadnych umów. Pracownicy są niekompetentni, wręcz obrażają i poniżają klienta traktując go z góry jak swojego podwładnego któremu mogą rozkazywać i jeszcze za to każą sobie słono płacić, praktycznie za wszystko bo najniższy abonament nie wystarcza na nic nawet przy jednoosobowej firmie i 1-2 fakturach miesięcznie.
Menedżerowie to chamy pierwszej wody, gdy pojawia się problem odpowiedź zawsze brzmi nie... a potem ignorują klienta nawet nie raczą odpowiedzieć na pytania.

System informatyczny ma ciągłe problemy, faktury przysyłają w ostatnim możliwym momencie a sami żądają aby dostarczać im dokumenty posortowane w/g dat !! Firma Tax Care tkwi w latach 90-tych albo jeszcze głęboko w PRLu, daleko im do standardów europejski, nie mówiąc o światowych.
oszukana przez TAX Care / 109.197.68.* / 2013-05-30 17:12
Z pełną odpowiedzialnością mogę napisać "ludzie unikajcie TAX Care jak ognia",nieodpowiedzialni naciągacze,począwszy od doradcy,kończąc na zarządzie.Ich motto: złapać "FRAJERA" a potem można go już lekceważyć.Moja sprawa z nimi skończy się na sali Sądowej.
lucyna1961 / 90.156.56.* / 2013-07-07 01:44
Cieszę się, że ktoś o tym pisze, a mianowicie o pozwie. Jest nas już dwie dodatkowe osoby , które chcą się dołączyc do pozwu zbiorowego. Nieco inny może problem , gdyż zwiazany z pośrednictwem kredytowym , lecz również zostaliśmy narażeni na poważniejsze nawet straty finansowe, komornika, nie mówiąc już o ponad 3'miesięcznym życiu w potężnym stresie, Gdy się ryzykuje majątkiem całego życia to można sobie wyobrazić , to już jest nawet kilkaset tysięcy nie kilkanascie. Piszę również w imieniu mojego przyjaciela. TAX CARE to banda dyletantów, niekompetentnych pajaców, oszustów kłamców , a pajacowaty manager Przemysław , z Wrocławia posunął sie do szantażowania nas. Pośredniczka to totalna dyletantka, jej niekompetencja i kłamstwa jedna wielka groteska. Aż tudno sobie wyobrazić, że tacy ludzie mogą mieć coś wpólnego z finansami, nie mam pojęcia, pani weterymarz, finansistka, anielski głos słodkiej idiotki, wytrenowany, wyreżyserowany na spotkniach MLM, obiecujęcy wszystko, lecz rzeczywistość diametralnie różna, to jak sodoma i gomora. Użyłam określenia "głos idiotki", bo jakąż idiotka trzeba być , aby tak postępować w takiej branży i tak traktować beztrosko ludzi. Znikanie dokumentów,totalna nieporadność, głupota, że jeszcze zawał mnie nie zabił to jakiś cud. Gdy ktoś wybiera się do TAX CARE na ulicę Namysłowską we Wrocławiu to przestrzegam, chyba , że ktoś chce problemów. Jestem w pełni świadoma tego co piszę i nie potrafię inaczej nazwać tych ludzi. Swoje kłamstwa tuszowali twierdząc, że pracownicy banku kłamią, tzw. manager broni i tuszuje błędy i kłamstwa pośredniczki. np. pania Alicja K twierdzi , jestem na konferencji w W-wie, jedziesz do biura, a tam infantylna sielanka, pani totalnie ignoruje wszystko. Dzwonisz nawet kilkanascie razy, czasem kilka dni bez szans na kobtakt. Najgorzej, że bank nie udzilea zainteresowanemu informacji w jego sprawie,gdyż umowa jest skonstruowana na wyłączność kontaktu z pośrednikiem i nic nie pomagają prośby i tłumaczenia, że trafiło się na infantylna dyletantkę, mrugającą sztucznymi rzęsami i poziom komunkacji jest zerowy. Bez szans też jakikolwiek kontakt z wyższymi władzami, pochowani, gdyż uczciwa firma jest dostępna i są jakieś władza , gdzie można sie zwrócić o pomoc i wyjasnienia, A tu we Wrocławiu pajacowaty tzw. manager twierdzi, że pani Alicja to najlepszy pracownik. O zgrozo to jacy są ci przeciętni.
Mój syn też ma księgowość w TAX CARE i o zgrozo ciągle jakieś pisma z ZUS'u i US'go. Totalne bagno. W swojej firmie przez 3 lata u innej księgowej nawet razu nie miałam żadnego błędu.

Szczęśliwcy mają może mniejszego pecha.

Powinno upubliczniać sie takie informacje, aby takich dyletantów i infantylnych nieodpowiedzialnych ludzi wyeliminować z rynku.
lucyna1961 / 90.156.56.* / 2013-07-07 01:44
Cieszę się, że ktoś o tym pisze, a mianowicie o pozwie. Jest nas już dwie dodatkowe osoby , które chcą się dołączyc do pozwu zbiorowego. Nieco inny może problem , gdyż zwiazany z pośrednictwem kredytowym , lecz również zostaliśmy narażeni na poważniejsze nawet straty finansowe, komornika, nie mówiąc już o ponad 3'miesięcznym życiu w potężnym stresie, Gdy się ryzykuje majątkiem całego życia to można sobie wyobrazić , to już jest nawet kilkaset tysięcy nie kilkanascie. Piszę również w imieniu mojego przyjaciela. TAX CARE to banda dyletantów, niekompetentnych pajaców, oszustów kłamców , a pajacowaty manager Przemysław , z Wrocławia posunął sie do szantażowania nas. Pośredniczka to totalna dyletantka, jej niekompetencja i kłamstwa jedna wielka groteska. Aż tudno sobie wyobrazić, że tacy ludzie mogą mieć coś wpólnego z finansami, nie mam pojęcia, pani weterymarz, finansistka, anielski głos słodkiej idiotki, wytrenowany, wyreżyserowany na spotkniach MLM, obiecujęcy wszystko, lecz rzeczywistość diametralnie różna, to jak sodoma i gomora. Użyłam określenia "głos idiotki", bo jakąż idiotka trzeba być , aby tak postępować w takiej branży i tak traktować beztrosko ludzi. Znikanie dokumentów,totalna nieporadność, głupota, że jeszcze zawał mnie nie zabił to jakiś cud. Gdy ktoś wybiera się do TAX CARE na ulicę Namysłowską we Wrocławiu to przestrzegam, chyba , że ktoś chce problemów. Jestem w pełni świadoma tego co piszę i nie potrafię inaczej nazwać tych ludzi. Swoje kłamstwa tuszowali twierdząc, że pracownicy banku kłamią, tzw. manager broni i tuszuje błędy i kłamstwa pośredniczki. np. pania Alicja K twierdzi , jestem na konferencji w W-wie, jedziesz do biura, a tam infantylna sielanka, pani totalnie ignoruje wszystko. Dzwonisz nawet kilkanascie razy, czasem kilka dni bez szans na kobtakt. Najgorzej, że bank nie udzilea zainteresowanemu informacji w jego sprawie,gdyż umowa jest skonstruowana na wyłączność kontaktu z pośrednikiem i nic nie pomagają prośby i tłumaczenia, że trafiło się na infantylna dyletantkę, mrugającą sztucznymi rzęsami i poziom komunkacji jest zerowy. Bez szans też jakikolwiek kontakt z wyższymi władzami, pochowani, gdyż uczciwa firma jest dostępna i są jakieś władza , gdzie można sie zwrócić o pomoc i wyjasnienia, A tu we Wrocławiu pajacowaty tzw. manager twierdzi, że pani Alicja to najlepszy pracownik. O zgrozo to jacy są ci przeciętni.
Mój syn też ma księgowość w TAX CARE i o zgrozo ciągle jakieś pisma z ZUS'u i US'go. Totalne bagno. W swojej firmie przez 3 lata u innej księgowej nawet razu nie miałam żadnego błędu.

Szczęśliwcy mają może mniejszego pecha.

Powinno upubliczniać sie takie informacje, aby takich dyletantów i infantylnych nieodpowiedzialnych ludzi wyeliminować z rynku.
Baciarz / 31.0.192.* / 2013-06-06 18:39
zgadzam się, dokładnie takie same doświadczenia... klient dla nich to dojna krowa nic więcej, jak trzeba coś dla klienta to firmy TaxCare nie ma...
Rob-In / 95.40.15.* / 2013-04-25 20:38
Czy jest ktoś chetny pozwać ich do sądu ,proponuję pozew zbiorowy , kontakt rob_in@interia.eu
Lesz1642 / 83.28.232.* / 2013-06-06 20:00
Firma na poziomie reprezentują duży profesjonalizm i faktycznie indywidualne podejście do klienta,
miałem problemy w BIK, nie miałem żadnych szans na kredyt natomiast oni znaleźli dla mnie kilka rozwiązań jak łatwo zasilić swoją firmę..
Musiałem tu wejść i opisać sytuacje polecam instytucje Tax Care - przyszłościowa firma która z czasem z pewnością przyciągnie rzesze klientów!
Oby tak dalej
oszukana przez TAX Care / 109.197.68.* / 2013-05-30 17:16
Jestem gotowa przyłączyć się do pozwu zbiorowego dumaks@interia.pl
kolbert1 / 79.185.250.* / 2013-07-02 08:03
Jestem oszukany! Byłem bezrobotny, wcisnąli mi swoją "Księgowość" kazali założyć działalność,żeby tylko zarobić na mnie swoją prowizję! a teraz nie mogę dostać dofinansowania ani z Urzędu Pracy ani z Unii!Straciłem ok 60 tyś złotych! Mam do płacenia Zus, i zepsute auto i żadnych szans na start!
Zamknęli mi drogę, a mieli pomagać!
pomogli- tylko sobie!
jestem gotowy złożyć pozew o działanie na moją szkodę i zwrot straconych pieniędzy!!
kolbert1@op.pl
maly maly / 89.174.61.* / 2013-04-24 21:06
napiszę krótko, zgłosiłem się na stronie do TC z prośbą o kontakt mailowy. zakładam, że spotykanie się by się spotkać to marnotrawienie mojego i ich czasu, a żaden doradca nie jest biegły we wszystkich przepisach. stwierdziłem, że wyślę swoje potrzeby mailem, oni się ustosunkują i wtedy możemy myśleć o spotkaniu. póki co miesiące lecą, a rezultatu brak. nie chce mi się jechać 40 czy 60km by sobie pogadać, im też się nie chce więc czekam aż im się zachce :-)
Krzysiek301 / 193.104.163.* / 2013-04-24 14:58
A ja jestem zadowolony. Zajmuję się remontami, zadzwonili do mnie miesiąc temu, że chcą polecać mnie swoim klientom. Oczywiście było to po to żeby wcisnąć mi księgowość ale nie miałem klientów to się zgodziłem. Płacę mało bo tylko 99 pln i parę złotych za dokumenty ale faktycznie mam klientów od nich. Do dziś zrobiłem już 1 spory remont biura w Warszawie i co jakiś czas ktoś dzwoni i prosi o ofertę.
Co do księgowości to zobaczymy ale ludzie mili i szybko odpowiadają na pytania.
eng / 46.171.87.* / 2013-05-26 22:35
abonament wynosi wlasnie 99 zł,
twoja niewiedza swiadczy o tym ze piszesz a nawet nie masz pojecia o czym , biuro jest spoko
juranda / 46.171.87.* / 2013-10-22 18:05
abo podstawowe faktycznie jest za 99 zł potem 159 i 189
Rob-In / 95.40.15.* / 2013-04-25 20:26
Chyba coś sie Panu pomyliło , to nie ta firma,i nawet opłata za msc. jest wyższa, prowadzę też budowlankę i teraz mam z nimi same problemy w ZUSie
klieeentka / 89.79.200.* / 2013-04-13 21:37
Ja byłam na spotkaniu odnośnie kredytu, jestem zadowolona z przebiegu spotkania, obsługi, podejścia doradcy oraz rozwiązaniach które mi zaproponowano. Doradca bardzo kompetentny, wszystko jasno przedstawił. Nie wiem skąd ten negatywne opinie... jesli ktoś nie ma zdolności kredytowej, zadłużenia, zajęcia komornicze etc. to choćby pupą na piecu siadał to kredytu nei dostanie...
Rob-In / 95.40.15.* / 2013-04-25 20:29
Jeżeli o kredyt to tylko MBank lub PKO tutaj można dostać tylko figę z makiem
gosc11 / 89.71.93.* / 2013-04-12 16:06
OSTRZEGAM przed TAX CARE i szczerze NIE POLECAM!
Brak profesjonalizmu, indywidualnego podejścia, zero współpracy... Kto chce mieć same problemy, to jest właściwy adres...
ania29917 / 77.115.155.* / 2013-05-20 16:54
firma beznadziejna klienta mają w du..ludzie tam pracujący nie mają bladego pojęcia o księgowości.zero współpracy,zero zaangażowania a na dodatek mase upomnień z us do wyjaśnienia.tak kończy się współpraca z firma taxcare.omijać szerokim łukiem!
radost / 46.113.157.* / 2013-05-09 22:47
Jestem również tego zdania. Wycisną ostatni grosz, funkcjonują jak bank.
!Artur / 83.28.143.* / 2013-04-11 23:30
To jest firma ze stajni Czarneckiego - tak samo jak Idea Bank, Getin Noble Bank, Open Finance, Home Broker. Wszystkich ich łączy wymiana pracowników, żeby klienci mieli ciężko później znaleźć tych oszustów, oraz zero odpowiedzialności za swoje działania - pamiętaj kliencie, ty wszystko podpisujesz i wpłacasz pieniądze lub bierzesz kredyt. Stara prawda wśród hochsztaplerów jest taka że pierwszy milion trzeba ukraść i oni o tym wiedzą, więc idąc do którejś z tych firma niech nikt nie ma złudzeń, że nie zostanie nabity w butelkę...
roksi330 / 77.114.86.* / 2013-04-22 08:35
Witam
Widzę że nie jesteśmy jedynymi klientami niezadowolonymi z usług Tax Care. Jeśli chcesz mieć zaległości w ZUS lub US to podpisz umowę z tą firmą. Jedna wielka porażka .
Majestro / 95.51.18.* / 2013-04-09 16:25
Mnie już też tam w*urwiaja nie dość że mam umowę z Tax Care to jeszcze rachunek w Idea Banku. Dobrze, że drugi prowadzę w PEKAO S.A. Przynajmniej tam idąc po kredyt wiem, że go dostanę i jeszcze sami na klientem biegają oddzwaniają. W Tax Care to dodzwonić się jest problem. Kredyt obrotowy, faktoring wszystko ładnie opisują a finał zerowy i nawet telefonów nie raczą odebrać. Niby dają Ci opiekuna, doradcę, menedżer księgowości podpisuje papiery itp. Sranie w banie z takim doradztwem. Jedyne z czego jestem zadowolony to z księgowej, która tam pracuje i zajmuje się moją firmą. Ma kobieta podejście i nie lekceważy swojego klienta. Powiem, że nawet sama goni do pracy.
nielubienaciagaczy / 83.12.192.* / 2013-04-08 16:06
TAX CARE - jak dla mnie to nowoczesny obóz pracy.

Doradcy naciągają klientów na kredyty itd. Obiecując im złote góry.

Pracownicy co miesiąc mają inne warunki do premii.m

Zero stabilności.

Oni tylko patrząc na czym i na kim zrobić kasę i wszystko.

Powinni zmienić nazwę na CashCare ;p
ten sam nick / 46.171.87.* / 2013-05-26 22:42
a zadowolonych klientów przybywa :-)

Najnowsze wpisy