Forum Forum finansoweInne

TAX CARE opinie.

TAX CARE opinie.

Ślusarz / 2011-10-18 12:56
Chciałbym się poradzić Was w sprawie jakości usług TAX CARE!! Czy ktoś miał już do czynienia z tą firmą? Czy jakość ich usług jest dobra?
Wyświetlaj:
PRZECIEBIORCA / 109.199.24.* / 2013-04-03 17:07
LUDZIE!!! TO SA NACIAGACZE UNIKAJCIE ICH JAK OGNIA!!!
Prawda o TaxCare / 212.106.11.* / 2013-03-25 07:40
Prawda że TaxCare ma pozytywne opinie oraz negatywne, otóż pozytywny biorą się od ludzi którzy przez pierwszy rok mają rachunkowość za 1zł/msc, możliwość kredytowania na bardzo niskim % stronę wwww firmy swojej za 1zł.
Ale w zamian za to mają "polecać" innym dorobkiewiczom usługi tam na warunkach już nie tak korzystnych :) ot i all true
Rozczarowana / 94.197.117.* / 2013-04-08 15:48
Niestety, mogę powiedzić tylko co najgorsze, absolutie nie polecam firmy TAX CARE. Nawet sobie nie potrafię wyobrazić, że można być tak niepoważnym w takiej branży jak finanse.Kosztuje mnie i koszowało to prawie zawał serca , pisząc to ręce mi sę trzęsą. Chyba ,że ktoś ma dużo cierpliwości i wogóle mu nie zależy. Uciekają, nie odbierają telefonów, nie kontaktują się to już norma,ale żeby nawet telefonów nie odbierć to już przesada za takie prowizje. Oczywiśie pięknie mówią i obiecują kokosy, super załatwienie sprawy , typowe marketingowe chwyty. Utopią cię aby zarobić jakieś pieniądze. Nie polecam też kancelarii , któą ta firma poleca, nastepni naciągacze, możesz stracić dorobe życia, ale ważne , że oni 300 zł zarobią, takie mają doradztwo. Ta fira to porażka, a powołują się na pana Czarneckigo, gdyby on swoje interesy tak proadził jak jego ludzie to ręcze , ze nic by nie miał. Skoro to taki biznesmen to dlaczego firmuje swoją marką , swoim nazwiskiem takie biura ,gdzie ludzie nie maja pojęcia o finansach i jeszcze są niepoważni. Pozdrawiam tych oszukanych i ostrzegam tych co jeszcze nie dali się naciąnąć jak ja. Jolanta
Rozczarowana / 94.197.117.* / 2013-04-08 15:47
Niestety, mogę powiedzić tylko co najgorsze, absolutie nie polecam firmy TAX CARE. Nawet sobie nie potrafię wyobrazić, że można być tak niepoważnym w takiej branży jak finanse.Kosztuje mnie i koszowało to prawie zawał serca , pisząc to ręce mi sę trzęsą. Chyba ,że ktoś ma dużo cierpliwości i wogóle mu nie zależy. Uciekają, nie odbierają telefonów, nie kontaktują się to już norma,ale żeby nawet telefonów nie odbierć to już przesada za takie prowizje. Oczywiśie pięknie mówią i obiecują kokosy, super załatwienie sprawy , typowe marketingowe chwyty. Utopią cię aby zarobić jakieś pieniądze. Nie polecam też kancelarii , któą ta firma poleca, nastepni naciągacze, możesz stracić dorobe życia, ale ważne , że oni 300 zł zarobią, takie mają doradztwo. Ta fira to porażka, a powołują się na pana Czarneckigo, gdyby on swoje interesy tak proadził jak jego ludzie to ręcze , ze nic by nie miał. Skoro to taki biznesmen to dlaczego firmuje swoją marką , swoim nazwiskiem takie biura ,gdzie ludzie nie maja pojęcia o finansach i jeszcze są niepoważni. Pozdrawiam tych oszukanych i ostrzegam tych co jeszcze nie dali się naciąnąć jak ja. Jolanta
mmwm / 95.41.77.* / 2013-08-30 21:07
A jakieś konkrety można prosić?? Bo tak ogólnie to ja mogę o każdej firmie pisać
Aktos / 109.241.53.* / 2013-03-08 21:37
Wczoraj byłam na rozmowie.Dzis dostałam dokumenty, które sie z nimi podpisuje. Musiałabym nie umieć czytać, żeby cos takiego,cyrograf na siebie, podpisać.Nie wierze, że ktokolwiek jest zadowolony ze współpracy na takich warunkach.
Elvisking / 164.127.2.* / 2013-03-06 15:31
Dziwne, że pozytywne opinie do tego tematu wysyłane są z tego samego numeru IP :) tylko Nicki się zmieniają.
podagra / 81.219.70.* / 2013-03-02 09:41
Nekala mnie konsultankta telefonami o spotkanie z doradzca biznesowym, jako ze nie lubie odmawiac kobieta umowilem sie na spotkanie w kielcach. Po powitaniu poprosilem o przedstawienie warunkow umowy abym mogl ja w spokoju przeczytac i sie skonsultowac gdyby byla taka potrzeba z prawnikiem i coz sie dowiedzialem ze umowy sa przedstawiane w chwili otrzymania srodkow i od razu maja byc podpisane. Po poinformowaniu pana iz nie lubie byc dymany przez cwaniaczka bylego kapusia ubekow grzecznie opuscilem tax care. :-)
zosia12345 / 95.41.77.* / 2013-08-30 21:26
od kiedy to przekroczeniu drzwi jakiejkolwiek instytucji przedstawia się warunki umowy przed rozmową z klientem :-) nawet w agencji t... pytają o co chodzi :-)
I.M. / 37.128.20.* / 2013-02-26 13:51
FIRMA TAX CARE - LUDZIE KTÓRZY TAM PRACUJĄ CECHUJE: GRUBIAŃSKOŚĆ, MAŁOSTKOWOŚĆ A PRZEDE WSZYSTKIM PRZEKRACZANIE SWOICH KOMPETENCJI. ZERO PROFESJONALIZMU. JEDYNE CZYM CHCĄ PRZEKONAĆ TO ZASTRASZANIE - JEST TAKA JEDNA PANI KATARZYNA WODZYK - BRAK SŁÓW JEJ PODEJŚCIE ZDECYDOWANIE DZIAŁA NA NIEKORZYŚĆ FIRMY.
hejkumkejkum / 31.174.199.* / 2013-02-27 00:42
Z tego co się orientuje pracuje tam łącznie kilkaset osób w całej Polsce, więc albo ich wszystkich poznales albo kłamiesz ;) co do pani wymienionej powyżej, polecał bym dobrego prawnika i pozew o pomówienie, pozdro!
M.K / 81.190.211.* / 2013-07-08 15:29
ja jestem stratny ponad 4000 zł , przez niekompetencje pracowników którzy w pewien sposób kłamią co minęło się z prawdą i zawierzeniu takim osoba -- oczywiście już nie pracuje a moje środki odkładane przepadły -- najgorszemu wrogowi nie polecam tej firmy
Ksiegowa Tax Care #2 / 89.76.73.* / 2013-02-19 13:27
Witam wszystkich forumowiczów.
Szkoda, że większość osób wypowiadających się w tym wątku to tylko i wyłącznie drobni klienci, którzy nie mają bladego pojęcia o funkcjonowaniu tej firmy od "zaplecza" :)
Hmmm... Zdecyduję się pominąć swoje osobiste opinie z racji tego, że po prostu nie chce mi się o tym pisać i marnować swojego wolnego czasu.
Pozdrawiam Ksiegowa TAX CARE #2
gucio589 / 89.229.255.* / 2013-06-18 08:30
to po co sie wogule odzywaszja lepiej wez sie do roboty
rozczarowana / 94.197.117.* / 2013-04-08 16:00
Tak pani pisze o ludziach? Drobnklienci, dal tych ludzi ich sprawy są tak samo ważne jak dla innch, a ja jstem poważnym klintem, który może stracić doobk czyjegoś życa i niemal nie stacił dzięki doradztwu tej firmy i jeszcze procs w toku,Jeśli się nie ma kompetencji to nie podejmuje się i nie obiecuje się załatwienia spraw tak poważnych....... To proszę przeczytać , mój komentarz-
"Niestety, mogę powiedzić tylko co najgorsze, absolutie nie polecam firmy TAX CARE. Nawet sobie nie potrafię wyobrazić, że można być tak niepoważnym w takiej branży jak finanse.Kosztuje mnie i koszowało to prawie zawał serca , pisząc to ręce mi sę trzęsą. Chyba ,że ktoś ma dużo cierpliwości i wogóle mu nie zależy. Uciekają, nie odbierają telefonów, nie kontaktują się to już norma,ale żeby nawet telefonów nie odbierć to już przesada za takie prowizje. Oczywiśie pięknie mówią i obiecują kokosy, super załatwienie sprawy , typowe marketingowe chwyty. Utopią cię aby zarobić jakieś pieniądze. Nie polecam też kancelarii , któą ta firma poleca, nastepni naciągacze, możesz stracić dorobe życia, ale ważne , że oni 300 zł zarobią, takie mają doradztwo. Ta fira to porażka, a powołują się na pana Czarneckigo, gdyby on swoje interesy tak proadził jak jego ludzie to ręcze , ze nic by nie miał. Skoro to taki biznesmen to dlaczego firmuje swoją marką , swoim nazwiskiem takie biura ,gdzie ludzie nie maja pojęcia o finansach i jeszcze są niepoważni. Pozdrawiam tych oszukanych i ostrzegam tych co jeszcze nie dali się naciąnąć jak ja. Jolanta"
werer / 46.171.87.* / 2013-04-13 22:02
pewnie jest pani wlascicielka jakigos padajacego biura rachunkowego...
drobny klient / 89.67.191.* / 2013-03-18 17:25
po autoprezentacji ze strony pani księgowej, w której zawarła swoją opinię i nastawienie do klientów, nie ma chyba wątpliwości że korzystanie z usług TC to kiepski pomysł
qwerty-qwerty / 89.229.79.* / 2013-02-18 21:30
W finansach pracują już 8 lat i na pierwszy rzut oka 90% negatywnych opinii pochodzi od osób które nie uzyskały kredytowania:) Historia zazwyczaj wygląda następująco. Ów klient po tym jak dostał kopniaka w 4 litery od kilku banków po drodze, odbiera telefon od od telemarketerki, która proponuje spotkanie i zachęca ciekawą ofertą. Na spotkaniu klient usprawiedliwia się że jakiś tam bak nie dał mu kredytu( przecież miał przychód na poziomie 2 000 000pln!!! nie ważne że koszty wyniosły 3 000 000pl!!!:D), poza tym jakiś głupi bik ( przecież nie spłacałem kredytu tylko przez 2 miesiące, ale bardzo chce to robić:D), no i kiedyś miałem windykacje na rachuku, ale to było przecież kiedyś tam :D Oczywiście ów klient zapakowany jest w kredyty po korek:)

I tutaj bardzo często następuje coś za co należy ganić doradcę i nazwać to głupotą. Otóż doradca podejmuje się tematu. Rzeźby w gównie:)Sytuacja jest beznadziejna wiec trochę to trwa. Pojawiają się nowe pomysły, potrzebne są nowe dokumenty, klient wymusza na dorady aby ten zapewnił go że się uda. Po miesiącu doradca polega na polu bitwy:) Klient jest niezadowolony z obsługi i opisuje to na forum. O braku kompetencji i stracie czasu. Przecież mógł w tym czasie zająć się swoją firmą która generuje 1mln straty:D Heh, drogi kliencie, potencjalny kliencie, uczestniku forum, potencjalny pracowniku taxcare, każdy medal ma dwie strony. Warto o tym pamiętać, salut!!
lucyna1609 / 90.156.56.* / 2013-07-07 10:10
Chyba cię fantazja poniosła, albo tam pracujesz, albo jesteś jednym z niewielu szczęśliwców, Ja staram sie o kredyt , a po 3 miesiacach załatwiania i odnawiania ciagle zaświadaczeń dowiaduję się , że moja pośredniczka , słotka idiotka z Tax Care we Wrocławiu trzepiąca rzęsami nawet nie złożyła dokumentów do banku, nie mówiąc , że część pogubiła, po kilka dni, a nawet tygodni nie można się do niej dodzwonić, a pajac zwany managerem jeszcze ją kryje, broni i określa , że to najlepszy pacownik.
Nawet przez infolinię nie ma szans na kontakt z kimś kompetentnym,też parabowałam, ale bez szans, chłoptaś na infolinii obiecał odpowiedzieć , oczywiście nie podał z kim można zkontaktować, infolinia to lipa, rzadnego nadzoru i pomocy, pochowani jak szczury przed powodzią i to ma być firma prowadząca finanse i interesy klientów? Co to za bagno. Ja trafiłam na ulicę Namysłowską, znam ludzi, gdzie trafili do innego biura i ta sama zgnilizna i dziadostwo. Powoływali się na Czarneckiego i "najlepsze" biuro prawnicze we Wrocławiu "K-z" , a tu chroń Boże wszystkich nieświadomych przed nimi , jaką ja byłam i skorzystałam z ich usług, a w zasadzie ciągle sprawa w toku i mam zamiar tego tak nie zostawiać, bo straty na które mnie narazili są ogromne, nie tylko materialne. Dodam jeszcze, że niby "manager" ( tak go określam, dla mnie to jak bym z pajacem rozmawiała, na jedno wychodzi) posunął sie nawet to szantażu i gróźb o zaszkodzeniu mi, gdy zwrócono mu uwagę o niekompetencji i ignorowaniu klientów.
NIGDY BYM NIC NIE KUPIŁA OD NIEGO, ŻADNEGO PRODUKTU, ROZBAWIAŁY MNIE JEGO TANIE SOCJOTECHNIKI ( też kiedyś miałam coś z finansami wspólnego).I nie jest to moja mitomania , niestety. TAX CARE POWINIEN ZNIKNĄĆ Z RYNKU , ALBO PRZEJŚĆ MATAMORFOZĘ ,
DLA MNIE TO KOLEJNY AMBER GOLG
mmwm / 95.41.77.* / 2013-08-30 21:23
Witam, na chłopski rozum.Skoro przez 3 miesiące nie dostałaś żadnej odpowiedzi to po co tam cisnęłaś. Skoro masz taką świetną sytuacje finansową, że każdy Ci udzieli kredytu, to dlaczego nie poszłaś do swojego banku?? ps. uwaga na błędy ortograficzne
esej / 46.171.87.* / 2013-02-18 22:08
dokladnie, ludzie sa beznadziejni , zobacza reklame , mysla ze pojda do doradcy a ten da im telefon za free , jak nie dostana to przynajmniej w necie ich obrobia, ja korzystam z uslug w kielcach i jestem zadowolony.....
johnn / 46.171.87.* / 2013-02-16 13:59
witam ja jestem klientem tax care kielce i narazie jestem zadowolony
Ksiegowa Tax Care / 89.76.73.* / 2013-02-15 19:49
Witam wszystkich,
Jestem księgową w firmie Tax Care. Nie podam danych bo na pewno byłyby z tej wypowiedzi konsekwencje.
Nie szukajcie księgowości w tej firmie. Niekompetencja księgowych nie jest spowodowana brakiem wiedzy, tylko nakładem pracy. Księgowa ma po ok. 50-60 firm i nie jest w stanie iść na jakość. Ponad to nasze wynagrodzenie nie przekracza 3 tys., mimo, że potrafimy siedzieć w pracy od rana do północy w okresie podatkowym. Oczywiście firma nie uznaje nadgodzin. Dodatkowo ksiegowa zajmuję sie windykacja, marketingiem, reklamą i śledzeniem konkurencji (telefony do innych biur w celu sprawdzenia ich konkurencyjności). Szukanie ksiegowości to nic. Ludzie nie idźcie tam do pracy, bo wszystkie księgowe traktowane są jak śmieci. Nikt nie liczy się z naszym zdaniem. Co dwa miesiące obniżaja nam premię, tłumaczac sie rozwojem firmy i otwieraniem nowych oddziałow. Za wyrażenie własnego zdania na temat wszystkich zmian wyciągane sa konsekwencje.
Oczywiscie nie opisalam wszystkiego, ale szkoda na to czasu. Brak mi słów na to co się dzieje w tej firmie. Nie zdziwcie się drodzy klienci firmy tax car, że po zmianach, ktore zaszly w tym tygodniu bedzie miec zmiane ksiegowej, ponieważ nie jedna księgowa złoży wypowiedzenie. Mało tego pracownicy zdecydowali sie na zlozenie skargi do Pip-u i kontakt z gazetami. Moge zapowiedziec, że niedlugo napewno bedzie glosno.

Pozdrawiam,
Księgowa Tax Care
PRZECIEBIORCA / 109.199.24.* / 2013-04-03 17:10
u mnie juz nastapila zmiana ksiegowej to jakas masakra uciekam z tax care naciagacze!!!
pdg / 89.73.81.* / 2013-03-27 11:08
Jeżeli jest tam taki syf to po co tam pracujesz?tracisz zdrowie,czas i nerwy
kollk / 46.171.87.* / 2013-02-18 22:09
no to ja sie dziwie ze sie nie zwolnilas tylko siedzisz i narzekasz, ciezko jest zlozyc wypowiedzenie??
esej, / 46.171.87.* / 2013-04-13 22:03
dokladnie
robert- / 195.205.171.* / 2013-02-10 17:05
ja bylem na spotkaniu w idea bank i moge powiedziec jedno wyrzezbia cie na cacy ale laska z ktora rozmawiałem byla z******** młoda dekoldzik głeboki mini króciutkie że wow
tomasz950 / 188.125.59.* / 2013-02-08 16:49
Jeżeli chce Pas stracić trochę pieniędzy to droga TAX Care droga otwarta.To gruba miłych osób w obsłudze niekompetentnych ponad wszech miar.
Nie wiem czy nie lepiej iść do para banku działalność podobna chcesz kredyt najpierw wpłać dalej tak samo tyko w bardziej eleganckiej formie
Księgowa Tax care / 89.76.73.* / 2013-02-15 19:32
Witam wszystkich,
Jestem księgową w firmie Tax Care. Nie podam danych bo na pewno byłyby z tej wypowiedzi konsekwencje.
Nie szukajcie księgowości w tej firmie. Niekompetencja księgowych nie jest spowodowana brakiem wiedzy, tylko nakładem pracy. Księgowa ma po ok. 50-60 firm i nie jest w stanie iść na jakość. Ponad to nasze wynagrodzenie nie przekracza 3 tys., mimo, że potrafimy siedzieć w pracy od rana do północy w okresie podatkowym. Oczywiście firma nie uznaje nadgodzin. Dodatkowo ksiegowa zajmuję sie windykacja, marketingiem, reklamą i śledzeniem konkurencji (telefony do innych biur w celu sprawdzenia ich konkurencyjności). Szukanie ksiegowości to nic. Ludzie nie idźcie tam do pracy, bo wszystkie księgowe traktowane są jak śmieci. Nikt nie liczy się z naszym zdaniem. Co dwa miesiące obniżaja nam premię, tłumaczac sie rozwojem firmy i otwieraniem nowych oddziałow. Za wyrażenie własnego zdania na temat wszystkich zmian wyciągane sa konsekwencje.
Oczywiscie nie opisalam wszystkiego, ale szkoda na to czasu. Brak mi słów na to co się dzieje w tej firmie. Nie zdziwcie się drodzy klienci firmy tax car, że po zmianach, ktore zaszly w tym tygodniu bedzie miec zmiane ksiegowej, ponieważ nie jedna księgowa złoży wypowiedzenie. Mało tego pracownicy zdecydowali sie na zlozenie skargi do Pip-u i kontakt z gazetami. Moge zapowiedziec, że niedlugo napewno bedzie glosno.

Pozdrawiam,
Księgowa Tax Care
tomasz950 / 188.125.59.* / 2013-02-08 16:41
Jeżeli chce Pas stracić trochę pieniędzy to droga TAX Care droga otwarta.To gruba miłych osób w obsłudze niekompetentnych ponad wszech miar.
Nie wiem czy nie lepiej iść do para banku działalność podobna chcesz kredyt najpierw wpłać dalej tak samo tyko w bardziej eleganckiej formie
Elamiach / 1.20.0.* / 2013-02-07 09:58
Żałuję, że zanim nie skorzystałam z ich usług nie przeczytałam tego forum. Jestem kolejną osobą, która ma przez nich ogromne problemy :(

Trzymajcie się z daleka.
anna56182 / 95.41.77.* / 2013-08-30 21:42
A jakieś konkretne zdarzenia umie Pan podać??? Bo skoro maja tylu klientów to coś w tym jest?
Ja mam u ich księgowość od 3 lat i jestem mega zadowolona :-)
pawełek, pomorskie / 94.42.52.* / 2013-09-01 11:22
anka, ta jedna fakturę to sama sobie możesz zaksięgować. serio.
ya69 / 178.36.63.* / 2013-01-26 13:55
Witjacie
bylem niedawno w TC b uzyskac kilka informacji wiecej na temat kredytu dla startujacych firm... bardzo mila pani z obslugi wydzwaniala do mnie co dziennie z zapytaniem kiedy bede mogl sie pojawic na spotkaniu kiedy juz ustalilismy dzien i godzine 13 na spotkanie... pani od 9 rano juz wydzwaniala czy pamietam o spotkaniu i czy bede, czy juz jestem w drodze.
Udalo mi sie znalesc placowke.. wchodze i na recepcji widze mlode dziewczyny wymalowane z dekoltami w miniowach normalnie szok.. najlepsze bylo to ze nie potrafily znalesc osoby z ktora mialem umowione spotkanie ! musialem czekac z 10 minut az bedzie wolny pokoj na spotkanie z moim "Doradca" Wreszcie udalo sie zlokalizowac pana z ktorym mialem spotkanie przyszedl z firmowym laptopem wizytowka, zaczal mnie wypytywac o to jaki ma miec charakter moja firma jakie sa planowane obroty, zaczal wypytywac o nieruchomosci jakie mam jaka jest ich wartosc... hihi normalnie juz mnie to rozlozylo ... pozniej powiedzial ze niestety nie dostane kredytu bo mam czysty Bik :) i moze zamiast tego bym pieniadze zainswestowal a on mi pomoze zarobic kase na to bym nie musial brac kredytu...
Normlanie porazka na calej linii obiecuja cos czego nie sa w stanie dotrzymac spotkanie z nimi to STRATA CZASU. Jakiez bylo moje zdziwinie kiedy kilka dni pozniej zadzwonili do mnie z TC w sprawie ankiety... ktora bardziej przypominala przesluchanie na gestapo hahaha po prostu totalna porazka cale to TC i grupa czarneckiego nic tylko naciagnie ludzi
aaaader / 46.171.87.* / 2013-02-18 22:10
no tak a jakby ci dali kredyt to pewnie by bylo super ekstra, porazka co wy wypisujecie oszolomy
radost / 46.113.157.* / 2013-05-09 22:58
Oszołom to ty jesteś. ja nie prosiłem o kredyt a jestem w 100% niezadowolony. Przykład: żądają za każdą dodatkową czynność 50 zł a jak oni się pomylą to obniżają rachunek o 15 zł. I jak to ma się do równego traktowania. Na szczęście jestem ostatni miesiąc.
boooss / 95.40.218.* / 2013-03-13 16:42
a od czego sa od pomocy chyba tak masakra to ta firma
,,,,,,,,,,, / 46.171.87.* / 2013-04-15 21:19
jak masz bik do niczego to nawet oni ci nie pomoga
qwerty-qwerty / 89.229.79.* / 2013-02-18 20:58
Jest pan ignorantem. Skoro był Pan zainteresowany kredytem na start co w tym dziwnego że doradca pytał o Pana plany związane z biznesem?( obroty, charakter firmy, Pana majątek). Co konkretnie Pana rozłożyło? To że bez nieruchomości nie otrzyma Pan kredytowania? To że banki nie chcą gadać z golasami? Brak score w Biku jest problemem, bo jest to informacja jakim Pan jest kredytobiorcą. Po za tym każdy cwaniak dzisiaj wie jak czyścić bik. Pana Opinia jest żenująca.
prz77 / 178.43.159.* / 2013-01-28 15:54
hehe.
No ja po prostu mogę tę wypowiedź skopiować i wkleić jak również własną:)
Z tą różnicą, ze ja byłem z kolei po poradę odnoście zakładania firmy, i doradztwa odnośnie pozyskania dotacji na ten cel itp.
od momentu umówienia dokładnej daty i godziny spotkania, prawie co dzień otrzymywałem telefony czy aby na pewno pamiętam o spotkaniu:)
Przybyłem więc na spotkanie na umówiona porę, nie mogłem się pomylić, gdyż jeszcze kilka godzin przed spotkaniem miałem telefon z przypomnieniem;) Panie rzeczywiście piękne, być może nawet te same o których wspomina kolega:) Jedna nawet mówiła po Polsku, niestety nie bardzo chyba rozumiała, gdyż była zaskoczona faktem że mogłem być umówiony na jakieś spotkanie w TC odnośnie doradztwa w zakładaniu działalności, gdyż ta firma zajmuje się jedynie kredytami dla firm już działających.
Jedyne czego żałuję, to że nie skłamałem troszeczkę że jednak mam już firmę:) bo Panie prezentowały się naprawdę niesamowicie:)

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: