Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Tele2 chce nałożenia na TP SA 200 mln zł kary

Tele2 chce nałożenia na TP SA 200 mln zł kary

"cichy wielbiciel" / .* / 2005-04-20 21:54
Wyświetlaj:
Zgred / .* / 2005-04-21 10:10
Te 200 mln. zł to należy nalożyć na Tele2. Może ktoś skontroluje sposoby zawierania umów. Podrabiają podpisy na umowach jej pracownicy. Skandal!!!
wisek / .* / 2005-04-21 07:11
TELE 2 sama nie wywiązuje się z podpisanych umów. Od roku czekam na uruchomienie podpisanej umowy .
"antywielbiciel" / .* / 2005-04-21 06:59
Czyż byś pracował w TP ;)
24pablo / .* / 2005-04-21 06:45
czy ktoś korzysta ze skype'a, podobno można tam mieć stały numer za 20 zl miesięcznie, a opłaty za połączenia są symboliczne, może to jest alternatywa?
omer / .* / 2005-04-22 00:20
ja korzystam z tlenofonu - jest porownywalnie tani. i to jest to! nie przejmuje sie kiksami TP ani tele2 - jedni i drudzy uciekaja sie do niskich lotow zagrywek - tele2 np zle klasyfikuje polaczenia (na budke: 80104.. z kierunkowym 068 interpretuje jako polaczenia na komorki)ludzie sprawdzajcie rachunki!!!
"cichy wielbiciel" / .* / 2005-04-20 21:54
Witam, tak się składa, że znam typy central, jakimi dysponuje Operator Tele-2, są o klasę lub dwie niższe od "Operatora wiodącego". Tele-2 chce za wszelką cenę pognębić TP, dobić ją sam nie wnosząc jakichkolwiek wartości na rynku telekomunikacyjnym w Polsce. Nie dysponuje odpowiednim sprzętem (centralami) lub brak jest odpowiedniego oprogramowania, chce za darmo korzystać z infrastruktury innego operatora i prowadzi bardzo agresywną (żeby nie powiedzieć wulgarną) kampanię reklamową (marketingową). Wymaga od innych rzeczy, których sam nie jest i długo, chyba, nie będzie mógł zapewnić. Firma, która i tak wszyskie pieniądze wyssane od nas - klientów, czy od innych operatorów, tudzież od Państwa przeleje za północną granicę. Swoją drogą radzę uważnie czytać umowy podpisywane z Tele-2, w szczególności te najmniejsze litery ;)
antycichy wielbiciel / .* / 2005-06-03 14:05
Witam widać że twa inteligencja nie jest na wysokim poziomie a zwlaszcza aktualne informacje na temat stanu faktycznego. Chcialbym Cie poinformmować że za studzienki i linie telekomunikacyjne placili zawsze mieszkancy a nie TPSA wiec praktycznie rzecz biorąc linie nie należa do TPSA. Samo założenie telefonu graniczyło z cudem i było kosztowne jak diabli. Odnosnie TP to od 20 lat jedyne co robi to podwyższa kiedyś płacili ludzie abonament 20zl a teraz 50zl z godzina rozmów za darmo ;) która tak naprawde kosztuje od 7 do 9zl. Ludzie łapią sie jak glupie gesi na kampanie TPSA odnosnie tego abonamentu. Najpierw naucz sie liczyc a dopiero potem sie wypowiadaj. Ludzie zmieniali abonament z 42,70 na 50 żeby miec godzine za darmo ktora paradoksalnie przy standardowym abonamencie wynosiłaby na lokalne 7 zl a na miedzymiastowe cos ponad 9zl czyli klient zaplacilby 42,70 + 7=49,70 czyli praktycznie na jedno wychodzi tylko gdyby klient podpisal umowe z tele2 placi w TPSA 50zl anie 42,70. Odnośnie małych liter na umowie są tam tylko opisane zasady naliczania impulsów. Mam sam tele 2 korzystam juz dosc sporo jestem zadowolony moje rachunki sa o jakies 30% niższe niz w TPSA bez żadnych dodatkowych oplat.Odnosnie pieniedzy przelewanych na połnoc jezeli mabyc taniej dla polaków i wkoncu jakas firma konkuruje z TPSA to moze w koncu spadna ceny za telefon stacjonarny a pozatym to pieniadze z TPSA trafiaja do żabojadów.Najbarzdziej jednak ubawiła mnie twoja uwaga o infrastrukturze...hahahah....stary nie wiem czy wiesz ale w wiekszosci mieszkancy sami za swoje pieniadze kopali rowy pod linie telefoniczne a TPSA pózniej mowila ze to jej.Tak porozmawiaj najpierw z ludzmi a pozniej bierz sie za opiniowanie.
ala / .* / 2005-04-21 08:58
To w koncu niech TP SA obnizy ceny polaczen skoro TELE 2 ma dosc niskie i im sie oplaca to nierozumiem dlaczego TP SA nie dba o swoich klientow

Najnowsze wpisy