Forum Polityka, aktualnościGospodarka

UOKiK nałożył na TP SA 7 mln zł kary

UOKiK nałożył na TP SA 7 mln zł kary

les / .* / 2003-11-27 14:04
Komentarze do wiadomości: UOKiK nałożył na TP SA 7 mln zł kary.
Wyświetlaj:
internałta / .* / 2003-12-06 22:52
Ta podwyżka to plan SLD TP SA podnosi ceny płacą po troche wszyscy Urząd dowala im karę i wmiarę mamy wpływ do budrzetu a może te pieniądze pujdą na premie dla urzędników Urzędu Antymonopolowego Tak jak w Skarbówce
użytkownik ISDN / .* / 2003-11-30 19:37
TP SA przekonuje, że miałem 3 m-ce na wycofanie się z umowy. TO PO CO PŁACIŁEM 400 ZŁ ZA PODŁĄCZENIE ? ŻEBY TP SA PODAROWAĆ URZĄDZENIA ? Wartośc majątku TP SA powstała przecież z opłat zdzieranych z nas przez lata. Widać teraz nastąpiło przyspieszenie. CZAS POMYSLEĆ O ZMIANIE OPERATORA - NIECH TYLKO WEJDZIE PRAWDZIWA KONKURENCJA.EUROPO - CZEKAMY !!!
Kazimierz / .* / 2003-11-28 09:28
No cóż. Spójszmy na to z innej strony. TP SA ma najwyższe stawki za połączenia w Europie! Tosz to szok, powiedział by Pawlak do Kargula. Zastanawiam się nad tym, co jeszcze świątecznego TP SA wprowadzi? Może, by tak jeszcze podwyższkę o jakieś 1000%?! Aby tak dalej .... Polsko!!!
/ .* / 2003-11-28 09:25
Szczególnie interesujące jest wyjaśnienie podwyżki przez rzeczniczkę TP S.A. !KOszt utrzymania łaczy ISDN jest 2 razy wyższy!Zastanówmy się: 1. cetrale są cyfrowe - ISDN jest cyfrowy(przejście jest łątwe)2. do łaczy analogowych (PSTN) w centralach muszą być uzyte odpowiednie konwertery3. podłączenie się przez nieuprawnionych "pajęczarzy" jest trudne, albo niemożliwe (ale TPS.A. najwyraźniej to nieinteresuje-problem abonenta)4.dostepne są 2 linie tel. - równolegle można prowadzić 2 rozmowy (ale TPS.A. najwyraźniej to nieinteresuje)Podobno w RFN operator narodowy DT tak promował ISDN, że rozmowy były tam tańsze.Obsługa ISDN była tańsza!!!!W III RP - droższa!Gratulacje!
P... / .* / 2003-11-28 09:08
A jeszcze rok temu TPSA zrobiła promocję zamiany linii analogowych na ISDN przy zachowaniu dotychczasowego abonamentu.Dzięki Bogu nie dałem sie na to nabrac...
les / .* / 2003-11-27 14:04
Kto wie kiedy ostatnio i za co TP SA zapłaciła kare? Nawet jej pracownicy nie pamiętają tego faktu.Najpierw odwołanie, później gmatwanie, a wyższy (gorszy) abonament zostanie.Może wszyscy wpiszą w swoje umowy o świadczenie usług, "iż zmiana wysokości opłat nie stanowi zmiany treści umowy oraz że wszelkie inne zmiany warunków świadczenia usługi wymagają wyłącznie pisemnych aneksów podpisanych przez obie strony". Ciekawi mnie dlaczego operatorzy telefonii komórkowej nie robią jeszcze takich rzeczy?

Najnowsze wpisy