Forum Polityka, aktualnościKraj

UOKiK sprawdzi NC+. Wszczyna postępowanie

UOKiK sprawdzi NC+. Wszczyna postępowanie

Money.pl / 2013-04-02 13:03
Komentarze do wiadomości: UOKiK sprawdzi NC+. Wszczyna postępowanie.
Wyświetlaj:
MaSer / 94.42.102.* / 2013-04-04 12:15
Oszuści do tego schowali głowę w piasek i biorą na przeczekanie, w ubiegłym tygodniu próbowałem sie dodzwonić na podawane numery telefonów i wszystkie były niedostępne, nawet ten podany na stronie ITI Neovision. Żenada!
ona_i_on / 2013-04-04 14:08
a najlepsze jest to ze zarzad sie wykrusza bo nie chca miec z tym nic wspolnego bo czuja ze beda klopoty i problemy masowe!! to bedzie apokalipsa dla tej firmy, sama sobie w stope strzelila, a mozna to byl zrobic ale nie tak szybko lecz malymi kroczkami pomalu,.
canary wharf / 2013-04-02 16:52 / portfel / Tysiącznik na forum
a poco wam jakies platne kanaly jak z satelity albo neta leci wszystko za darmo albo za grosze, nie mowiac o 15 kanalach tv mp4 cyfrowej ktora leci free z powietrza :))))))), a ponadto, to kanaly angielskojezyczne tlumaczone sa zle i poprzekrecane wszystko
Kanila13 / 83.25.8.* / 2013-04-02 13:45
Jestem klientką w platformie n od 2011r, mam pakiet All Inklusive-Multiroom za 149 zł. Postanowiłam że nie będę płacić więcej za mniej. Uważam że spółka mocno przesadziła zmieniając jednostronnie ceny i ofertę. To nie ja zmieniłam podpisaną umowę, to spółka ją zmieniła, zmuszając mnie do skorzystania z prawa do rozwiązania umowy. Tracę pieniądze wydane wcześniej na zakup i instalację dekodera, multirooma oraz anteny satelitarnej. Pieniędzy tych nigdy nie odzyskam, czuję się oszukana.
Uważam za słuszne i cieszę się że UOKiK wszczyna postępowanie przeciwko spółce ITI , właścicielowi telewizji n i współwłaścicielowi nc+.
barbara38 / 2013-04-02 13:30
ja nie wiem co to jest nc+ , ja podpisałam umowę z C+ , nc+ to jest jakiś oszust który wykradł moje dane
a z C+ miałam podpisany kontrakt i skoro nie wywiązał się z umowy to ja poproszę o zwrot moich poniesionych kosztów ,oraz rekompensate za oszustwo , obiecano mi kanały które mialam zagwartowane , za nie zapłaciłam a teraz nie mogę ich oglądać , to jak to nazwać po imieniu ?
Bea_i_Nicole / 79.184.2.* / 2013-04-02 13:38
Nie ukradl, podpisujac umowe zgodziles aby przekazywali Twoje dane spolka z ktorymi wspolpracuja taki maly standardowy zapis, po polaczeniu sie maja Twoje dane calkowicie legalnie. Co do drugiego zastrzezenia to masz racje nie wywiazuja sie z umowy i zgodnie z prawe przysluguje Ci odszkodowanie z tego tytulu
barbara38 / 2013-04-02 13:48
tez tak myślę , i szukam prawnika który by zechciał mi pomoc w tej sprawie
barbara38 / 2013-04-02 13:24
przy zakupie C+ w grudniu musiałam zapłacic za dekoder 49 pln kolanka czasze śrubki , kable , wezwać usługę monterską aby mi dostroiła , zainstalowała wszystko , poniosłam koszty z tego tytułu i miałam zagwaratnowany kontraktem odbior okreslonych kanałów
w pewnym momencie gdzies w prasie czytam o jakiejś migracji C+ ale przeciez nie otrzymałam zadnego pisma zadnego powiadomienia więc się nie doczytuje ale zmiania się uklad moich kanałow tracę odbior HD ( poki co jeszcze nie wzywam kolejnej usługi monterskiej )częsci moich kanałów nie widzę , mam ograniczony dostęp
Ale wciąz zadnego powiadomienia na pismie , ani telefonicznego ani nic
więc zaczynam szukać w internecie o co chodzi

okazuje się ze mam 14 dni !!! na wypowiedzenie umowy lub z automatu zostanę zmigrowana - tylko do czego ?? wciąż nie mam zadnego pisma ani info

po przeczytaniu wszytskiego co dostępne w necie , okazuje się ze zostałam perfidnie oszukana , wyłudzono odemnie pieniądze , i nadal jesli chcę oglądać moje kanały to muszę zapłacić więcej tzn nadal probuje się wyłudzić odemnie pieniądze

ciągle nie mam zadnego listu zadego telefonu kompletnie nic z czegoś pod nazwą nc+.

to nie jest sprawa dla wydziału konsumenckiego , to jest dla prokuratury
jesli jakaś firma oszukała , wyłudziła pieniądze od ponad 50 tys ludzi którzy z imienia i nazwiska podają swoje dane , to dlaczego Prokuratura nie wszczęła postępowania z urzędu ????, o kradziez , wyłudzenie ,oszustwo moich cięzko zarobionych pieniędzy ?

dziękuje
POcoNAMto / 83.16.19.* / 2013-04-02 14:24

to dlaczego Prokuratura nie wszczęła postępowania z urzędu ????

Bo w Polsce wyłudzenia są normą!, tak jak łapówkarstwo chronione prawnie!.
Akira / 2013-04-02 15:20
Szlag mni etrafia że zmarnotrawiłem lata na życie w tym kraju, na życie pod kretyńskimi rządami ekip rządowych, których jedynym zadaniem było zbijanie dla siebie kasy...
raja / 37.209.141.* / 2013-11-21 14:34
Moja sprawa wygląda tak: otóż nękają mnie SMS-ami, że minął termin płatności a to za maj a to za listopad, raz jest to większa raz mniejsza kwota. Przypominam, że ja nigdy w życiu nie podpisywałam umowy z żadna telewizja ale to z żadna. I niby za co mam płacić, może ktoś ma podobny problem. Zlodziejstwo w bialy dzień.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
3m113 / 93.93.72.* / 2013-04-02 13:03
A może z rozpędu sprawdził by Multimedię? Ta sama metoda naciągania klientów.

Najnowsze wpisy