Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

w co i gdzie zainwestować 1000zł

w co i gdzie zainwestować 1000zł

prezesbit. / 5.172.235.* / 2019-10-12 12:13
ja na swoim przykładzie przy malutkiej inwestycji 250euro w bitcoina na stronie http://zarobmilion.pl zarabiam od 3 miesięcy około 17.000zł,, podobno biznes długoterminowy wiec naprawdę warto dla początkujących. wystarczy sie bezpłatnie zapisać i oddzwaniają ,,co i jak robić,w ogóle prosty sposób zarabiania!
Wyświetlaj:
prezbtc / 37.248.159.* / 2020-02-27 09:16
Praca Zdalna dla Każdego - Nowy biznes 0nline, Zarobki ponad 20.000zł miesięcznie, hit roku 2020, wysokie i stałe dochody, praca zdalna wystarczy smartfon lub laptop, teraz każdy może tak zarabiać, obecnie można zapisać się bezpłatnie i nauczyć inwestowania na stronie: http://systemzarabiania.pl
Od razu po zapisaniu otrzymasz system do zarabiania, który pozwoli Ci jeszcze dziś zarobić pierwsze pieniądze!
Vigo777 / 82.143.158.* / 2019-11-25 20:49
50% możesz zainwestować w tokeny TEO i Bitcoina, a resztę np. w fundusze inwestycyjne oparte o złoto.

Polecam skorzystać z oferty giełdy TOKENEO i stworzonego przez nich systemu Teoshare! Każdy za rejestrację i weryfikację otrzymuje tokeny TEO, dzięki którym co 24 godziny dostaje się zyski z prowizji od WSZYSTKICH transakcji. Proporcjonalnie do liczby posiadanych tokenów.

Obserwuję giełdę od momentu jej powstania - projekt jest baaardzo perspektywiczny. Można już tam śmiało kupować i sprzedawać BTC i ETH, bo płynność jest do tego wystarczająca. A jak giełda się rozwinie, to zyski mogą być całkiem spore!

https://market.tokeneo.com/pl/ref/c186e46e2dc7f64d68f48e778562e08f497337e2313d65d97cbc8c12ce06984f
InvestGirl / 37.30.53.* / 2019-11-24 15:30
Witajcie,
zapewne wielu z Was przeglądając takie fora jak to, szuka sposobów na bezpieczne zainwestowanie własnych środków. Wiem już z własnego doświadczenia, że nie łatwo jest podjąć odpowiednią decyzje i znaleźć dobrą inwestycję, która zwróci się dość szybko. Dlatego postanowiłam przedstawić Wam program inwestycyjny na którym zarabiam sama od prawie roku, znajdziecie go pod adresem dochodowe-inwestycje.pl Platforma jest bardzo intuicyjna i zrozumiała nawet dla laika, umożliwia min. handel udziałami takich firm jak McDonald's, Apple, Nike i wiele więcej. Oczywiście możemy liczyć na pełną pomoc ze strony suportu który odpowie nam na każde pytanie i może wystartować. Jeżeli mielibyście dodatkoweo pytanie oczywiście, chętnie również odpowiem :)



Pozdrawiam i życzę wysoki zarobków
InvestGirl
daneks / 188.146.99.* / 2019-11-06 10:28
Najlepiej portfel podzielić na kilka tematów, o których macie pojęcie. U mnie 80 proc. środków jest na lokatach, 20 proc. w XTB - surowce, krypo i forex. Zdecydowanie więcej zarabiam na tym drugim temacie, ale nie zamierzam zmieniać propozycji. Po prostu te wyniki mnie zadowalają, a nie chcę popadać w mega optymizm. Działajcie.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy