W co zainwestować

Soldierkosowo / 2006-12-28 19:17
Witam wszystkich dopiero co się zarejestrowałem na tym forum mam nadzieje że mi doradzicie, Przedstawie swoją sytuacje i sugestie.
Mam 21 lat i 4800 dol na koncie chciałbym to zamienić na złotówki i zainwestować w akcje. Już poczyniłem małe kroki w tym kierunku tz. mam konto w mbanku założyłem sobie ostatnio usługę emaklera w mbanku i nie wiem czy opłaca mi się zamienić te dolary na złotówki wiadomo słaby kurs i czy jest sens kupować teraz akcje przed nowym rokiem czy dopiero kilka dni po nowym roku dlatego ponieważ jak wiecie jest niepewna sytuacja z najwiekszym partnerem handlowym naszego kraju chodzi o Niemców i podniesienie vatu od 1 stycznia także nie wiadomo jak rynek na ta wieść zareaguje. Także chciałbym poznać wasze zdanie tz chodzi mi w jakie akcje zainwestować po nowym roku . proszę o szczere wypowiedzi
Wyświetlaj:
Prywatnyuser / 2019-05-16 14:28
Ta strona napewno ci pomoze zarabianiebitcoin.pl
Soldierkosowo / 2007-01-04 13:14
Dziekuje za odpowiedź napewno skorzystam z tych rad :)
markus77 / 86.133.71.* / 2007-01-01 09:23
Hmm... a co z "efektem stycznia"? Na troche moze byc... A tak na serio to ja mam swoja metode-czytam sprawozdania roznych funduszy inwestycyjnych (interesuja mnie tylko agresywne i stabilne) i porownuje pomiedzy nimi tj.: agresywne z agresywnymi a stabilnego wzrostu z funduszami stabilnego wzrostu. Inwestuje w akcje ktore sie powtarzaja. Bezpiecznie. Czasami az za bardzo ;-) Ale nie dokladam do interesu,a nawet cos zyskuje.
mick / 2007-01-02 19:12 / Uznany Gracz Giełdowy
Metoda dosc dobra ale nie jako caly portfel. Bo jest dokładnie tak jak napisales : "Bezpiecznie. Czasami az za bardzo". fundusze dobieraja spolki do swojego portfela głównie na podstawie analizy (z reguly fundamentalnej) i pod katem dlugookresowej inwestycji (f. akcyjne tez). wiec na wyskoki na spory plus w ciagu dnia czy tygodnia nie ma co liczyc. mozna sie jednak przejechac - gdyz fundusz inwestuje rownoczesnie w kilkadziesiat spolek i nie na wszystkich spolkach zarabia (mimo ze ogolnie cena jednostki uczestnictwa rosnie). i przy duzym pechu mozesz trafic na takiego gagatka na ktorym stracisz. czego nie zycze i Tobie, i sobie, i innym :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy