Forum Forum inwestycyjneFundusze

w co zainwestować?

w co zainwestować?

jaro. / 83.7.151.* / 2007-04-04 20:53
WITAM. Proszę wszystkich znawców tematu o radę. Mam do ulokowania około 7-8 tyś. maksymalny czas inwestycji to 5-8 miesięcy. Bardzo proszę wszystkich o szczere rady w co zainwestować. Śledzę to forum już prawie 4 miesiące i powoli mam juz mętlik w głowie, bo pomysłów Państwa jest dużo a ja chciałbym każdy zrealizować. Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich.
Wyświetlaj:
gedaneum / 83.16.192.* / 2007-04-19 22:45
7 8 miesiecy to zdecydowanie za krotka jak na fundusze bo oplaty manipulacyjne przy kupnie i sprzedazy sa za duze
raczej lokata bankowa i niestety nie bedzie duzych zyskow
ewentualnie poswiec mniejsza kwota ale na dluzszy czas na fundusz o ile rynek nie spadnie:)
radziej / 2007-04-15 09:00 / Bywalec forum
no to jertom doradził, 5-8 miesięcy nie w fundusze ale w lokate znacznie lepiej, a do tego ewentualnie a akcje spolek, po tym komentarzu doszedłem do wniosku że jertom jestes kompletnym klinicznym przypadkiem idioty inwestora, wygrales nagrode debila miesiaca kwietnia 2007 , juz teraz ci ja przyznaje mimo ze jeszcze miesiac sie nie skonczyl. Jaro, ułóż sobie w glowie wlasny plan i nie sluchaj doradców, bynajmniej nie tych dwoch ponizej. jesli chodzi o fundusze to ten okres 5-8 miesiecy nie jest za dlugi ale da zarobic, poczekaj na dobry moment do zakupu jednostek a potem ciesz sie zyskiem, na lokate nie wkladaj bo srednio zostanie ci ok.1% zysku za te pol roku, a fundusz wygeneruje ci taki zysk przez jeden dzien, a co do akcji to jak sie nie znasz to nie inwestuj w spolki bo moze ci kapital odleciec nim sie zapoznasz z prawami rynku:):):) czytaj i ucz sie duzo, jakby co to prosze o maila i wymiane pogladow, zycze powodzenia jaro.
jertom / 2007-04-15 15:51 / portfel / Bywalec forum
cóż swoj zawsze pozna swego w tłumie
Bizo / 2011-04-09 14:17
Panie, bo na giełdzie tylko rośnie, przecież to oczywiste ;)

Stracić nie można, nie można, nikt nie traci :D
jertom / 2007-04-05 09:28 / portfel / Bywalec forum
w fundusze to zbyt krótki okres
polecam lokatę bankową stabilny zysk lecz mały lub zakup społek giełdowych np stalexport skotan bioton lub inne do własnego wyboru to powinno też przynieś stabiny zysk znacznie większy niż lokata tyle tylko że trzeba śledzić rynek aby w odpowiednich momentach reagować
:) / 124.243.172.* / 2007-04-05 08:45
jesli sledzisz forum to zdazyles zauwazyc ze 7-8 mc to nie jest okres na inwestycje w fundusze.
mik78 / 80.53.178.* / 2007-04-16 10:44
Ja zainwestowałem na 3 miesiace i jestem 20 % do przodu.Chodzi tylko o to żebyw odpowiednim momencie wejsc i kontrolowac inwestycje.
f.5 / 62.179.31.* / 2007-04-21 01:42
ja zainwestowalem w millennium akcjii 15 lutego czyli przed korektą i na sam poczatek mialem 4 tysie straty w tej chwili mam 9 tysi do przodu przez 3 miesiące -czyz nie warto ???
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy