Forum Polityka, aktualnościKraj

Ważą się losy ministra finansów

Ważą się losy ministra finansów

Money.pl / 2008-06-13 09:40
Komentarze do wiadomości: Ważą się losy ministra finansów.
Wyświetlaj:
Paryżanin / 83.16.188.* / 2009-03-25 19:18
Niech posłowie połączą przyjemne z pożytecznym (mogą oglądać mecz na telefonach komórkowych), albo złożą swoje mandaty, jeśli nie wiedzą co należy do ich obowiązków.
jola217 / 2008-06-13 09:40
A mi się trzęsą ręce gdy płacę za tankowanie w Urzędzie Skarb...tfu, na stacji paliw.
man13 / 2008-06-13 10:30 / Tysiącznik na forum
Myślę że wszyscy by chcieli płacić mniejsze podatki. lecz wydatki są oczywiste i trzeba je z czegoś finansować. Taką zmianę w podatku trzeba planować rok wczesniej i zrezygnować z jakiegoś wydatku. Tu opozycja mogła by się bardziej wykazać dbałością o podatnika.
KAP / 2008-06-13 10:44 / Tysiącznik na forum
tak naprawde wszyscy wiedza o co chodzi a nikt nie powie: PiS rzucil sie na Rostowskiego jak kibol na przechodnia z szalikiem innej druzyny i cynicznie chce zbic kapital na tym temacie wsród gawiedzi , a PO nawet jakby akcyza byla do zmniejszenia nie zrobi tego teraz wlasnie ze wzgledu na PiS. Przemysla i zrobia jak beda chcieli. Szkoda jedynie rzaczowej dyskusji o podatkach. Ale jak dyskutowac ze sfora PiSkiboli z PierwszymKibicem IV RP na czele? Czy Rostowski jest dobrym ministrem, czy PO ma wizje finansów nie ma duzego znaczenia bo koncemntrujemy sie na PiSustawce. A tu chodzi o dowalenie kastetem a nie o rozwazania umyslowe.
man13 / 2008-06-13 11:09 / Tysiącznik na forum
Zdjęcie Macieja Kuronia jest kwintesencja pomysłu Money w sprawie akcycy na paliwo. A uśmiechy Frasyniuka, Górniak czy Iwaszkiewicza - razbrajające.
KAP / 2008-06-13 11:44 / Tysiącznik na forum
kadzy chce placic mniej za benzyne. ciekawe jak sie poczuja jak sie okaze ze PiS powie ze go poparli... -:) Tak jak TVP mówila Owsiakowi o Dymnej...
KAP / 2008-06-13 10:26 / Tysiącznik na forum
a mnie jak widze na co ta kasa potem idzie...

Najnowsze wpisy